Wodzirej Janus - 100% profesjonalizmu! Zabawa do białego rana!!! id:4275

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Katowice, śląskie
Data dodania: 10-11-2010
Liczba odwiedzin: 2720

Oferta

Witam serdecznie!
Chcesz żeby na Twoim weselu wszyscy świetnie się bawili? Możemy porozmawiać jak spełnić to życzenie...
Jestem Wodzirejem/animatorem oraz DJ'em jednocześnie. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży pozwoliło mi wypracować własny styl a niezliczona ilość prowadzonych imprez przygotowała na najróżniejsze wyzwania i niespodzianki. Ustawicznie doskonalę swój warsztat wodzirejski na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Nie zapominam również o specjalistycznej literaturze. Cechuje mnie duża kultura osobista, ogromna radość życia.Nie tylko biorę ale i daję, daję radość i zabawę. Posiadam sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy renomowanych firm, który gwarantuje niezawodność i jakość odtwarzanej muzyki oraz niesamowite wrażenia wizualne.
Z wielką przyjemnością poprowadzę przyjęcie bezalkoholowe. Nie muszę spożywać alkoholu aby poprowadzić wspaniałe wesele - nie piję podczas pracy :)
Teren mojego działania to zazwyczaj obszar województwa śląskiego, małopolskiego i dolnośląskiego ale dojadę wszędzie tam gdzie da się dojechać samochodem.
Wesela do 100 osób podejmuję się prowadzić sam(!) w przypadku większej ilości Gości prowadzę imprezy w duecie z wodzirejem lub DJ'em - zależnie od potrzeby. Współpracuję z wieloma doświadczonymi wodzirejami lub DJ'ami - zawsze gwarantuję najwyższą jakość usług.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Wodzirej Janus - 100% profesjonalizmu! Zabawa do białego rana!!! id:4275
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Jolanta
Jolanta
(5)
Dodano: 09-06-2014
Prowadził nasze wesele super show prawdziwy profesjonalizm polecam na 200 % wszyscy goście byli zachwyceni
Żaneta
Żaneta
(5)
Dodano: 09-03-2013
Data imprezy: 09-06-2012
Wodzirej najlepszy jakiego można sobie wyobrazić:) 100% profesjonalizmu.Na naszym weselu spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Potrafi zaskoczyć :) Polecam Wszystkim

Dane kontaktowe

Wodzirej Janus - 100% profesjonalizmu! Zabawa do białego rana!!!
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia