TrunkiMalunki - Weselny Drink Bar

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Nasza usługa skierowana jest do Par Młodych, które w ramach podziękowań za przybycie, proponują swoim Gościom, wznoszenie toastów nielimitowanymi drinkami bez ograniczeń ilościowych oraz produktowych – bez żadnych pakietów.

W przypadku zdecydowania się na nasze usługi zapewniamy, że będziemy dopełnieniem oraz ciekawym tłem Państwa uroczystości, a nie jego główną atrakcją – chyba że myślą Państwo o latających butelkach i efektownym pokazie barmańskim – ale o tym w ofercie;)

Co to oznacza dla Państwa?
NO LIMIT OPEN BAR :

- wybieracie Państwo 6 drinków do menu weselnego (dla ułatwienia wyboru podsyłamy drinki najczęściej wybierane przez Młode Pary w 2017 i 2018 roku).

- GWARANTUJEMY, że nie zabraknie żadnego wybranego przez Was drinka. Tzn. jeżeli przykładowo wybierzecie drink Mojito – to przez cały czas trwania obsługi będzie on możliwy do zamówienia. Jesteśmy przygotowani na wydanie 50, 100, 150, 200, 400,... każdego koktajlu z karty.

- Nie obowiązują żadne limity ilościowe przypadające na Waszych Gości.

Posiadamy 3 rodzaje wysokiej jakości barów (rustykalny drewniany, biały oraz czarny ), co pozwala nam na dostosowanie się do Waszej koncepcji dekoracji sali.


Pracujemy na wysokiej jakości produktach alkoholowych, napojach oraz sokach. Do przygotowania drinków zawsze używamy świeżych owoców zakupionych maks.48 h przed weselem.
Oczywiście nie pobieramy żadnej marży – mało tego – kupując rokrocznie hektolitry alkoholi i napojów oraz ponad tonę owoców wynegocjowaliśmy bardzo atrakcyjne ceny u producentów i importerów, co pozwoliło nam na zaproponowanie Państwu tak atrakcyjnej ceny za usługę.


W trosce o Państwa najmłodszych Gości oraz osób, które z różnych powodów nie będą mogli wznosić toastów alkoholowych za Państwa zdrowie, proponujemy bezalkoholowe koktajle na bazie świeżych owoców oraz 8,5 l słój z lemoniadą.

liczba odwiedzin: 4392

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie