Zobacz zdjęcia (3)
Trio Veloce - Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Olsztyn - zdjęcie 1
Trio Veloce - Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Olsztyn - zdjęcie 2 Trio Veloce - Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Olsztyn - zdjęcie 3
1 / 3

Trio Veloce - Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu id:51873

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • flet
  • gitara

Śpiew:

  • ilość osób: 3

Oferujemy Państwu oprawę muzyczną na najwyższym poziomie podczas wydarzeń takich jak: śluby cywilne, śluby plenerowe, śluby kościelne, zaręczyny, uroczystości rocznicowe, urodziny, chrzciny.

Jesteśmy zespołem złożonym z profesjonalnych muzyków, każdy z nas ukończył studia muzyczne (Akademia Muzyczna w Gdańsku, Uniwersytet Muzyczny w Warszawie), obecnie jesteśmy muzykami filharmonii oraz nauczycielami w szkołach muzycznych w Olsztynie i okolicach.

Skład zespołu został przez nas dokładnie przemyślany pod kątem brzmienia i złożony jest on z duetu fletowego, który doskonale dopełnia brzmieniem gitary. Dzięki takiemu zestawieniu instrumentów jesteśmy w stanie poruszać się po różnych stylach muzycznych, które dobrze zabrzmią zarówno w kościele, jak i w plenerze.

Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem w branży eventowej, dlatego spokojnie możecie nam Państwo zaufać w kwestii doboru odpowiedniego repertuaru do Waszych potrzeb, ale chętnie też wysłuchamy sugestii i spełnimy Wasze marzenia w kwestii utworów wykonanych podczas ceremonii.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 371

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie