WESOŁY KAMERZYSTA NA TWÓJ ŚLUB studiomario MARIO id:3529

Oferta
Dodaj do plannera

Wykonujemy profesjonalne filmy z uroczystości ślubnych.

Filmowanie odbywa się za pomocą kamer cyfrowych SONY 3CCD (najwyższa jakość obrazu i dźwięku). Zrealizujemy dla Państwa każde zlecenie z zakresu wideofilmowania i fotografii ślubnej, plenerowej, reportażowej chrztu i komunii, prywatnych i firmowych imprez okolicznościowych.
Wychodzimy z zasady, iż każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego też zlecenia rozpatrujemy indywidualnie uwzględniając Wasze życzenia. Płyta z filmem posiada przejrzyste menu, dzięki któremu bardzo szybko odnajdziesz poszukiwaną scenę.


Przykładowo menu do filmu weselnego składa się z:
• retrospekcja (karta wspomnień),
• przygotowanie do ślubu,
• ceremonia ślubna,
• życzenia gości,
• uroczystość weselna i odczepiny,
• teledyski,
• wstawki i zakończenie.

Każde wesele filmowane jest na dwie kamery dzięki czemu żadna ważna chwila nie umknie naszemu oku. Do każdej płyty z filmem dołączamy płytę dvd, na której znajduje się reportaż zdjęciowy (ok. 1500 zdjęć).
Cały nasz zespół posiada uprawnienia do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznych w kościołach wydane przez Kurię Diecezjalną Pelplińską.

Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja, a nasze umiejętności oraz profesjonalny sprzęt ją gwarantują.
POZDRAWIAM SERDECZNIE STUDIOMARIO.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2200 PLN / wesele

OFERTA VIDO – 2500 ZŁ

STUDIO MARIO - oferujemy usługi z zakresu fotografowania i wideofilmowania (realizacja i montaż) wysokiej jakości materiałów filmowych. Filmy realizujemy kompleksowo od pierwszego ujęcia, aż po nadruki na płytach DVD i Blu-Ray. Wykonując fotoreportaż szukamy przede wszystkim emocji, naturalności, zaskakujących sytuacji a także wzruszających chwil. Każda uroczystość posiada własną "magię" i klimat, który pragniemy zachować, traktując każde wydarzenie indywidualnie, a innowacyjne pomysły i nieszablonowe wykonanie naszych materiałów pozwoli na długo zachować cyfrowe wspomnienia.

Filmujemy kamerami Sony EX 1 , EX1R , EX3 , GO PRO 2 / 3 BLACK . Stabilne i płynne ujęcia, które są podstawą sztuki filmowania uzyskujemy stosując urządzenia steadycam -system stabilizacji obrazu firmy Floatcam model Pro FC12 oraz statywy Manofrotto . Duży nacisk stawiamy na jakość dźwięku System Sennheiser EW 100-ENG G3 , który rejestrujemy w sposób niezależny. w niektórych miejscach można nawet użyć naszego kranu filmowego .

Więcej informacji - na naszej stronie w zakładce SPRZĘT

Cena 2500 zł za filmowanie ślubu i wesela (od przygotowań do podziękowania dla rodziców do godziny 01:30 .
Film kłada się z wielu klipów:
-czołówka
-pokaz slajdów ze zdjęć z dzieciństwa – opcja do uzgodnienia 
-klip z przygotowań
-kościół zmontowany
-teledysk – skrót kościoła
-życzenia w formie dynamicznie montowanego klipu
-zabawa weselna dłuższe ujecia
-klip video z sesji plenerowej
-pokaz slajdów ze zdjęć plenerowych
- 3 teledyski z zabawy – tematyczne
-klip końcowy, przekrój całego dnia.
Czas trwania filmu jak i styl montażu pozostawiamy do decyzji Klientów.

Państwo Młodzi otrzymują:

4 komplety płyt DVD (4x3 DVD) film
1 komplet płyt Blu-Ray film – DOPLATA 150 ZŁ

Jeżeli chcecie się wyróżnić z tłumu oklepanych limuzyn, a przede wszystkim poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo w tym najważniejszym dla Was dniu to Mustang jest idealnym wyborem.
Piękne brzmienie silnika, zgrabna sylwetka i sportowy charakter. Tak najtrafniej można opisać prawdopodobnie najbardziej kultowe auto wszechczasów obok, którego nie sposób przejść obojętnie.

Zaskocz ukochaną/ ukochanego niesamowitym prezentem, jakim będzie przejażdżka amerykańską legendę motoryzacji.

Poczuj się zupełnie wyjątkowo prowadząc kultowego Forda Mustanga.

W przypadku ślubu usługa obejmuje odbiór samochodu osobiście , gdzie Państwo Młodzi sami lub z Swiatkami operują autem  (auto prowadzone już przez Pana Młodego), przejazd do Urzędu Stanu Cywilnego lub Kościoła i przejazd do miejsca zabawy weselnej. Auto posiada subtelną dekoracje, jednak na życzenia Państwa Młodych może być ona dowolna, wykonana we własnym zakresie.

KOSZT WYNAJMU TO JEDYNE 450 ZŁ Oferta FOTO – 1500 ZŁ
Przygotowania, Ślub, Wesele i Plener w dniu Ślubu – ze swojej strony proponuję Wam uwiecznienie wszystkich tych wydarzeń, ale to od Was zależy co chcecie aby znalazło się w Waszym ślubnym albumie. Wszystkie szczegóły omówimy na wcześniejszym spotkaniu, na którym chętnie wysłucham Waszych oczekiwań, jednocześnie przedstawiając własne propozycje.

Standardowo otrzymujecie płytę DVD na której znajdzie się minimum 1500 zdjęć (1300 reportaż + 200 plener) obrobionych graficznie - pakiet dokumentacyjny czyli fotografii poddanych korekcie. Płyty dostaniecie w czterech egzemplarzach – ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości oraz zmniejszonymi do oglądania na komputerze bądź odtwarzaczu DVD, ok. 100 odbitek z reportażu i 30 z pleneru w formacie 15x21.

Opcją dodatkową może być wykonanie fotoalbumu/fotoksiążki, ale to kwestia do osobnego omówienia, bowiem jej wartość zależy od bardzo wielu czynników, m.in. od rozmiaru, rodzaju okładki, ilości stron itp. Przykładowy projekt fotoalbumu ;

Termin realizacji nie powinien przekroczyć 14-21 dni od dnia ostatniej sesji (zazwyczaj jest to Plener).

Zajmuję się nie tylko fotografią ślubną, przyjmuję także zlecenia uwiecznienia uroczystości takich jak chrzty, sesje rodzinne oraz inne ważne wydarzenia. Oferuję sesje zdjęciowe całej rodziny lub osób indywidualnych.

Mieszkam w Starogardzie Gdańskim, ale pracuję w zasadzie na terenie całego województwa, ale nie jest dla mnie problemem dojechanie nawet w najodleglejsze zakątki ,gdyż paszport mam całkowicie ważny ;) .. Na specjalne życzenie mogę się wybrać również dalej, wszystko jest kwestią do ustalenia.

Państwo Młodzi otrzymują: 4 komplety płyt DVD (4x2 DVD) zdjęcia


Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

WESOŁY KAMERZYSTA NA TWÓJ ŚLUB studiomario MARIO
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Starogard Gdański
Kod:83-200
Data dodania: 17-08-2010
Liczba odwiedzin: 3472

Nowe ogłoszenia