Zobacz zdjęcia (5)
Unikatowy Zabytek Klasyk 125p Pick-Up Custom, Warszawa - zdjęcie 1
Unikatowy Zabytek Klasyk 125p Pick-Up Custom, Warszawa - zdjęcie 2 Unikatowy Zabytek Klasyk 125p Pick-Up Custom, Warszawa - zdjęcie 3 Unikatowy Zabytek Klasyk 125p Pick-Up Custom, Warszawa - zdjęcie 4 Unikatowy Zabytek Klasyk 125p Pick-Up Custom, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Unikatowy Zabytek Klasyk 125p Pick-Up Custom id:25867

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: FSO
  • Kolor: czerwony
  • sam prowadzisz
  • zabytkowy

Wynajmę pięknego Polskiego Fiata FSO 125p w unikatowej wersji Pick-up do przejazdu na ślub i wesele. To niebanalne, wyjątkowe auto zostanie na długo zapamiętane przez wszystkich gości, a Państwo Młodzi przeżyją niesamowitą przygodę prowadząc go. Dodatkowym atutem jest pojemna skrzynia, która zmieści wszystkie kwiaty. Samochód jest po kompleksowej renowacji przeprowadzonej w profesjonalnym warsztacie zajmującym się zabytkowymi autami. Wszystkie części mechaniczne i elementy blacharskie zostały wymienione na oryginalne nowe podzespoły. Od czasu remontu Pick-up przejechał symboliczne 4 tys km więc jest jeszcze na dotarciu. Samochód jest pomalowany krwistoczerwonym lakierem z palety Ferrari, posiada zabudowę skrzyni ładunkowej wykonaną z aluminiowej blachy ryflowanej oraz chromowane 14-calowe felgi szprychowe OG Wire Wheels sprowadzone z USA. Pojazd robi ogromne wrażenie gdziekolwiek się pojawi, przyciąga spojrzenia i obiektywy swoim wyglądem a także za sprawą pięknie brzmiącego przelotowego układu wydechowego wyprowadzonego na prawą stronę.

Pick-up wziął również udział w prowadzonym przez TEDE'go programie telewizyjnym Operacja Tuning wyemitowanym w TVN Turbo.

Wszelkie szczegóły w sprawie terminu wynajmu, ceny oraz dekoracji pod numerem telefonu:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Marek 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 4064

Popularne miasta w okolicy