Zobacz zdjęcia (5)
Szałowe kabriolety Triumph Spitfire oraz Triumph Moss Roadster, Warszawa - zdjęcie 1
Szałowe kabriolety Triumph Spitfire oraz Triumph Moss Roadster, Warszawa - zdjęcie 2 Szałowe kabriolety Triumph Spitfire oraz Triumph Moss Roadster, Warszawa - zdjęcie 3 Szałowe kabriolety Triumph Spitfire oraz Triumph Moss Roadster, Warszawa - zdjęcie 4 Szałowe kabriolety Triumph Spitfire oraz Triumph Moss Roadster, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Szałowe kabriolety Triumph Spitfire oraz Triumph Moss Roadster id:35729

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
530-182...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Triumph
  • Kolor: czerwony

Na najpiękniejszy dzień Waszego życia proponujemy przejażdżkę pięknymi zabytkowymi samochodami. Dawne samochody, tak inne od współczesnych limuzyn, perfekcyjnych technicznie i tworzonych według najnowszych trendów i mody mają swój wyjątkowy urok. Piękne kształty wszechobecne chromy powodują, że jadąc nimi czujemy się jak dawniej.
TRIUMPH SPITFIRE przenosi nas w czasy nieograniczonej wolności i swobody. Poczujemy wiatr we włosach i obejrzymy po raz pierwszy każdy szczegół drogi, którą wydawało się nam, że znamy. W tak uroczystym dniu jak dzień ślubu, nasze samochody stanowią nie tylko wyjątkową i niebanalną jego ozdobę ale pozwolą nam przenieść się w czasie...Umożliwią nam oderwanie się od codzienności i przeniesienie się na moment do innego świata…

Triumph Spitfire to, obok kultowego Jaguara E-type, najbardziej klasyczny angielski kabriolet z przełomu lat 60 i 70 ubiegłego wieku.
Samochód jest napędzany silnikiem benzynowym o pojemności 1500 cm3 i mocy 72 KM. Nie jest to może we współczesnych czasach oszamiałająca wielkość, ale przy swojej wadze 700 kg potrafi zaskoczyć kierowcę. Tylny napęd, proste zawieszenie, wysokość jedynie 120 cm to kwintesencja angielskiej motoryzacji. Gaźniki sterowane bezpośrednio nogą kierowcy, hamulce bez ABS-u- to po prostu samochód!

Auto zostało odrestaurowane w 2014 roku z wyjątkową dbałością o zachowanie oryginalnego, fabrycznego wyposażenia. Auto posiada wymienialny dach, zależnie od upodobań i aktualnej pogody możemy zainstalować stały dach albo udostępnić ten samochód w wersji kabriolet.

Wiatr we włosach, szum opon i sympatyczne spojrzenia wszystkich na drodze... Jazda tym klejnotem angielskiej motoryzacji pozostaje na długo w pamięci kierowcy i pasażera.

Oczywiście młodzi jadą nim sami - nie ma miejsca dla kierowcy! Sesja fotograficzna z kabrioletem to wspaniałe przeżycie i pamiątka na całe życie. Zapraszamy do "przymierzenia się" do TRIUMPH-a.…

Drugim oferowanym przez nas kabriloletem jest jedyny w Polsce Moss Roądster.
Moss Roadster to auto produkowane przez Moss Motors Company Ltd. w latach osiemdziesiątych. Projektantem samochodu był John Cowperthwite. Styl auta nawiązuje do brytyjskich konstrukcji z lat trzydziestych i czterdziestych a w szczególności do kultowego Morgana i MG TF. Auto zostało wyprodukowane w 500 egzemplarzach a jego dalsze wytwarzanie przerwał pożar fabryki w 1985 roku. Nasz samochód ma numer fabryczny 354 i jest prawdopodobnie jedynym autem tego typu w Polsce.
Moss Roadster dzięki swojej stylistyce przenosi nas w czasy szalonych lat trzydziestych i ówczesnych samochdów sportowych. Oczywiście młodzi jadą nim sami. Sesja fotograficzna z kabrioletem to wspaniała pamiątka na całe życie. Zapraszamy do "przymierzenia się" do MOSSA .…

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
530-182...
liczba odwiedzin: 2656
Zadzwoń
530-182...
Napisz

Popularne miasta w okolicy