Zobacz zdjęcia (5)
GAGA weddings - dekoracje ślubów, wesel, usługi wedding plannera, Łódź - zdjęcie 1
GAGA weddings - dekoracje ślubów, wesel, usługi wedding plannera, Łódź - zdjęcie 2 GAGA weddings - dekoracje ślubów, wesel, usługi wedding plannera, Łódź - zdjęcie 3 GAGA weddings - dekoracje ślubów, wesel, usługi wedding plannera, Łódź - zdjęcie 4 GAGA weddings - dekoracje ślubów, wesel, usługi wedding plannera, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

GAGA weddings - dekoracje ślubów, wesel, usługi wedding plannera id:26367

Łódź, łódzkie
(1)
Dodaj opinię

O nas

GAGA weddings to kreatywna agencja wedding plannerska oferująca kompleksową organizację oraz koordynację ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego na terenie całej Polski.

Wszystkie nasze realizacje wykonywane są ze smakiem, bez przepychu i kiczu. Dbamy o detale, które sprawiają, że każda uroczystość staje się wyjątkowa. Uwielbiamy łączyć klasykę, która jest nieprzemijalna z elementami ekstrawagancji, które dodają szaleństwa i nieprzewidywalności. Nie lubimy przeciętności, zawsze stawiamy na nietypowe rozwiązania.

Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie pomysły naszych Klientów, ale również proponujemy własne, zawsze w zgodzie z upodobaniami, potrzebami oraz charakterem Klientów. Pragniemy, aby każda uroczystość tworzona przez nas była niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Charakteryzuje nas perfekcja, kreatywność, wysoka jakość oferowanych usług oraz pełen profesjonalizm!

Z ogromną przyjemnością pomożemy każdej Parze Młodej w organizacji wymarzonego ślubu i wesela.

Wszystkich zaręczonych zachęcamy do pierwszego, zupełnie niezobowiązującego spotkania z wedding plannerem. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, opowiemy o najnowszych ślubnych trendach i pokażemy jak wygląda nasza praca!

zdjęcia: Staszek Gajda Fotografia

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (1)

GAGA weddings - dekoracje ślubów, wesel, usługi wedding plannera id:26367
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
L
LILIANA
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Bełchatów
Data dodania: 15-07-2019

Dekoracja naszego wesela przygotowana przez GAGA weddings przerosła nasze najśmielsze oczekiwana. Kiedy zobaczyłam jak pięknie wyglądała nasza sala weselna oniemiałam z zachwytu i wzruszenia. Było wręcz idealnie, jak z moich marzeń. Wszyscy nasi goście gratulowali nam wyboru dekoratorów podkreślając profesjonalizm i świetny gust wykonanych dekoracji. Tym samych chciałabym z całego serca polecić GAGA weddings osobą, które są wrażliwe i cenią piękno, szukają firmy z profesjonalnym podejściem do klienta, dekoratorów którzy potrafią słuchać i świetnie współpracować z klientami ponieważ przede wszystkim kochają to co robią bazując na ogromnym doświadczeniu w branży, śledzą najnowsze trendy i posiadają ogromny wybór asortymentu oraz projektów. Rekomenduje w 100%.

GAGAweddings
20-07-2019

Liliano, dziękujemy za tak miłe słowa, zaufanie i cudowną współpracę! Przygotowanie dla Was dekoracji było ogromną przyjemnością.

Kontakt

Imię i nazwisko: Gabriela Zawierucha
Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 2749

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie