Zobacz zdjęcia (2)
Wróżki Chrzestne - Ogranizacja ślubów i wesel, Kraków - zdjęcie 1
Wróżki Chrzestne - Ogranizacja ślubów i wesel, Kraków - zdjęcie 2
1 / 2

Wróżki Chrzestne - Ogranizacja ślubów i wesel id:54080

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
519-797...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Wróżki Chrzestne to zgrany duet miłośniczek estetyki, emocji i organizacji tworzony przez przyjaciółki- Monikę i Anetę. Mimo,że posiadamy wykształcenie ekonomiczne, to nasze artystyczne pragnienia zachęciły nas do wkroczenia na ścieżkę realizacji Waszych najskrytszych ślubnych marzeń!
Jesteśmy certyfikowanymi Wedding Plannerkami. Nasze bogate weselne doświadczenia zdobyłyśmy podczas wielu lat zakulisowej pracy w obiektach weselnych. Nic co ślubne nie jest nam obce!

Pracujemy w duecie- a więc do dyspozycji macie dwie konsultantki uzupełniające się zarówno w swoich działaniach, jak i charakterach. Nasz styl działania można ująć w kilku słowach – naturalny luz i niewymuszona elegancja. Świetnie odnajdujemy się w przyjęciach w stylu glamour, swojskim boho, jak i wszystkim co leży pośrodku.
Podczas pracy najwyżej cenimy spokój, opanowanie i trzeźwą kalkulację, co w połączeniu z pomysłowością oraz zamiłowaniem do piękna sprawia, że Wasze śluby oraz przyjęcia weselne dzięki nam będa dokładnie takie jak sobie wymarzycie!

Zorganizowanie ślubu oraz wesela nie należy do łatwych zadań. Pozornie przyjemna przygoda może okazać się ogromnym stresem i obciążeniem. W przypadku współpracy z Nami- Konsultantkami Ślubnymi-dotrzymywanie terminów, negocjowanie umów i wszelkie problemy spadają na nas. Wam pozostawiamy jedynie przyjemności.
Dzięki nam wszystko pójdzie zgodnie z planem, a niespodziewane komplikacje zostaną przez nas pokonane natychmiastowo, pozwalając Wam cieszyć się sobą. W swojej ofercie posiadamy następujące usługi:

Koordynacja dnia ślubu

Propozycja ta jest skierowana do Par które samodzielnie zorganizowały sobie ślub oraz wesele jednak chcąc w pełni cieszyć się tym dniem postanowiły skorzystać z usługi koordynacji.


Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Propozycja ta jest skierowana do par, które nie rozpoczęły jeszcze organizacji swojego ślubu i wesela lub są w początkowej fazie organizacji i chcą skorzystać z pełni usług konsultantów ślubnych.


Częściowa organizacja ślubu i wesela

Propozycja ta jest skierowana do par które już podjęły pewne kroki w celu organizacji swojego ślubu i wesela. Znalazły się jednak na etapie w którym chcą zdecydować się na pomoc profesjonalnych konsultantów w organizacji pozostałych elementów lub ich części.


Wskazanie obiektu weselnego

Propozycja ta jest skierowana do Par, które pragną samodzielnie zorganizować swój ślub oraz wesele, jednak wybór obiektu weselnego stanowi dla nich zbyt duże wyzwanie i chciałyby poznać nasze typy dopasowane do wybranego przez nich stylu.

Opinie Wróżki Chrzestne (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Wróżki Chrzestne

Nazwa firmy: Wróżki Chrzestne
Adres: Kraków, woj. małopolskie
519-797...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 256
Zadzwoń
519-797...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie