Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 13

Wyjątkowa atrakcja na twoim weselu - POKAZ TAŃCA id:18316

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Wyjątkowa atrakcja na twoim weselu - POKAZ TAŃCA

Ostatnio widziany 19-01-2018
663-580...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (13)
Chorzów, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 17-01-2016
Liczba odwiedzin: 1238

Oferta

Nasza oferta dla Par Młodych wykracza również poza przygotowanie pierwszego tańca. Oczywistym jest, że nic nie przebije i nie będzie bardziej wyjątkowe niż pierwszy taniec Nowożeńców, jednak możemy oprawić Wasze wesele wyjątkową atrakcją – pokazem tańca towarzyskiego oraz poprowadzić kilkunastominutową zabawę wraz z konkursem tańca dla wszystkich gości. W każdym sezonie tańczymy kilkadziesiąt wesel i zdarzyło się nie raz, że Goście i Młodzi nie chcieli nas wypuścić z wesela ;)

Profesjonalna para taneczna w bajecznych strojach wykonująca gorące tańce latynoamerykańskie? Samba, Cha Cha, Rumba wraz ze specjalnie przygotowanym Show – mieszanką wielu tańców zgrabnie przenikających się w jedną całość. 

Na koniec zapraszamy do wspólnej zabawy – nauki tańca na wesoło dla Młodych oraz wszystkich gości w takt np. „Gorączki sobotniej nocy”, salsy, jive itp…

Pokaz tańca może być również wspaniałym pomysłem jako dodatek do podziękowania dla Rodziców, bądź prezentem dla Pary Młodej.Wszystkie ceny pokazów są ustalane indywidualnie. Zależą od miejsca, rodzaju występu, ilości tancerzy, czasu trwania występu i daty.

MOŻECIE ZACHWYCIĆ SWOICH GOŚCI ATRAKCYJNYM SHOW I ZAPEWNIĆ IM NIEZAPOMNIANĄ UCZTĘ DLA OKA I ZMYSŁÓW.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
350 / występ
Pokaz + nauka tańca na wesoło + konkurs tańca dla gości od 350 zł.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Wyjątkowa atrakcja na twoim weselu - POKAZ TAŃCA id:18316
Ilość głosów: 13
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Rotunda
Rotunda
(5)
Dodano: 20-01-2018
Data imprezy: 31-12-2017
Miejscowość: Zawiercie
Profesjonalny występ! Goście byli pod wrażeniem, pozdrawiamy!
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 08-01-2018
Data imprezy: 06-01-2018
Miejscowość: Pyskowice
Fantastyczny, profesjonalny pokaz! Show zachęciło wszystkich gości do zabawy. Gorąco polecam wszystkim!!!
DT Swiss Polska
DT Swiss Polska
(5)
Dodano: 07-01-2018
Data imprezy: 05-01-2018
Miejscowość: Wągrowiec
Cudowna para, wspaniały występ i show dzięki, któremu wszyscy świetnie się bawili to właśnie Państwo Minorczyk! Serdecznie dziękujemy za wspaniały pokaz, który oczarował publiczność.
Kasia i Szymon
Kasia i Szymon
(5)
Dodano: 06-11-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Katowice
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało, żeby ocenić pokaz tańca Anety i Łukasza, bo to najlepsza atrakcja weselna, jaką tylko można sobie wyobrazić. Nauka tańca przeprowadzona przez profesjonalnych tancerzy okazała się wyśmienitą zabawą dla wszystkich gości bez względu na płeć, wiek i umiejętności taneczne. Gorąco polecamy! :)
Monika i Adam
Monika i Adam
(5)
Dodano: 27-10-2017
Data imprezy: 14-08-2017
Miejscowość: Bytom, The Piano
Z czystym sumieniem możemy polecić Anetę i Łukasza. Zajęcia prowadzą w cudownej atmosferze, są bardzo wyrozumiali i cierpliwi :-) Nauczyli nas wspaniałego układu do pierwszego tańca. Jeśli chodzi o pokaz na przyjęciu weselnym i zabawy dla gości, to była wisieńka na torcie. Byliśmy zachwyceni a nasi goście do dzisiaj wspominają to wydarzenie. Naprawdę wspaniali tancerze i bez ich udział w ogóle nie moglibyśmy sobie wyobrazić naszego wesela! :-)
ANKA I ADAM
ANKA I ADAM
(5)
Dodano: 19-10-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Piekary Ślaskie Pod Skrzydłami Anioła
Dziękujemy za wspaniały pokaz tańca oraz przygotowanie do pierwszego tańca :) Goście byli zachwyceni i wszyscy świetnie się bawili. Bardzo gorąco polecamy :)
Ola i Dawid
Ola i Dawid
(5)
Dodano: 19-10-2017
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Paniówki
Łukasz i Aneta to profesjonaliści w każdym calu. Pokaz tańca na naszym weselu był niesamowity. Goście byli zachwyceni- do tej pory wspominają ten cudowny pokaz i lekcje tańca dla wszystkich gości, która była wspaniałą, niezapomnianą zabawą , porywającą do tańca wszystkich gości. Przygotowali również Nas do pierwszego tańca, który dzięki nim zachwycił naszych gości. Szczerze wszystkim polecamy Anetę i Łukasza! Najlepsi z najlepszych!!
Maciej
Maciej
(5)
Dodano: 17-10-2017
Data imprezy: 13-11-2016
Miejscowość: Biały Dom, Paniówki
Aneta i Łukasz są niesamowici. Przygotowywali nas do pierwszego tańca i robili pokaz na naszym weselu. Mocna dawka profesjonalnego tańca podanego w mocno przystępnej formie. Mega zaskoczenie dla Gości ! Na koniec pokazu genialna lekcja tańca dla wszystkich - z lekkim przymrużeniem oka - idealnie poprowadzona, robiąca genialny wstęp do zabawy na weselu i przełamująca pierwsze lody ! Wszyscy byli zadowoleni i bawili się świetnie !

Polecam !
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio Tańca Silesia
Imię:Łukasz Aneta
Województwo:śląskie
Miejscowość:Chorzów
Kod:45-500
Adres:Wolności 4

Nowe ogłoszenia