Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (15)
Zobacz zdjęcia (15)
Dobre Filmy i Fotografia, Radomsko - zdjęcie 1
Dobre Filmy i Fotografia, Radomsko - zdjęcie 1 Dobre Filmy i Fotografia, Radomsko - zdjęcie 2 Dobre Filmy i Fotografia, Radomsko - zdjęcie 3 Dobre Filmy i Fotografia, Radomsko - zdjęcie 4 Dobre Filmy i Fotografia, Radomsko - zdjęcie 5 Dobre Filmy i Fotografia, Radomsko - zdjęcie 6 Dobre Filmy i Fotografia, Radomsko - zdjęcie 7
Dobre Filmy i Fotografia, Radomsko - zdjęcie 8
1 / 15

Dobre Filmy i Fotografia id:47897

od 3000 do 6000 zł / film
Radomsko, łódzkie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
505-114...
503-391...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Oferowane usługi
Zespół Dobre Filmy i Fotografia z przyjemnością udokumentuje Waszą ceremonię ślubną i przyjęcie, a także wszelkie przygotowania związane z tą niecodzienną uroczystością. Uwielbiamy znajdować prawdziwe przeżycia, intymne chwile, które odzwierciedlają istotę każdej pary, a następnie przekształcać je w film. Wykorzystujemy do tego różne style wideo, krótkie formy i opowiadanie historii. Chcąc mieć pewność, że nic nie zostanie przeoczone, z chęcią używamy wielu kamer, w tym ujęć z drona, i rezerwujemy tylko jedno wydarzenie dziennie. Dzięki naszej wrażliwości artystycznej oraz konsultacjom w trakcie tworzenia ostatecznej wersji , dopinamy wszystko na tzw. ostatni guzik by z przyjemnością dostarczyć pełnometrażowe i wyróżniające filmy w wysokiej rozdzielczości jako cyfrowe pliki do pobrania oraz na nośniku USB w eleganckim etui.
Bez wątpienia to, co najbardziej kocham w mojej pracy, to to, że dzięki niej mogę poznać nowych ludzi, nowych przyjaciół i być świadkiem najważniejszego, jednego z najbardziej wyjątkowych dni w życiu dwojga ludzi.

Dobre Filmy i Fotografia - film 1 Dobre Filmy i Fotografia - film 1

Oferta Dobre Filmy i Fotografia

Super oferta

od 3000 do 6000zł/ film

Opinie Dobre Filmy i Fotografia (5)

Dodaj opinię
Dobre Filmy i Fotografia id:47897
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Sulmierzyce
Data dodania: 28-04-2021

Polecam „Dobre filmy i fotografia”. Miła i profesjonalna obsługa, szybki montaż filmu i teledysku ślubnego. Piękna oprawa pendrive :) Film pozwoli nam wracać do wspaniałych chwil ślubu i wesela.

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Radomsko
Data dodania: 04-02-2021

Chcecie, żeby ten Dzień był niepowtarzalny?, fantastycznie sfilmowany i by pamiątka była wyjątkowa ? Nic prostszego - wybierzcie firmę "Dobre filmy i fotografia" - z całego serca polecamy !!!

1. Podczas rejestracji video, w Dniu Ślubu, nie krępują Cię swoją obecnością - to ważne, że możesz na luzie skupić się na swoich emocjach, zadaniach - atmosfera, którą serwują oraz umiejętność "wtopienia" się w otoczenie sprawia, że niezauważalnie uchwycone zostają wszystkie chwile bez afektacji.
2. Elastyczność zespołu - to cecha godna wyróżnienia - każda sugestia, prośba ( w trakcie Uroczystości, jak i w trakcie montażu), zawsze była wysłuchana i spełniona - dla Nich .. nie ma rzeczy niemożliwych !!!! Starają się spełnić każde życzenie Klienta !.
3. Doskonała jakość sprzętu, który posiadają oraz umiejętność dopasowania go do naszych potrzeb sprawia, że rzeczywiście .... obraz, dźwięk i efekty specjalne - są z najwyższej półki :-)
4. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu - służą radą, pomysłami, proponują wachlarz możliwości do wyboru; co do aranżacji, wizji,..którą, każdy z Nas ma...-ale..., nie narzucają modelu projekcji !!!
5. Finalny produkt... nośnik , ale.. w eleganckim etui...a zawartość? :-) Hnnn:-) Na pewno, nie raz, nie dwa, nawet po wielu latach, z radością sięgnę na półkę po tę wyjątkową pamiątkę, by przypomnieć sobie wzruszające wydarzenia z przeszłości, które uwiecznione zostały przez Profesjonalistów, w sposób Najlepszy z Najlepszych. !!!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Bełchatów
Data dodania: 31-01-2021

Polecamy „Dobre filmy i fotografia”. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, pięknie nagrane oraz zmontowane w teledysk ślubny. Najpiękniejsze chwile zatrzymane na lata. Pozdrawiam :)

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Sulmierzyce
Data dodania: 22-01-2021

Jeśli upamiętnić ten wyjątkowy dzień to tylko z nimi! Zdjęcia oraz video są przepiękne, klimatyczne i pokazujące prawdziwe emocje jakie towarzyszyły nam w tym dniu, a to na tym nam najbardziej zależało! Od początku współpracy czuliśmy, że mamy przyjemność z profesjonalistami, żadne nasze pytanie nie zostało bez odpowiedzi, w również otrzymaliśmy mnóstwo cennych rad, które na prawdę są bardzo przydatne w dniu ślubu i to dzięki nim ujęcia wyszły tak niesamowite! Do tego atmosfera jaką tworzy Darek, Justyna i cały zespół to aż brak słów, totalne odstresowanie i poczucie komfortu ;) Bardzo polecam!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Bełchatów
Data dodania: 21-01-2021

Serdecznie polecamy "Dobre Filmy i Fotografia" jesteśmy zadowoleni z teledysku ślubnego, filmu ... wspaniała pamiątka na lata. Super obsługa, jakość wykonania, filmowanie za pomocą drona... piękne ujęcia i pomysły :)

Kontakt Dobre Filmy i Fotografia

Nazwa firmy: Dobre Filmy i Fotografia
NIP: 7721043842
Imię: Dariusz 
Adres: Radomsko, ul. Narutowicza 255, 97-500, woj. łódzkie
505-114...
503-391...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1314
Zadzwoń
505-114...
503-391...
Napisz

Popularne miasta w okolicy