Zobacz zdjęcia (5)
Wata cukrowa z pięknego różowego wózeczka na wesele lub poprawiny, Lublin - zdjęcie 1
Wata cukrowa z pięknego różowego wózeczka na wesele lub poprawiny, Lublin - zdjęcie 2 Wata cukrowa z pięknego różowego wózeczka na wesele lub poprawiny, Lublin - zdjęcie 3 Wata cukrowa z pięknego różowego wózeczka na wesele lub poprawiny, Lublin - zdjęcie 4 Wata cukrowa z pięknego różowego wózeczka na wesele lub poprawiny, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Wata cukrowa z pięknego różowego wózeczka na wesele lub poprawiny id:25743

Lublin, lubelskie

O nas

Gwarantujemy, że z naszą watą cukrową impreza będzie pyszną oraz słodką zabawą zarówno dla dorosłych, którzy zechcą przypomnieć sobie czas dzieciństwa, jak i dla tych najmłodszych. Za uprzednią konsultacją z klientem oferujemy również waty cukrowe we wszystkich kolorach tęczy, które świetnie sprawdzają się na imprezach tematycznych i zachwycają dzieci.

Oferujemy także aranżację Candy Barów, wypożyczenie fontanny czekoladowej lub alkoholowej, więc możemy kompleksowo osłodzić Twoją imprezę.

Zajmujemy się także kompleksową oprawą florystyczną ślubów i wesel oraz oferujemy animacje dla dzieci podczas imprezy, więc z nami oszczędzisz czas i pieniądze. Zamów kilka usług, a my zaoferujemy Ci atrakcyjne rabaty.

liczba odwiedzin: 2377

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie