Oprawa muzyczna ślubu/muzyka w kościele/plenerze/urzędzie - film 1 Oprawa muzyczna ślubu/muzyka w kościele/plenerze/urzędzie - film 1
Pokaż kolejny film

Oprawa muzyczna ślubu/muzyka w kościele/plenerze/urzędzie id:35529

Wrocław, dolnośląskie
(38)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
723-009...

O nas

Instrumenty:

  • flet
  • gitara
  • organy
  • pianino
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Witamy wszystkich serdecznie ! ;)
Z tej strony Agnieszka i David. Jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim. Jednakże, naszą przygodę ze śpiewem rozpoczęliśmy jeszcze wiele lat przed podjęciem studiów muzycznych wykonując repertuar poezji śpiewanej, grając w zespołach muzycznych. Już od kilku lat zajmujemy się tworzeniem muzycznej oprawy ceremonii zaślubin. Z roku na rok poszerzamy nasz repertuar i staramy się sprostać oczekiwaniom Państwa Młodych, by ten jedyny szczególny dzień w życiu stał się jeszcze bardziej wzruszający i by wspomnienia pozostały na lata. Dzięki naszym muzycznym losom na swojej drodze spotykamy wielu utalentowanych instrumentalistów, często razem z nimi współtworzymy i prezentujemy autorskie aranżacje utworów klasycznych, jak i tych bardziej popularnych. Przede wszystkim jesteśmy zgraną paczką, która uwielbia wspólnie muzykować i dzielić się tą muzyką z innymi. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, aby nasz zespół towarzyszył Wam tego dni - zapraszamy do kontaktu :) Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego!

Zobacz zdjęcia (4)
Oprawa muzyczna ślubu/muzyka w kościele/plenerze/urzędzie, Wrocław - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu/muzyka w kościele/plenerze/urzędzie, Wrocław - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu/muzyka w kościele/plenerze/urzędzie, Wrocław - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna ślubu/muzyka w kościele/plenerze/urzędzie, Wrocław - zdjęcie 4
1 / 4

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy grupą przyjaciół, która od lat się zna i wspólnie muzykuje. Kochamy to co robimy, muzyka jest naszą pasją a uśmiech na twarzach Nowożeńców to dla nas największa nagroda :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy profesjonalnymi muzykami, po studiach muzycznych, dlatego możemy tworzyć aranżacje dowolnych utworów według Państwa życzenia na każdy skład wykonawczy.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Dbamy o każdy szczegół. Zawsze dopytujemy o nawet najmniejsze formalności np. liczba czytań w kościele. Staramy się, aby ceremonia przebiegała płynnie a muzyka stanowiła dopełnienie tego wydarzenia.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, a jako grupa muzyków-przyjaciół tworzymy ciepłą atmosferę. Zawsze dbamy, aby nasze muzykowanie trafiało do Państwa serc.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Możliwość poznawania wielu wspaniałych ludzi. Często zaprzyjaźniamy się z Parami Młodymi i ich najbliższymi oraz utrzymujemy kontakt nawet na długo po ceremonii. To jest najwspanialszy aspekt naszej "pracy" nie licząc łez wzruszenia Młodych i gości :)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Uwielbiamy wspólne towarzystwo, próby, na których przygotowujemy się do grania na Państwa ślubach. Każda ceremonia jest inna i chcemy, aby muzyka nie była jedynie tłem, ale przede wszystkim, by wyrażała osobowość Nowożeńców, bo to jest przecież PAŃSTWA dzień, PAŃSTWA moment i PAŃSTWA muzyka, a my jesteśmy jedynie przekaźnikami tego ogromu emocji :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Przede wszystkim recenzje Par Młodych i ich najbliższych świadczą o tym, że jesteśmy godni zaufania. Poza tym, skończone studia na Akademiach Muzycznych utwierdzają w przekonaniu, że znamy się na swojej pracy. Dodatkowo, organiści są absolwentami Studium Muzyki Kościelnej, zatem cała formuła ceremonii jest nam dobrze znana.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Wyróżnieniem jest coraz większe zainteresowanie naszą działalnością oraz zaufanie Par Młodych, które powierzają nam przygotowanie oprawy muzycznej. Dodatkowe certyfikaty zdobywane na portalach ślubnych pokazują, że jesteśmy dostrzegani pośród wielu ofert.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub jest oryginalny :) Tworzymy oprawę ślubów kościelnych w różnych obrządkach, ślubów cywilnych w urzędzie oraz w plenerze, ślubów humanistycznych. Jesteśmy otwarci na każde wyzwanie :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Składy są bardzo różnorodne. Zazwyczaj gramy w składzie: duet wokalny - wokal damski i męski, gitara, skrzypce, organy. Możliwe są również inne zestawienia według życzenia.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

system nagłośnieniowy, pianino elektroniczne, instrumenty klasyczne

Języki obce, którymi się posługujemy.

j. angielski, j. niemiecki, j. francuski, j. hiszpański

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

6 miesięcy przed ceremonią, aby mieć pewność wolnego terminu.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie odbywa się w miejscu wygodnym dla każdej ze stron. Jeśli wolą Państwo porozmawiać przez Skype'a lub inną platformę to oczywiście jest to możliwe i tak , spotkanie jest DARMOWE. Jest ono dla nas bardzo ważne, bo dzięki niemu możemy Państwa bliżej poznać, dowiedzieć się czego Państwo oczekują i zaproponować wstępny repertuar.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Staramy się, aby każda oprawa była inna, tak aby oddać muzycznie charakter Młodej Pary, jej gusta muzyczne i wrażliwość.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (38)

Oprawa muzyczna ślubu/muzyka w kościele/plenerze/urzędzie id:35529
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 38 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Magdalena & Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Grodków
Data dodania: 14-09-2022

Serdecznie dziękujemy za oprawę muzyczną naszego ślubu kościelnego i występ operetkowy w trakcie wesela. Współpraca z zespołem Sogni d'oro to przyjemność, kontakt z zespołem odbywa się drogą mailową, Pani Agnieszka to osoba bardzo dobrze zorganizowana, która odpowiada szybko na wiadomości.
Podczas Mszy zaśpiewała Pani Agnieszka i Pan David, zagrały skrzypce i wiolonczela, towarzyszył im parafialny organista. Atutem Zespołu jest szeroki repertuar, m.in.: kilka Ave Maria. Byliśmy głęboko wzruszeni w trakcie Mszy, czekamy na film ślubny, aby raz jeszcze przypomnieć sobie tą piękną muzykę!
Kilka godzin później, zespół pojawił się na naszym weselu, uświetniając je krótkim występem operetkowym, pojawiły się arie z mojej ulubionej operetki "Księżniczki Czardasza". Pan David nie tylko świetnie śpiewa, ale też sprawdza się jako konferansjer. Śpiewakom towarzyszyła pianistka-akompaniatorka, klasyczna muzyka na żywo stanowiła dodatkową atrakcję dla gości. Ten dzień nie byłby taki sam, bez nich. Raz jeszcze dziękujemy i mamy nadzieję, że będziecie się dalej rozwijać. Pozdrawiamy!

E
Estelle i piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Wrocław
Data dodania: 05-07-2022

Bardzo polecam Zespół, oprawa w kościele była przecudowna, kontakt bardzo dobry❤️ Każdy utwór był przepięknie zaśpiewany i zagrany a goście zachwyceni 🥰

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Krzyżowa
Data dodania: 10-05-2022

Z całego serca polecam! Nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszej oprawy muzycznej. Wszyscy w goście płakali! Jesteśmy naprawdę zachwyceni!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Łozina
Data dodania: 12-10-2021

Idealna oprawa muzyczna, nie spodziewaliśmy się, że będzie tak pięknie. Wybraliśmy wokal, skrzypce i organy i wyszło cudownie. Wokal zrobił na wszystkich ogromne wrażenie, kontakt był bez zarzutu. Bardzo polecam wszystkim parom młodym, które stoją przed tym wyborem.

