Zobacz zdjęcia (3)
VF Studio - Wspomnienia w rękach profesjonalistów, Łódź - zdjęcie 1
VF Studio - Wspomnienia w rękach profesjonalistów, Łódź - zdjęcie 2 VF Studio - Wspomnienia w rękach profesjonalistów, Łódź - zdjęcie 3
1 / 3

VF Studio - Wspomnienia w rękach profesjonalistów id:743

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Firma została założona w 1998r. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się trendy oraz technika filmowania. Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwala nam na tworzenie filmów dostosowanych do oczekiwań klientów.
Posiadamy Pozwolenie na fotografowanie i filmowanie celebracji liturgicznych poparte kulturą osobistą oraz umiejętnością zachowania się w kościele.
Specjalizujemy się w Filmach Reportażowych z Uroczystości Okolicznościowych:

-Chrzty
-Komunie
-Studniówki
-Śluby
-Wesela

Post aram się pokrótce wyjaśnić, co nas odróżnia od innych.
Młody dynamiczny zespół, który zdaje sobie sprawę, iż film z uroczystości ktoś będzie oglądał, dlatego każdy film tworzymy tak, aby Państwo powracali do niego z przyjemnością, a nie z obowiązku, „bo Ciocia prosi".
Cały proces tworzenia filmu wykonywany jest w technice cyfrowej HDV.
Materiał po zmontowania najpierw trafia w Państwa ręce, aby mogli Państwo wprowadzić wszelki poprawki oraz zmiany w powstający film (przecież nie wszyscy mają takie same gusty). Gotowe płyty DVD/Blu-ray powstają dopiero, kiedy Państwo są w 100% zadowoleni z reportażu.

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie, wtedy będziemy mogli zaprezentować nasze wcześniejsze prace one najlepiej świadczą, o jakości naszej pracy.

Sprawdź nas to Cię nic nie kosztuje.

Posiadamy w ofercie 8 katalogów zaproszeń okolicznościowych

liczba odwiedzin: 2205

Popularne miasta w okolicy