Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Wyjątkowa atrakcja na twoim weselu - POKAZ TAŃCA ŚLĄSK id:18316

Kontakt

663-580...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Chorzów, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 17-01-2016
Liczba odwiedzin: 694

Oferta

Nasza oferta dla Par Młodych wykracza również poza przygotowanie pierwszego tańca. Oczywistym jest, że nic nie przebije i nie będzie bardziej wyjątkowe niż pierwszy taniec Nowożeńców, jednak możemy oprawić Wasze wesele wyjątkową atrakcją – pokazem tańca towarzyskiego oraz poprowadzić kilkunastominutową zabawę wraz z konkursem tańca dla wszystkich gości. W każdym sezonie tańczymy kilkadziesiąt wesel i zdarzyło się nie raz, że Goście i Młodzi nie chcieli nas wypuścić z wesela ;)

Profesjonalna para taneczna w bajecznych strojach wykonująca gorące tańce latynoamerykańskie? Samba, Cha Cha, Rumba wraz ze specjalnie przygotowanym Show – mieszanką wielu tańców zgrabnie przenikających się w jedną całość. 

Na koniec zapraszamy do wspólnej zabawy – nauki tańca na wesoło dla Młodych oraz wszystkich gości w takt np. „Gorączki sobotniej nocy”, salsy, jive itp…

Pokaz tańca może być również wspaniałym pomysłem jako dodatek do podziękowania dla Rodziców, bądź prezentem dla Pary Młodej.Wszystkie ceny pokazów są ustalane indywidualnie. Zależą od miejsca, rodzaju występu, ilości tancerzy, czasu trwania występu i daty.

MOŻECIE ZACHWYCIĆ SWOICH GOŚCI ATRAKCYJNYM SHOW I ZAPEWNIĆ IM NIEZAPOMNIANĄ UCZTĘ DLA OKA I ZMYSŁÓW.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
350 / występ
Pokaz + nauka tańca na wesoło + konkurs tańca dla gości od 350 zł.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio Tańca Silesia
Imię:Łukasz Aneta
Województwo:śląskie
Miejscowość:Chorzów
Kod:45-500
Adres:Wolności 4

Nowe ogłoszenia