Winokąt

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Winokąt powstał z połączenia pasji do wina i chęci dzielenia się wiedzą o nim. Nasze motto brzmi: Przybliżamy wino pod każdym kątem.
Jesteśmy miłośnikami wina, dobrego jedzenia oraz podróży. Staramy się łączyć naszą wspólną pasję z codziennym życiem oraz dzielić się nią z innymi. Nasza firma powstała w 2019 roku i wtedy właśnie rozpoczęliśmy prowadzenie szkoleń i degustacji wina. Oboje jesteśmy członkami Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Z branżą weselną współpracujemy od 2020 roku, prowadząc panele szkoleniowe dla przyszłych konsultantów ślubnych, wdrążających ich w tematykę wina.

Czym dokładnie się zajmujemy? Doradzamy w wyborze i zakupie wina, które indywidualnie dobieramy do weselnego menu, preferencji oraz budżetu Pary Młodej. Prowadzimy konsultacje online oraz osobiste spotkania dla Pary Młodej, podczas których przeprowadzamy degustacje zaproponowanego zestawu win. Proponujemy organizację stoiska sommelierskiego w trakcie trwania przyjęcia weselnego z odpowiednio przygotowaną selekcją win, które osobiście obsługujemy. Jest to wyjątkowa atrakcja dla gości weselnych, którym prezentujemy wybraną selekcję win. Dzięki temu dopasowujemy odpowiednie wino do oczekiwań poszczególnych gości, tak aby jak najbardziej umilić im czas. Ponadto organizujemy prywatne degustacje wina jako atrakcje w ramach wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Każdy element naszej oferty dopasowujemy do oczekiwań Pary Młodej, a także wspieramy Konsultantów Ślubnych w kwestii odpowiedniego doboru wina na przyjęcie weselne. Choć stacjonujemy w Warszawie, to działamy na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i poznania nas bliżej!

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Winokąt
Imię i nazwisko: Ewa Grzelak
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1207

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie