Zobacz zdjęcia (3)
Twoje Przepiękne Wesele :: DJ z klasą, Warszawa - zdjęcie 1
Twoje Przepiękne Wesele :: DJ z klasą, Warszawa - zdjęcie 2 Twoje Przepiękne Wesele :: DJ z klasą, Warszawa - zdjęcie 3
1 / 3

Twoje Przepiękne Wesele :: DJ z klasą id:16839

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu - czy nie byłoby wspaniale, gdyby było wyjątkowe również pod względem muzycznym? Niech będzie stylowe i piękne - proszę mi wierzyć, dobra zabawa weselna nie musi (i nie powinna) kojarzyć się z wiejską dyskoteką.Sprawię, że dzięki oprawie muzycznej ta cudowna noc będzie przypominać raczej nowojorski raut rodem filmu Woody'ego Allena. Tanecznie, ale z klasą.

CO ROBIĘ:
1. Jestem didżejem z wieloletnim doświadczeniem radiowym (Polskie Radio PR III), klubowym i festiwalowym (Open'er, Off, Audioriver, Coke i inne).

2. Wspólnie z Państwem stworzę wysmakowaną selekcję muzyczną. Znają Państwo swój gust, swoje ulubione piosenki i preferencje Państwa gości lepiej niż ktokolwiek inny.

3. Gwarancją udanego wesela jest odpowiedni dobór muzyki do pory i dynamiki wesela. Repertuar taneczny opieram na Państwa ulubionych utworach, a także polskich i zagranicznych rockowych klasykach, jakościowych i nieordynarnych współczesnych brzmieniach klubowych, nieoczywistej selekcji przebojów lat 80. i 90. Podczas przerw kulinarnych oczaruję Państwa gości wyjątkową mieszanką jazzowo-swingowych standardów i perełek starej polskiej piosenki.

4. Opcjonalnie na miejscu, oprócz mnie, przez całą noc obecny może być dźwiękowiec, który pilnowałby, by nie tylko nie było żadnych problemów i przerw, ale by dźwięk brzmiał doskonale - wystarczająco, by zapewnić wspaniałą zabawę na parkiecie, ale bez przesadnej głośności - tak by goście przy stolikach mogli swobodnie rozmawiać.

5. Wkładam całe swoje umiejętności i serce w to, by Państwa wesele było najpiękniejsze!

CZEGO NIE ROBIĘ:
1. Nie gram i nie zagram muzyki disco-polo i jej podobnych.

2. Nie prowadzę konferansjerki (prowadzę wesele w stylu international/urban). Oczywiście są momenty, kiedy należy powiedzieć coś do gości, wznieść toast itp. - proszę mi wierzyć - w tej roli najlepiej sprawdzają się świadkowie lub członkowie rodziny, którzy znają gości, ich potrzeby i poczucie humoru. Mikrofon będzie do Państwa dyspozycji.

Są to moje warunki graniczne - jeśli nie tylko nie przeszkadzają, ale wręcz wpisują się w Państwa preferencje, potrzeby i wizję, to jestem właśnie tą osobą, której Państwo szukają.

liczba odwiedzin: 1367

Popularne miasta w okolicy