Dream of Wedding - Organizacja i koordynacja dnia ślubu

Łódź, łódzkie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Właścicielką Dream of Wedding jest Joanna Krukowska-Głowińska - certyfikowany wedding planner i event menager, prawniczka, autorka bloga (s)prawnie o ślubie.

* O mnie:

Jestem certyfikowanym konsultantem ślubnym/wedding plannerem. Organizacja i koordynacja ślubów jest moją wielką pasją, uwielbiam swoją pracę, a moją pozytywną energią staram się zarażać moje Młode Pary. Nieprzerwanie pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie w tym zakresie m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach dedykowanych konsultantom ślubnym oraz event managerom, uczestnictwo w targach ślubnych, czy nieustanne śledzenie ślubnych trendów na stronach branżowych. Jestem także założycielką bloga (s)prawnie o ślubie, na łamach którego zajmuję się tematyką prawną związaną z organizacją ślubu oraz instytucją małżeństwa.

Jako agencja ślubna posiadamy doświadczenie w koordynacji przyjęć międzynarodowych, plenerowych czy tematycznych.

* W skład oferty koordynacji dnia ślubu wchodzi:

- potwierdzenie z usługodawcami wszelkich ustaleń na 7-14 dni przed ślubem,
- stworzenie scenariusza dnia ślubu i wesela,
- 10-cio godzinną obecność w dniu ślubu jednego lub dwóch koordynatorów,
- pilnowanie przestrzegania ustalonych godzin, przebiegu przygotowań,
- opieka nad gośćmi i Młodą Parą, rozwiązywanie sytuacji nagłych i kryzysowych,
- rozliczenie z usługodawcami (na życzenie),
- stała komunikacja z dostawcami, podwykonawcami w dniu ślubu.

* Co nas wyróżnia?

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE
Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają zdobyte certyfikaty z zakresu organizacji ślubów i przyjęć weselnych, a przede wszystkim opinie zadowolonych klientów.

BEZPIECZEŃSTWO
Efektywnie dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych klientów dzięki posiadanemu wykształceniu prawniczemu i latach praktyki w zakresie negocjacji, sporządzania i weryfikacji poprawności umów.

ZMYSŁ ARTYSTYCZNY I UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNE
Dzięki wykształceniu muzycznemu doskonale rozumiem „dusze artystyczne”, którymi często okazują się podwykonawcy (wbrew pozorom - nie tylko muzycy ;)) – branża artystyczna nie jest więc nam straszna!

PASJA
Angażujemy się w 100% w swoją pracę i w dniu ślubu pozostajemy do Waszej wyłącznej dyspozycji, abyście mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Ceny usługi koordynacji dnia ślubu rozpoczynają się od 3.000,00 zł.

Działamy na terenie całej Polski, chociaż większość organizowanych przez nas uroczystości odbywa się w okolicach Łodzi i Warszawy. 

Zachęcamy do kontaktu :)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli chcecie w pełni cieszyć się tym cudownym dniem, jakim jest dzień ślubu to koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą! Jako certyfikowany Wedding Planner posiadający wykształcenie prawnicze jestem w stanie zapewnić moim Parom Młodym bezpieczeństwo i obsługę na najwyższym poziomie.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Wszystko zaczyna się od kontaktu - aby przedstawić indywidualną ofertę musimy poznać oczekiwania Pary Młodej oraz zakres usług, które ich interesują. Najpierw prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której możemy uzyskać ww. informacje, następnie zaś zachęcamy do niezobowiązującego, bezpłatnego spotkania, na którym możemy lepiej się poznać :) Jeśli Para nie jest w stanie spotkać się osobiście istnieje oczywiście możliwość kontaktu za pomocą skype, whatsapp czy też rozmowy telefonicznej. Po przedstawieniu naszej oferty i chęci nawiązania współpracy ze strony Młodej Pary podpisujemy umowę i zaczynamy działania!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług, a także istotne dla nas jest nawiązanie więzi z Młodymi Parami - naszym entuzjazmem i uśmiechem zarażamy Pary Młode :) Dzięki profesjonalizmowi, rzetelności oraz komunikatywności nasze Pary Młode mają pewność, że ich dzień ślubu będzie zorganizowany właśnie w takim sposób, jaki sobie wymarzyli!