Sogni d'oro
10-01-2022

Pani Karolino,
bardzo dziękujemy za piękne słowa recenzji. Było nam niezmiernie miło współtworzyć Państwa ceremonię! Cieszymy się, że nasza muzyczna osnowa przypadła Państwu do gustu :)
Wszystkiego, co najlepsze dla Państwa :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2021
Sosnówka
Data dodania: 22-09-2021

Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi za stworzenie niesamowitego klimatu podczas ceremonii <3 Cudowna oprawa, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej, dołożyliście dużą cegiełkę do tego żeby ten dzień był wyjątkowy i zapamiętany na długo:) Polecamy z całego serca wszystkim przyszłym Parom Młodym! A zespołowi jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!:)
Pozdrawiamy
Natalia i Michał

Sogni d'oro
10-01-2022

Pani Natalio, Panie Michale,
bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie i zaproszenie do współtworzenia ceremonii!!!
Z serca życzymy wszystkiego dobrego :)

J
Julia Mach
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2021
Opole
Data dodania: 19-09-2021

Profesjonalizm, piękny wokal. Goście weselni pod ogromnym wrażeniem. Można było uronić łezkę podczas prezentacji. Polecam, polecam. Polecam

Sogni d'oro
10-01-2022

Pani Julio,
ogromnie dziękujemy za Pani recenzję. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy towarzyszyć Państwu tego cudownego dnia. Wszystkiego, co najlepsze <3

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Sosnówka
Data dodania: 04-09-2021

Z calego serca polecam Sogni d'oro!! Każdej młodej parze życzę, aby tylko tacy profesjonaliści współtworzyli ten wyjątkowy dzień! Bezproblemowy kontakt, podejście na najwyższym poziomie, wyrozumiałość i wsparcie, to przede wszystkim zalety Pani Agnieszki 🥰🙂 wybraliśmy organy, gitarę, skrzypce i dwuosobowy wokal i efekt był niesamowity! Każdy z tych muzyków to profesjonalista na najwyższym poziomie! 🙂 Jako, że sama jestem po szkole muzycznej, byłam bardzo ostrożna z wyborem oprawy ślubu. Nigdy nie zmieniłabym tej decyzji!! Dzięki Wam ten dzień, te chwile, były cudowne! Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wam tylko takich zadowolonych klientów!! 🙂

Sogni d'oro
09-09-2021

Pani Natalio,
ogromnie dziękujemy za Pani recenzję. Cieszymy się, że zaufała nam Pani i postawiła na oprawę muzyczną w naszym wykonaniu. Staramy się jak możemy, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy również wdzięczni, że mieliśmy możliwość wykonania jednego utworu wraz z Panią.
Przesyłamy moc pozdrowień <3

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Środa Śląska
Data dodania: 01-09-2021

Tworzycie Państwo niesamowity zespół.Szczerze i gorąco polecamy oprawę muzyczną Sogni d oro.Kontakt z Państwem błyskawiczny i bez zarzutu.Każdy utwór cudownie wykonany sprawił , że ślub nabrał jeszcze bardziej dostojnego charakteru. Młoda para oraz goście byli niezmiernie poruszeni.Było to naprawdę piękne przeżycie, były łzy wzruszenia i zachwytu. Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że będzie nam dane jeszcze chociaż raz doświadczyć takich przeżyć razem z Państwem.

Sogni d'oro
09-09-2021

Droga Pani Ewo,
serdecznie dziękujemy za Pani komentarz, zaufanie i wszelki kontakt czy to telefoniczny czy mailowy, dzięki któremu udało się ustalić wszelkie szczegóły. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy być tego dnia wraz z Państwem :)
Przesyłamy moc najlepszych życzeń dla Młodej Pary oraz pozdrowienia dla Pani :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Agnieszka Węgrzynowska
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
723-009...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10935
Zadzwoń
723-009...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie