Zobacz zdjęcia (5)
KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 1
KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 2 KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 3 KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 4 KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne id:33676

M. Gliwice, śląskie

O nas

Dzień ślubu to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w realizacji tego pragnienia. Zadbamy o to, by w tym niezwykłym dniu ozdobą weselnego stołu był oryginalny i niepowtarzalny tort, przygotowany specjalnie dla Państwa, zgodnie z gustami i upodobaniami smakowymi nowożeńców, dopasowany wizualnie do stylizacji przyjęcia. Do realizacji zamówienia zawsze podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejszy szczegół, gdyż dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Zamówienia realizujemy na terenie całego Śląska.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego będzie można degustować nasze słodkości oraz ustalić szczegóły zamówienia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą.

liczba odwiedzin: 2366

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie