Zobacz zdjęcia (4)
Drewniane pudełka na biżuterię., Turza - zdjęcie 1
Drewniane pudełka na biżuterię., Turza - zdjęcie 2 Drewniane pudełka na biżuterię., Turza - zdjęcie 3 Drewniane pudełka na biżuterię., Turza - zdjęcie 4
1 / 4

Drewniane pudełka na biżuterię. id:41245

Turza, małopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

W ofercie:

  • sprzedaż przez Internet

Poznaj nową odsłonę drewna. Poznaj Uharri.
Marka Uharri powstała w 2018 roku, a już rok później został uruchomiony dedykowany sklep internetowy. Niewielką firmę, a w zasadzie manufakturę wytwarzającą przedmioty z drewna, tworzymy w zaledwie kilka osób. W dobie wszechobecnego plastiku stawiamy na trwałość, elegancję i ponadczasowość. Zależy nam, aby przygotowywane przez nas opakowania były idealnym dopełnieniem przedmiotów, jakie się w nich znajdą.

Nasza praca to nasza Pasja
W proces twórczy wkładamy całą energię, dlatego produkty, które wychodzą z naszej pracowni są zawsze najwyższej jakości. Wszystkie opakowania wytwarzamy ręcznie, na podstawie indywidualnego projektu, z pełną znajomością i poszanowaniem specyfiki oraz właściwości wykorzystywanego materiału. Wykonując codzienną pracę, staramy się tworzyć nową tradycję rzemieślniczych wyrobów z drewna, zachowując przy tym poszanowanie dla starych wartości.

Ekologia, czyli elegancja na lata
Troska o środowisko nie jest dla nas pustym sloganem. Do wyrobu wszystkich produktów używamy wyłącznie materiałów nietoksycznych, w pełni biodegradowalnych i nadających się do recyklingu. W przeciwieństwie do powszechnych metod, elementy drewniane we wszystkich naszych wyrobach są wydrążone z litego drewna, co zapewnia im wyjątkową trwałość. Jeśli chcesz, żeby piękną pamiątkę stanowiła nie tylko biżuteria, ale i otulające je opakowanie, postaw na Uharri.


Twój Indywidualizm – nasza inspiracja
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. Dodatkowo udostępniamy bezpłatną opcję wykonania dowolnego graweru. Wybierając produkty Uharri zyskujesz stuprocentową pewność, że każdy egzemplarz jest unikatowy i niepowtarzalny. Tak, jak chwile spędzane z drugą osobą.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9930529863
Adres: Turza, , 33-167, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 2342

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie