Trio Veloce

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Instrumenty:

  • flet
  • gitara

Śpiew:

  • ilość osób: 3

O nas

Oferujemy Państwu oprawę muzyczną na najwyższym poziomie podczas wydarzeń takich jak: śluby cywilne, śluby plenerowe, śluby kościelne, zaręczyny, uroczystości rocznicowe, urodziny, chrzciny.

Jesteśmy zespołem złożonym z profesjonalnych muzyków, każdy z nas ukończył studia muzyczne (Akademia Muzyczna w Gdańsku, Uniwersytet Muzyczny w Warszawie), obecnie jesteśmy muzykami filharmonii oraz nauczycielami w szkołach muzycznych w Olsztynie i okolicach.

Skład zespołu został przez nas dokładnie przemyślany pod kątem brzmienia i złożony jest on z duetu fletowego, który doskonale dopełnia brzmieniem gitary. Dzięki takiemu zestawieniu instrumentów jesteśmy w stanie poruszać się po różnych stylach muzycznych, które dobrze zabrzmią zarówno w kościele, jak i w plenerze.

Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem w branży eventowej, dlatego spokojnie możecie nam Państwo zaufać w kwestii doboru odpowiedniego repertuaru do Waszych potrzeb, ale chętnie też wysłuchamy sugestii i spełnimy Wasze marzenia w kwestii utworów wykonanych podczas ceremonii.

liczba odwiedzin: 1003

Wyjątkowe sale weselne w mieście Olsztyn

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie