Zobacz zdjęcia (4)
Arte Voce - wyjątkowa oprawa muzyczna Twojego ślubu/występ na weselu, Białystok - zdjęcie 1
Arte Voce - wyjątkowa oprawa muzyczna Twojego ślubu/występ na weselu, Białystok - zdjęcie 2 Arte Voce - wyjątkowa oprawa muzyczna Twojego ślubu/występ na weselu, Białystok - zdjęcie 3 Arte Voce - wyjątkowa oprawa muzyczna Twojego ślubu/występ na weselu, Białystok - zdjęcie 4
1 / 4

Arte Voce - wyjątkowa oprawa muzyczna Twojego ślubu/występ na weselu id:50620

Białystok, podlaskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Zespół Arte Voce tworzy damsko-męski duet wokalny: Sylwia i Oskar. Oboje są wykształconymi wokalistami, którzy z pasją i profesjonalizmem podchodzą do zaplanowanych przedsięwzięć muzycznych. W swojej karierze zostali zaproszeni do wykonania wielu recitali wokalnych w różnych ośrodkach kultury na Podlasiu i Mazowszu. Łączy ich przyjaźń oraz zamiłowanie do dobrej muzyki.

Arte Voce z przyjemnością wykona oprawę muzyczną na dowolnej, wybranej przez Państwa uroczystości. Specjalizujemy się w muzyce rozrywkowej, musicalowej, a także w oprawie muzycznej ślubów. Samodzielnie opracowujemy wykonywane przez nas utwory muzyczne, robimy aranżacje na głosy. Chętnie nawiązujemy współpracę z muzykami z naszego środowiska, mamy sprawdzoną bazę akompaniatorów. Zlecone projekty staramy się wykonać na najwyższym poziomie artystycznym, dlatego najczęściej zapraszamy do współpracy pianistów/organistów, którzy akompaniują nam w czasie występu. Mamy elastyczny repertuar i zawsze dostosowujemy do uroczystości podczas której ma on zostać zaprezentowany. Wykonujemy utwory w języku polskim, a także angielskim.

liczba odwiedzin: 828

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie