Zobacz zdjęcia (1)
Dominika Wysokińska - oprawa wokalna ślubu, Warszawa - zdjęcie 1
1 / 1

Dominika Wysokińska - oprawa wokalna ślubu id:23509

Warszawa, mazowieckie

O nas

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Szanowni Państwo,

oprawa wokalna ślubu to przede wszystkim niesamowite przeżycia podczas ceremonii, ale także przepiękne wspomnienia uwiecznione na taśmie filmowej. To jak wisienka na torcie weselnym, dlatego tym bardziej będę zaszczycona, jeśli zechcą mnie Państwo uczynić częścią Waszego wyjątkowego dnia.

Ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim. Śpiewam od 13 roku życia, a od 2012 roku mam wielką przyjemność być częścią ceremonii ślubnych na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Współpraca z Parą Młodą jest dla mnie zawsze wielkim przeżyciem i niesamowitym wyzwaniem, gdyż każdy ślub powinien być wyjątkowym, najpiękniejszym dniem.

Za każdym razem służę radą w doborze pieśni, ale także staram się sprostać oczekiwaniom repertuarowym przyszłych małżonków.

Dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu każdej pary.Wierzę, że razem możemy uczynić ten dzień jeszcze piękniejszym.

Zapraszam do kontaktu.

Opinie (1)

Dominika Wysokińska - oprawa wokalna ślubu id:23509
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Warszawa
Data dodania: 22-10-2018

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Pani Dominika jest cudowną, zaangażowana w pełni i ogromnie utalentowana osoba. Śpiew podczas ślubu był przepięknym uzupełnieniem tej cudownej chwili. Zarówno my jak i goście jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Przepiękny głos i niezwykłą wrażliwość! Dziękujemy serdecznie!

liczba odwiedzin: 2088

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie