Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Tron dla Młodej Pary wypożyczalnia Wróżka na wesel, Wrszawa - zdjęcie 1
Tron dla Młodej Pary wypożyczalnia Wróżka na wesel, Wrszawa - zdjęcie 2 Tron dla Młodej Pary wypożyczalnia Wróżka na wesel, Wrszawa - zdjęcie 3 Tron dla Młodej Pary wypożyczalnia Wróżka na wesel, Wrszawa - zdjęcie 4 Tron dla Młodej Pary wypożyczalnia Wróżka na wesel, Wrszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Tron dla Młodej Pary wypożyczalnia Wróżka na wesel id:17513

Wrszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły

Wierna Replika Tronu Królewskiego

Trony wspaniale prezentują się na przyjęciach weselach i uroczystościach rodzinnych i wszelkich okazjach firmowych kiedy szczególna osoba zasługuje na wyróżnienie.

Tron jest okazałych rozmiarów ok. 2m wysokości metr szerokości i metr głębokości cały ozłocony z miękkimi poduszkami w kolorze królewskiej czerwieni.

Bogate złote zdobienia - głowy lwów, kwiaty i ornamenty sprawiają, że osoby w nim zasiadające wyglądają bardzo dostojnie.

Tron doskonale wyróżniają Bohaterów dnia , Nowożeńców, Jubilatów, Komunistów oraz Świętego Mikołaja

Wypożyczenie na miejscu 500 pln netto + VAT z odbiorem osobistym

Istnieje możliwość zakupu tronu 3000 pln netto plus transport lub wysyłka - koszt do uzgodnienia. Czas oczekiwania od 14 dni.

WRÓŻKA RITA LUNA

Dobra Wróżka Rita Luna - Numerolog Warszawa

Wróżka na wesele, wieczory panieńskie, urodziny, przyjęcia i inne okazje

Witam Państwa Bardzo Serdecznie ;)))

Magia naszych "osobistych liczb" - data i godzina urodzenia - jest jak wiadomo od tysiącleci bardzo zagadkową sprawą. Dużo czasu zajęło mi zgłębianie tego tematu - interpretowanie układów i zależności między liczbami oraz odnoszenie ich do obecnego czasu.

Podczas naszego spotkania postaramy się wspólnie odkryć co Państwa indywidualne liczby próbują nam powiedzieć i w jakim miejscu życia Państwo się właśnie znajdują.
Zobaczymy również co Karty Anielskie - czyli Państwa Anioł Stróż chce Państwu przekazać za moim pośrednictwem.

Sesja trwa od 2 do 3 godzin z 20 min przerwą. Wróżenie dla każdej osoby trwa ok. 10 min, gdyż zazwyczaj ustawia się długa kolejka chętnych do odkrywania tajemnic przyszłości.

Poproszę o zapewnienie niedużego stolika dwóch krzesełek oraz spokojnego miejsca.
Proszę również o zapewnienie napoi i ciepłego dania.

Cena spotkania z wróżką 800-1000 pln w zależności od terminu i godzin plus dojazd od 100 pln na terenie Warszawy. Dalsze dojazdy ustalane indywidualnie na terenie województwa Mazowieckiego i pobliskich. Jeśli dojazd jest daleki - konieczne jest zapewnienie noclegu.


Proponuję Państwu możliwość przeprowadzenia świetnej animacji weselnej pod tytułem "Karawana", w której bierze udział 9 osób ucharakteryzowanych w efektowne stroje arabskie. Zabawa trwa od 10- 20 min w zależności od Państwa oczekiwać i reaktywności bawiących się jest bardzo zabawna i dynamiczna.
W cenie animacji jest również możliwość zrobienia mini sesji zdjęciowej w pięknych arabskich strojach.
Koszt 500 pln

Jeśli Państwo chcieliby z ramach kolejnej atrakcji przekonać się że węże wcale nie są obślizgłe i klejące tylko suche i bardzo przyjemne w dotyku, to na specjalne życzenie mogę zabrać naszego domowego pupila pięknego małego węża czerwono - biało - czarnego dusiciela. Pamiątkowe zdjęcia z wężem na rękach lub wężowym naszyjnikiem robią prawdziwą furorę wśród gości ; ))) Wąż żywi się małymi gryzoniami i nie jest w stanie nikogo ugryźć ani udusić. Nasze dzieci traktują go jak inne dzieci chomika - aczkolwiek chomiki gryzą, a nasz wąż przez 10 lat nikogo nigdy nie ugryzł ; ))) Wąż pracuje również przy pokonywaniu traum związanych z gadami. Dodatkowy koszt 300 pln
Animacja Karawana i spotkanie z wężem jest możliwa tylko z numerologią.

Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu wróżenia
Wraz z uśmiechem wysyłam do Państwa pozytywną energię i do zobaczenia ; )))

Wróżka Rita Luna


Animacje na wesela oraz imprezy firmowe dla dzieci i dorosłych.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrszawa, , 02-566, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 07:00 Wt: 09:00 - 07:00 Śr: 09:00 - 07:00 Cz: 09:00 - 07:00 Pt: 09:00 - 07:00 Sb: 10:00 - 14:00 Nd: 10:00 - 14:00
liczba odwiedzin: 2894

Popularne miasta w okolicy