Zobacz zdjęcia (5)
WK  Makeup - TRWAŁY MAKIJAŻ ŚLUBNY/ OKOLICZNOŚCIOWY, Kraków - zdjęcie 1
WK  Makeup - TRWAŁY MAKIJAŻ ŚLUBNY/ OKOLICZNOŚCIOWY, Kraków - zdjęcie 2 WK  Makeup - TRWAŁY MAKIJAŻ ŚLUBNY/ OKOLICZNOŚCIOWY, Kraków - zdjęcie 3 WK  Makeup - TRWAŁY MAKIJAŻ ŚLUBNY/ OKOLICZNOŚCIOWY, Kraków - zdjęcie 4 WK  Makeup - TRWAŁY MAKIJAŻ ŚLUBNY/ OKOLICZNOŚCIOWY, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

WK Makeup - TRWAŁY MAKIJAŻ ŚLUBNY/ OKOLICZNOŚCIOWY id:49156

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • peeling

Zapraszam Cię serdecznie na wyjątkowy i co najważniejsze trwały makijaż, dopasowany indywidualnie do Twojego typu urody.
Makijaże wykonuję z należytą starannością, przy zachowaniu zasad higieny i bezpieczeństwa. Pracuję tylko na profesjonalnych kosmetykach. Jedwabne kępki i pakiecik do podmalowania gratis! Działam na terenie Krakowa i Nowego Targu. Dojeżdżam za dodatkową opłatą.

Makijaż to moja największa pasja, za którą stale podążam. Na co dzień śledzę najnowsze trendy w wizażu i wypatruję nowinek kosmetycznych. Regularnie odbywam szkolenia poszerzające wiedzę i uczestniczę w wydarzeniach branżowych. Jestem dyplomowaną wizażystką, kolorystką także nauczycielem wizażu od podstaw.

SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ WYSYŁAM W PDF W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ
CENNIK 2022:
- Makijaż okolicznościowy 160 zł
- Makijaż ślubny + próbny 360 zł
- Analiza kolorystyczna ( IDEALNA PRZED MAKIJAŻEM PRÓBNYM!-to godzinna konsultacja, dzięki której dowiesz się jakim typem kolorystycznym jesteś!
Poznasz swoją urodę pod kątem koloru: kontrastu, waloru i temperatury! Określę Twój typ kolorystyczny według międzynarodowej 12 stopniowej analizy kolorystycznej.
Wybiorę dla Ciebie indywidualnie dobraną paletę kolorów, która bedzie kompatybilna z Twoją urodą i podkreśli ją w wyjątkowy sposób!) 250 zł
- Proste stylizacje włosów loki, fale, prostowanie 50 zł

* dojeżdżam do klientki za dodatkową opłatą

Usługa makijażu ślubnego obejmuje:
- trwały makijaż wraz z pielęgnacją indywidualnie dobraną do typu cery (peeling, maska na usta, płatki żelowe pod oczy, serum i kuracja nawilżająca). Rozświetlenie dekoltu i ciała
Jedwabne kępki + Mini zestaw do poprawek gratis.
Makijaż ślubny jest poprzedzony makijażem próbnym, na którym ustalamy wszelkie szczegóły związane z makijażem i całą stylizacją.
Na makijażu próbnym wspólnie dobieramy makijaż, który będzie pasował do całej stylizacji: sukni ślubnej, dodatków i stylu wesela, fryzury i Twojego charakteru :)
Co ważne, sprawdzamy trwałość makijażu, wykluczamy ewentualne reakcje alergiczne na kosmetyki. Wspólnie ustalamy prawidłową pielęgnację.

Czas trwania makijażu: ok 1,5 h

Makijaż ślubny jest usługą kompleksową. Jestem w stanie przykryć także blizny, tatuaże, narysować brwi jeśli nie ma włosków. Jeśli sukienka jest z dekoltem, rozświetlamy odkryte partie ciała, wykonuję także korektę pleców.

Opinie (1)

WK Makeup - TRWAŁY MAKIJAŻ ŚLUBNY/ OKOLICZNOŚCIOWY id:49156
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 17-09-2021

Skorzystałam z usługi makijażu ślubnego oraz okolicznościowych dla świadkowej i mamy PM (makijaż dla pani noszącej okulary oraz cery dojrzałej). Pani Wiktoria to bardzo empatyczna osoba, potrafi słuchać i dostosować makijaż do typu urody oraz preferencji klientek. Wszystkie szczegóły ustalone podczas makijażu próbnego, który odbywa się bez pośpiechu, w kameralnej atmosferze. Pani Wiktoria oferuje dojazd do klientek, kontakt z nią jest bezproblemowy, każda z nas dostała pakiet do poprawek podczas wesela. Byłyśmy zachwycone efektem końcowym :)
Polecam gorąco!
Karolina

Wiktoria
17-09-2021

Bardzo dziękuję za opinię i za ciepłe słowa. Pozdrawiam serdecznie, Wiktoria

Kontakt

Adres: Kraków, , 31-435, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 919

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie