Zobacz zdjęcia (5)
WASZ ŚLUB MARZEŃ!, Łódź - zdjęcie 1
WASZ ŚLUB MARZEŃ!, Łódź - zdjęcie 2 WASZ ŚLUB MARZEŃ!, Łódź - zdjęcie 3 WASZ ŚLUB MARZEŃ!, Łódź - zdjęcie 4 WASZ ŚLUB MARZEŃ!, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

WASZ ŚLUB MARZEŃ! id:12086

Łódź, łódzkie

O nas

Agencja eventowa Mariage Magnifique zajmuje się profesjonalną i kompleksową organizacją ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych w całym województwie łódzkim.
Istniejemy po to, aby pomóc Parom Młodym spełnić najpiękniejsze ślubne marzenia. Decydując się na współpracę z nami możecie być pewni, że wszystko na pewno się uda, Wy unikniecie niepotrzebnego stresu, zaoszczędzicie czas i pieniądze a Dzień Waszego ślubu będzie piękny i niezapomniany...

Zaplanowanie całej uroczystości ślubno - weselnej nie jest zadaniem łatwym. Wymaga czasu i często jest bardzo stresujące dla przyszłych Małżonków.
I dlatego tak jak w przypadku nauki pierwszego tańca korzystamy z usług doświadczowych tancerzy, ślubnych zdjęć nie wykonuje amator tylko profesjonalny fotograf, a przygotowanie weselnego menu zlecamy szefowi kuchni-tak w przypadku organizacji i koordynacji całej uroczystości dobrze jest skorzystać z usług sprawdzonego konsultanta ślubnego.

Każde przyjęcie jest inne-każde musi być wspaniałe! Mariage Magnifique współpracuje z wieloma zaufanymi podwykonawcami. Za każdym razem dostosowujemy się do potrzeb Młodej Pary, staramy się zrealizować wszystkie Wasze ślubne pragnienia, abyście poczuli, że jest to Wasz Dzień-magiczny i niepowtarzalny.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Mariage Magnifique?
1. Ponieważ chcecie uniknąć nerwów i stresu związanych z przygotowaniami.
My wszystkim się zajmiemy. Zadbamy o każdy detal.
2. Ponieważ chcecie zaoszczędzić.
Wiemy jak unikać ślubnych pułapek. Współpracujemy z najlepszymi, jesteśmy w stanie wynegocjować dla Was atrakcyjne rabaty i korzystne warunki realizacji umów.
3. Ponieważ chcecie osiągnąć " efekt WOW ".
Jesteśmy profesjonalistami. Śluby to nasza pasja- mamy głowy pełne pomysłów na realizację Waszych ślubnych fantazji. Zadbamy o niepowtarzalną atmosferę Waszej uroczystości: zachwycającą, wzruszającą, piękną...po prostu MAGNIFIQUE!

liczba odwiedzin: 1642

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie