Zobacz zdj─Öcia (3)
VF Studio - Wspomnienia w rękach profesjonalistów, Łódź - zdjęcie 1
VF Studio - Wspomnienia w rękach profesjonalistów, Łódź - zdjęcie 2 VF Studio - Wspomnienia w rękach profesjonalistów, Łódź - zdjęcie 3
1 / 3

VF Studio - Wspomnienia w r─Ökach profesjonalist├│w id:743

Łódź, łódzkie

O nas

Firma zosta┼éa za┼éo┼╝ona w 1998r. W tym czasie kilkukrotnie zmienia┼éy si─Ö trendy oraz technika filmowania. Zdobyte przez te lata do┼Ťwiadczenie pozwala nam na tworzenie film├│w dostosowanych do oczekiwa┼ä klient├│w.
Posiadamy Pozwolenie na fotografowanie i filmowanie celebracji liturgicznych poparte kultur─ů osobist─ů oraz umiej─Ötno┼Ťci─ů zachowania si─Ö w ko┼Ťciele.
Specjalizujemy si─Ö w Filmach Reporta┼╝owych z Uroczysto┼Ťci Okoliczno┼Ťciowych:

-Chrzty
-Komunie
-Studni├│wki
-Śluby
-Wesela

Post aram si─Ö pokr├│tce wyja┼Ťni─ç, co nas odr├│┼╝nia od innych.
M┼éody dynamiczny zesp├│┼é, kt├│ry zdaje sobie spraw─Ö, i┼╝ film z uroczysto┼Ťci kto┼Ť b─Ödzie ogl─ůda┼é, dlatego ka┼╝dy film tworzymy tak, aby Pa┼ästwo powracali do niego z przyjemno┼Ťci─ů, a nie z obowi─ůzku, ÔÇ×bo Ciocia prosi".
Cały proces tworzenia filmu wykonywany jest w technice cyfrowej HDV.
Materia┼é po zmontowania najpierw trafia w Pa┼ästwa r─Öce, aby mogli Pa┼ästwo wprowadzi─ç wszelki poprawki oraz zmiany w powstaj─ůcy film (przecie┼╝ nie wszyscy maj─ů takie same gusty). Gotowe p┼éyty DVD/Blu-ray powstaj─ů dopiero, kiedy Pa┼ästwo s─ů w 100% zadowoleni z reporta┼╝u.

Zapraszamy do um├│wienia si─Ö na spotkanie, wtedy b─Ödziemy mogli zaprezentowa─ç nasze wcze┼Ťniejsze prace one najlepiej ┼Ťwiadcz─ů, o jako┼Ťci naszej pracy.

Sprawd┼║ nas to Ci─Ö nic nie kosztuje.

Posiadamy w ofercie 8 katalog├│w zaprosze┼ä okoliczno┼Ťciowych