Wideofilmowanie, fotografia - Profilm Plus, id:11094

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 4 kamery

Główny zakres naszej działalności obejmuje foto-wideo reportaże z imprez okolicznościowych takich jak śluby, chrzciny, studniówki, imprezy firmowe, spotkania rodzinne, itp.

Nagranie filmu wideo może być realizowane jedną lub kilkoma kamerami jednocześnie, co wpływa na atrakcyjność gotowego materiału.

Nasi pracownicy są obecni na uroczystości według życzenia klienta (każda impreza jest różna i nie można ustalić stałej godziny zakończenia naszej pracy – z reguły jest to godzina 2-3 nad ranem).

Oprawa graficzna i sposób montażu dostosowane są do indywidualnego zamówienia klienta.

Gotowy materiał filmu wideo każdy klient otrzymuje w dwóch wersjach (oryginał i kopia). Na życzenie można zamówić dodatkowe kopie.

Usługi fotograficzne wykonujemy jako reportaż, zdjęcia plenerowe lub zdjęcia studyjne.

Zdjęcia po korekcie eksponujemy na wiele sposobów np. różnorodności formatu, ekspozycje w albumach, skład w fotoksiążkach.

Nasza siedziba znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, lecz nie ogranicza nas to, dlatego usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

W skład zakresu naszych usług wchodzi również nauka tańca dla młodej pary, wypożyczanie samochodów do ślubu, polecamy też zespoły muzyczne, doświadczonych DJ’ów oraz pomagamy w organizacji imprez.

Jak już wspomnieliśmy, każda okoliczność jest unikalna, stąd każda z nich jest przez nas rozpatrywana indywidualnie, na podstawie określonych przez Państwa wymagań. Trzymając się tej idei, nie ograniczamy się do stałych szablonów cenowych. Zamiast tego oferujemy elastyczną ofertę, w której to Państwo decydują ile będzie kosztowała usługa. Dodatkowo przy miłej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty i zniżki na dodatkowe pozycje z naszej oferty.

liczba odwiedzin: 1741

Popularne miasta w okolicy