Wesela,poprawiny,Imprezy okolicznościowe. DJ id:11692

Oferta
Dodaj do plannera

Proponuję Państwu profesjonalną obsługę muzyczną wesel,poprawin,studniówek,połowinek,im prez firmowych, bankietów, bali sylwestrowych, konferencji, zabawa karaoke oraz wszelakich imprezy okolicznościowych i plenerowych. Na życzenie klienta wystawiam faktury VAT. Jestem w stanie poprowadzić dla Państwa każda imprezę.
Muzyka to nie tylko moja praca, ale również pasja(od 1993 roku za konsoletą). Podczas realizacji zapewniam wszelki sprzęt nagłaśniający oraz odpowiednie oświetlenie.Posiadam bardzo szeroki repertuar muzyczny, począwszy od wczesnych lat 60-tych (szalonych twistów i rock&rolli;), poprzez taneczne przeboje lat 70` 80` i 90', aż do najnowszych hitów muzycznych.Przed każdą imprezą razem z Państwem ustalam szczegółowy scenariusz imprezy.
Doświadczenie, profesjonalizm, wszechstronność i elastyczność.Miałem okazję grać przed, w trakcie lub po koncertach takich gwiazd jak Feel,Doda,Stachursky,Łzy,De Mono,Lemon,Maryla Rodowicz,Weekend,Dj Hazel,D-bomb,Gabriel Fleszar,Bartek Wrona,Tomasz Niecik i wiele innych.
Należę do "DJ Promotion" polskiej organizacji zajmująca się promowaniem muzyki poprzez serwisowanie najnowszych legalnych utworów profesjonalnym didżejom.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz współpracy wszelkie przedsiębiorstwa, agencje jak i klientów indywidualnych.
Gwarancja dobrej zabawy w dobrej cenie.
Masz jakiekolwiek pytania ?
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

DJ Prezenter Muzyczny Tomasz Kamiński "TomiiGraj" ( Chodzież i okolice )

Cennik

Orientacyjna cena: 900 PLN / dzień

Wesela już od 900-1200 zł.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Wesela,poprawiny,Imprezy okolicznościowe. DJ
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Chodzież
Kod:64-800
Data dodania: 22-01-2014
Liczba odwiedzin: 737

Nowe ogłoszenia