Zobacz zdjęcia (1)
Transmisja Waszego ślubu online, Warszawa - zdjęcie 1
1 / 1

Transmisja Waszego ślubu online id:49274

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • transmisja online

Do wyboru:

  • 3 kamery

Na skutek aktualnie panujących limitów dotyczących liczby osób w kościele, rodzina i znajomi często nie mogą w pełni uczestniczyć w ceremoniach ślubnych. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest oferowana przez nas transmisja na żywo ze ślubu.

Realizowana przez nas transmisja może być ogólnodostępną transmisją publiczną, bądź dostęp do niej mogą mieć jedynie osoby posiadające specjalne hasło (klucz transmisji), co gwarantuje pełną prywatność i bezpieczeństwo. Taki klucz transmisji może być dystrybuowany pomiędzy rodzinę i znajomych poprzez portale społecznościowe.

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, na który składają się m.in. trzy kamery, profesjonalny gimbal (stabilizator), czy wysokiej klasy zestawy do bezprzewodowej transmisji dźwięku i obrazu. Dodatkowo, warunki techniczne pozwalają na umieszczenie dowolnej wiadomości, tekstu i zdjęć wprost na transmitowany obraz. Od kilku lat zajmujemy się filmowaniem ślubów i wesel, do tego od ponad roku niemal codziennie wykonujemy profesjonalne transmisje online w różnych częściach kraju. Dlatego uważamy, że w wykonywaniu transmisji ślubnych nie mamy sobie równych!

W cenie usługi jest zmontowanie i zapisanie materiału na chmurze, płycie DVD lub pendrivie oraz dojjazd na ternie całej Polski!

Zaproś na swój ślub ilu tylko gości chcesz, skądkolwiek pochodzą. Oferowana przez nas usługa pozwala uczestniczyć w ceremonii ślubnej za pośrednictwem łączy internetowych. Dzięki ukierunkowaniu oferowanych przez nas usług, możemy zaproponować Państwu najlepszą jakość transmisji w atrakcyjnej cenie!

Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem naszej infolinii lub poczty elektronicznej

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 870

Popularne miasta w okolicy