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Usługi konsultanta ślubnego przeznaczone są dla każdej Pary Młodej, która chce przeżyć dzień ślubu bez niepotrzebnego stresu, a także chce mieć pewność, że ceremonia i przyjęcie weselne zostanie przygotowane na najwyższym poziomie. To usługa, która jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób planujących liczne wesele, jak i kolację w gronie najbliższych. To świetne rozwiązanie dla osób mieszkających na co dzień za granicą, jak i dla tych, którzy mieszkając w kraju są bardzo zapracowani. Usługi konsultanta ślubnego powinni rozważyć zarówno Ci, którzy mają określoną wizję wesela, jak Ci te pary, które nie mają sprecyzowanych oczekiwań w tym zakresie.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Rekomendujemy kontakt 1,5 - 1 rok przed planowaną datą ślubu, natomiast ratujemy także z sytuacji nagłych i kryzysowych - pamiętajcie więc, że na kontakt nigdy nie jest za późno!

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Coś czego nie da się przeliczyć na pieniądze - czas i nerwy - to te wartości, które z pewnością oszczędzacie podejmując współpracę z nami. Przechodząc zaś do kwestii finansowych warto pamiętać o tym, że dysponujemy sprawdzoną bazą usługodawców, negocjujemy dla Par Młodych najlepsze stawki oraz warunki współpracy. Młode Pary często otrzymują od naszych usługodawców bonusy lub bardziej rozbudowane oferty.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi i sprawianie uśmiechu na ich twarzy! :) To cudowne Pary Młode i ich najbliżsi sprawiają, że nasza praca jest taka niesamowita i ekscytująca!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasze kwalifikacje potwierdzają zdobyte certyfikaty, referencje naszych klientów i usługodawców.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Oczywiście, na życzenie Pary Młodej organizujemy śluby i wesela plenerowe.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Współpraca w zakresie koordynacji dnia ślubu zaczyna się zazwyczaj około 2 tygodni przed dniem uroczystości. Obejmuje przygotowanie scenariusza dnia ślubu, stały kontakt z podwykonawcami i potwierdzenie ustaleń poczynionych na wcześniejszym etapie przygotowań, a także pełną koordynację dnia ślubu od wczesnych godzin porannych do oczepin.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Jesteśmy w tym zakresie bardzo elastyczni - proponujemy kontakt telefoniczny, za pośrednictwem skype lub aplikacji whatsapp. Wedding Planner czuwa nad wszystkim w Polsce, pozostając w stałym kontakcie z Parą Młodą oraz z usługodawcami.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Oczywiście, na życzenie klienta organizujemy także wydarzenia towarzyszące.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Aby zapewnić najwyższą jakość usług w jednym terminie obsługujemy tylko jedną uroczystość.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

W przypadku kompleksowej organizacji dnia ślubu rekomendujemy kontakt 1-1,5 roku przed planowaną datą ślubu, natomiast nie jest to data graniczna, warto zapytać o dostępność naszych usług także w późniejszych terminach.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń i oczekiwań Pary Młodej - na początku współpracy wyznaczamy daty, w których będą podejmowane przez nas konkretne działania po to, aby Para Młoda miała pewność, że organizacja przebiega w sposób pomyślny na każdym jej etapie.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak, w ramach naszej oferty istnieje również możliwość częściowej organizacji dnia ślubu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Miłość! Pamiętajcie, że najważniejsze w tym dniu jest Wasze uczucie i łącząca Was więź. Nie przejmujcie się drobiazgami i przyziemnymi sprawami - o to zadba Wasz konsultant ślubny!

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

To osoba cierpliwa, pełna empatii i zrozumienia. Ktoś, kto potrafi słuchać i szanuje zdanie drugiego człowieka. To osoba energiczna, kreatywna, pełna pomysłów, ale także odpowiedzialna i opanowana.

Nasze pasje.

Moją pasją jest gra na fortepianie. Już jako dziecko pokochałam ten instrument i pielęgnuję tę miłość aż do dziś!

Ciekawostki na nasz temat.

Z wykształcenia jestem prawnikiem i staram się pomagać moim Młodym Parom także w tej dziedzinie, dbając o bezpieczeńśtwo prawne zawieranych umów :)

Certyfikat 2022
Dream of Wedding - Organizacja i koordynacja dnia ślubu
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 16 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2023
Piotrków Trybunalski
Data dodania: 15-10-2023

Z całego serca polecamy!
Podjęcie współpracy z Asią było najlepszą decyzją. Jest osobą pełną ciepła, uśmiechu, radości, a w sytuacjach koniecznych również stanowczości. Dzięki Niej nasze ostatnie chwile jako narzeczeni mogliśmy spędzić ciesząc się sobą, ekscytując nadchodzącym weselem i jednocześnie nie martwiąc praktycznie niczym, a dzień ślubu zgodnie z oczekiwaniami był najpiękniejszym dniem w życiu. Jej doświadczenie, profesjonalizm, a także zaangażowanie są nieocenione. Zdecydowanie jest to najlepsza Wedding Plannerka!❤️

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2022
Łódź
Data dodania: 17-10-2022

Dzięki Pani Joannie nasz ślub był jak z marzeń! Zminimalizowana ilość stresu, wątpliwości, natłoku decyzji. Pani Joanna pomogła nam wybrać idealnych podwykonawców, gładko przejść przez cały okres przygotowań ślubnych i była niezastąpiona w samym dniu ceremonii i wesela. Nasza najlepsza decyzja - podjęcie współpracy z Panią Asią!!!

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Łódź
Data dodania: 17-09-2022

Bardzo Polecam! Joasia jest osobą bardzo profesjonalną i skrupulatną! :)
Zna się w 200% na tym co robi i umie nawet dealować z ludźmi, którzy są mega zestresowani jak My i nie mają pojęcia za co się wziąć! ;) :D
Wszystkie jej propozycje i rady zawsze są strzałem w dziesiątkę! :)

I
IGA
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Łódź
Data dodania: 03-08-2022

Asia to specjalistka od zadań specjalnych ! ❤ Niezwykle profesjonalna, kreatywna, MISTRZYNI negocjacji z ogromną wiedzą i doświadczeniem. POLECAM POLECAM POLECAM ❤ ❤ ❤

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Pabianice
Data dodania: 16-01-2022

Współpraca z Asią była najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć odnośnie wesela. Zdjęła z nas ogrom stresu związanego ze ślubem, jednocześnie sprawiając, że przygotowania stały się przyjemnością. Nieocenione było wsparcie i troska, którą okazała w dniu ślubu. Jest osobą profesjonalną, empatyczną, potrafiącą sprostać nieszablonowym oczekiwaniom. Dzięki niej nasz ślub był najpiękniejszym dniem w życiu. Dodatkowo, nie można zapomnieć o Jej wiedzy prawnej, dzięki której zawierane umowy z podwykonawcami sprawiały, że byliśmy spokojni pomimo pandemicznej rzeczywistości. Polecamy z całego serca, zawsze i wszędzie!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Łódź
Data dodania: 03-01-2022

Dziewczyny spisały sie na medal! Zorganizowały nam w 2 miesiace ślub i wesele „naszych” marzeń! Pełne cierpliwości do nietuzinkowych pomysłów, komunikujace sie po angielsku, miały w rękawie kontakt to wszelkiego rodzaju atrakcji i dekoracji.
Przesympatyczne, błyskawicznie odpowiadajace. Totalnie zamortyzowały wszelki slubny stres tak,ze my mogliśmy skupic sie na sobie i gościach.
Nie żałuje zainwestowanych pieniedzy na współprace z nimi i polecam serdecznie.

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-12-2021
Łódź
Data dodania: 26-12-2021

Pani Joanna jest osobą w pełni zaangażowaną, życzliwą i uprzejmą. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa i spokoju, czego doskonałym przykładem było znalezienie makijażystki w przeddzień ślubu (wieczorem). Co do organizacji przyjęcia, wszystko przebiegło wręcz perfekcyjnie. Na każdym etapie Pani Joanna służyła nie tylko wsparciem merytorycznym ale również mentalnym.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc.

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Łódź
Data dodania: 17-08-2021

Kontakt z Asią to była czysta przyjemność. Współpraca przebiegała w bardzo przyjacielskiej atmosferze, a Asia na każdym etapie organizacji wesela wykazywała się pełnym profesjonalizmem, kreatywnością i zdolnościami negocjacyjnymi. Pomimo kilku gorących momentów, zawsze zachowywała spokój i świetnie radziła sobie w mediowaniu pomiędzy nami a usługodawcami. Dużym atutem jest także jej dobra znajomość prawa i dbanie o prawne aspekty współpracy z wykonawcami. Asia jest otwarta na pomysły par, ale jednocześnie szczerze ocenia możliwości realizacyjne i proponuje alternatywne rozwiązania. Jestem pewna, że nawiązanie współpracy z Dream od Wedding to było najlepsze, co mogliśmy zrobić zarówno dla siebie, jak i dla naszych gości.
Asiu, raz jeszcze bardzo dziękujemy!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Dream of Wedding
Imię i nazwisko: Joanna Krukowska-Głowińska
Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 6303

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie