Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Wesele Hotel Politański*** id:16120

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rybnik, śląskie
Data dodania: 08-09-2015
Liczba odwiedzin: 1104

Oferta

Jeśli interesuje Was organizacja oraz planowanie wesela, to oznacza, że zaczął się dla Was ten szczególny i ekscytujący moment w życiu. Jeszcze nie wygasły emocje związane z oświadczynami czy powiadomieniem najbliższych o Waszej decyzji a tu już pytania o datę ślubu.

I co dalej?

Planowanie budżetu weselnego, załatwienie wszystkich formalności związanych z ceremonią ślubną: wyznaczenie daty, świadków, nauki przedmałżenskie, odwiedziny w Urzedzie Stanu Cywilnego, poszukiwanie odpowiedniego jubilera, salonu sukni ślubnych, itd.

Organizując wesele będziecie potrzebować sporo wolnego czasu i energii. Nie ma co się nawet łudzić, że można to wszystko ogarnąć w kilka dni. W ofertach ślubnych na naszym rynku można zupełnie się pogubić.

Każdy Wasz znajomy z pewnością może Wam polecić dobry zespół, jubilera, fryzjerkę, czy florystkę. W internecie także nie brakuje tego typu ofert. Jednak wszystkie oferty i tak trzeba będzie sprawdzić. Wiąże się to z godzinami rozmów telefonicznych i mnóstwem kilometrów do przejechania. Na to wszystko potrzeba czasu i cierpliwości.
Można prościej!

Skorzystajcie z usług hotelu Politański. Chętnie pomożemy Wam w planowaniu i organizacji wesela, podejmiemy się koordynacji całego przedsięwzięcia.

Na przestrzeni wielu lat nawiązaliśmy współpracę z firmami obsługującymi wesela w zakresie:

Biżuteria, obrączki
Suknie ślubne, garnitury
Torty weselne, ciasta
Oprawa muzyczna (zespół, D.J.)
Salony urody (fryzura, makijaż)
Transfery, przewóz osób

Wynajem samochodów, limuzyn
Fotograf / Video
Sztuczne ognie
Fontanny z czekoladą
Floryści - dekoracje, kwiaty (sztuczne i żywe), zaproszenia ślubne

Współpracujemy z firmami sprawdzonymi, co jest również poparte zadowoleniem naszych klientów.

Wybieracie sami! Nasze zadanie polega na wyszukaniu i przedstawieniu Wam ofert według Waszych wytycznych budżetowych. Jesli nie znajdziecie oferty spełniającej Wasze oczekiwania spośród tych, które przedstawimy, podejmiemy się również sprawdzenia usług oraz negocjacji cen, z firmami przez Was wskazanymi. Korzystając z naszego doświadczenia oszczędzicie czas, pieniądze i nerwy.

Typ obiektu

  • hotel

Standard

  • klimatyzacja
  • parking

Liczba gości

  • max. ilość osób: 340

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wesele Hotel Politański***
Województwo:śląskie
Miejscowość:Rybnik
Kod:44-203

Nowe ogłoszenia