Wideofilmowanie, fotografia - Profilm Plus, id:11094

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Data dodania: 16-10-2013
Liczba odwiedzin: 507

Oferta

Główny zakres naszej działalności obejmuje foto-wideo reportaże z imprez okolicznościowych takich jak śluby, chrzciny, studniówki, imprezy firmowe, spotkania rodzinne, itp.

Nagranie filmu wideo może być realizowane jedną lub kilkoma kamerami jednocześnie, co wpływa na atrakcyjność gotowego materiału.

Nasi pracownicy są obecni na uroczystości według życzenia klienta (każda impreza jest różna i nie można ustalić stałej godziny zakończenia naszej pracy – z reguły jest to godzina 2-3 nad ranem).

Oprawa graficzna i sposób montażu dostosowane są do indywidualnego zamówienia klienta.

Gotowy materiał filmu wideo każdy klient otrzymuje w dwóch wersjach (oryginał i kopia). Na życzenie można zamówić dodatkowe kopie.

Usługi fotograficzne wykonujemy jako reportaż, zdjęcia plenerowe lub zdjęcia studyjne.

Zdjęcia po korekcie eksponujemy na wiele sposobów np. różnorodności formatu, ekspozycje w albumach, skład w fotoksiążkach.

Nasza siedziba znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, lecz nie ogranicza nas to, dlatego usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

W skład zakresu naszych usług wchodzi również nauka tańca dla młodej pary, wypożyczanie samochodów do ślubu, polecamy też zespoły muzyczne, doświadczonych DJ’ów oraz pomagamy w organizacji imprez.

Jak już wspomnieliśmy, każda okoliczność jest unikalna, stąd każda z nich jest przez nas rozpatrywana indywidualnie, na podstawie określonych przez Państwa wymagań. Trzymając się tej idei, nie ograniczamy się do stałych szablonów cenowych. Zamiast tego oferujemy elastyczną ofertę, w której to Państwo decydują ile będzie kosztowała usługa. Dodatkowo przy miłej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty i zniżki na dodatkowe pozycje z naszej oferty.

Rodzaj:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Ilość kamer:

  • 4 kamery

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wideofilmowanie, fotografia - Profilm Plus,
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Ostrów Wielkopolski
Kod:63-400

Nowe ogłoszenia