WIDEOFILMOWANIE & FOTOGRAFIA "CUDOWNE UJĘCIA" id:21899

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
793-004...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Radomsko, łódzkie
Data dodania: 01-07-2016
Liczba odwiedzin: 1539

Oferta Kamerzysta na wesele Radomsko

Specjalizujemy się produkcją oraz montażem filmów z ceremonii ślubnych, wesel, komunii, studniówek i innych ważnych wydarzeń. W Naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji wykonania pamiątkowego filmu . Pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy. Nasze filmy nagrywane są przez kamery SONY Filmujemy z wykorzystaniem lotnych ujęć. Tylko u Nas w filmie znajdziecie bardzo dużo lotnych ujęć ponieważ sami latamy - nie podnajmujemy operatorów dronów. W pakiecie podstawowym zawiera się usługa z dronem. Lotne ujęcia wyróżniają Wasz film czyniąc go wyjątkowym i niepowtarzalnym dlatego zachęcemy do zapoznania się z Naszymi projektami. Wszelkie Nasze prace znajdziecie na Naszej stronie internetowej .Zajmujemy się również fotografią ślubną i okolicznościową. Posiadamy duże doświadczenie poparte odpowiednimi szkoleniami i certyfikatami.Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie i rzetelnie tak , aby spełnić wszystkie oczekiwania Naszego klienta. Nasz zespół to 6 operatorów kamer i 3 fotografów. Oczywiście istnieje możliwość wynajęcia mniejszej ilości operatorów .Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Jako nieliczni jesteśmy w stanie obsłużyć bardzo duże uroczystości. Przy dużych realizacjach filmujemy uroczystości przy użyciu kilku Naszych dronów. Wszelkie formalności załatwiamy drogą elektroniczną.

Rodzaj:

 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Opinie o WIDEOFILMOWANIE & FOTOGRAFIA "CUDOWNE UJĘCIA" Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

WIDEOFILMOWANIE & FOTOGRAFIA "CUDOWNE UJĘCIA"
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Radomsko
Kod:97-500

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 15:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.