Zobacz zdjęcia (4)
LODY RZEMIEŚLNICZE SMAKOWITE NA RETRO ROWERZE - ATRAKCJA!!!, Warszawa - zdjęcie 1
LODY RZEMIEŚLNICZE SMAKOWITE NA RETRO ROWERZE - ATRAKCJA!!!, Warszawa - zdjęcie 2 LODY RZEMIEŚLNICZE SMAKOWITE NA RETRO ROWERZE - ATRAKCJA!!!, Warszawa - zdjęcie 3 LODY RZEMIEŚLNICZE SMAKOWITE NA RETRO ROWERZE - ATRAKCJA!!!, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

LODY RZEMIEŚLNICZE SMAKOWITE NA RETRO ROWERZE - ATRAKCJA!!! id:37053

Warszawa, mazowieckie

O nas

Szanowni Państwo Młodzi lub Ich Pomocnicy!
Zapewnimy Wam ROZKOSZ DLA PODNIEBIENIA w postaci WYBORNYCH LODÓW RZEMIEŚLNICZYCH połączoną z ATRAKCJĄ WIZUALNĄ, ponieważ nasze lody są serwowane z ROWERU - RIKSZY NIEPODLEGŁOŚCIOWEJ w kolorach narodowych biało-czerwonych. Riksza, jak magnes, przyciąga spojrzenia dorosłych i dzieci, a smak naszych lodów pozwoli rozkoszować się niezapomniana chwilą wspólnego świętowania.
Produkujemy lody i sorbety tylko z naturalnych składników, a do wybory Państwa mamy ponad 80 smaków!!! Atrakcją sezonu są lody o smaku truskawka z szampanem, czekolada z suszoną śliwką, solony karmel, sorbety: mango, marakuja, ogórek z cytryną ;). Nasze lody mają nie tylko wspaniały, wyrazisty smak, ale także delikatną, kremową konsystencję, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Na specjalne życzenie możemy wyprodukować lody ze składników podanych przez Państwa i zaserwować je Państwa gościom jako np.LODY NOWOŻEŃCÓW lub ULUBIONE MICHAŁA, AGATY etc..
Nasza witryna lodowa posiada wyjścia cylindryczne na 5 smaków, ma specjalne oświetlenie oraz na życzenie głośnik z muzyką. Możemy wydać od 300 do 1000 porcji lodów w zależności od pojemności porcji.
Jesteśmy ciekawą i smaczną atrakcją na organizowane przez Was wydarzenia: wesele, komunie, urodziny ,spotkania firmowe, kinderbale. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już dziś!!!

liczba odwiedzin: 3500

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie