Zobacz zdjęcia (5)
Twój Fotograf ślubny, Działdowo - zdjęcie 1
Twój Fotograf ślubny, Działdowo - zdjęcie 2 Twój Fotograf ślubny, Działdowo - zdjęcie 3 Twój Fotograf ślubny, Działdowo - zdjęcie 4 Twój Fotograf ślubny, Działdowo - zdjęcie 5
1 / 5

Twój Fotograf ślubny id:1833

Działdowo, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa

Oferuję kompleksową obsługę fotograficzną Waszego ślubu. Od przygotowań, poprzez sesję plenerową, ceremonię zaślubin oraz zabawę weselną.

Zakres mojej pracy obejmuje:
- przygotowania do uroczystości
- zdjęcia plenerowe
Zazwyczaj sesja trwa ok 1-1,5 godz. Może odbyć się w dniu ślubu, zaraz po wizycie Panny Młodej u fryzjera i kosmetyczki, bądź po ślubie w dowolnym dniu. Sesja odbywająca się po ślubie ma wiele zalet - możemy wtedy wraz z nowożeńcami wybrać lepszą scenerię, Para jest wtedy mniej spięta i sesja może trwać nieco dłużej, a co za tym idzie mamy wiele ciekawszych zdjęć.
- błogosławieństwo
- ceremonia ślubna
- życzenia
- wesele do pierwszego tańca włącznie, bądź całe wesele do godziny 2:00

Po ok 2 tygodniach od uroczystości (czas pracy nad zdjęciami zależny jest od ich ilości oraz specjalnych życzeń klienta, co do sposobu ich obróbki) spotykam się z Parą nowożeńców i oddaje im pakiet zdjęć. Ilość jak i format zdjęć zależny jest od podpisanej wcześniej umowy ale zazwyczaj jet to ok 50 zdjęć w formatach 15x20, 13x18 i 20x30. Oprócz tego nowożeńcy otrzymują także płytę z podkładem muzycznym, a pozostałe fotografie na płycie DVD.

Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny. Mogę przesłać płytę DEMO.

Serdecznie zapraszam do współpracy :)
FOTOGRAFIK STUDIO

liczba odwiedzin: 2489

Popularne miasta w okolicy