Zobacz zdjęcia (18)
KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 1
KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 2 KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 3 KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 4 KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 5
KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne, M. Gliwice - zdjęcie 6
1 / 18

KLAPEC - WYJĄTKOWE słodkie stoły i torty weselne id:33676

M. Gliwice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
510-253...

O nas

Dzień ślubu to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w realizacji tego pragnienia. Zadbamy o to, by w tym niezwykłym dniu ozdobą weselnego stołu był oryginalny i niepowtarzalny tort, przygotowany specjalnie dla Państwa, zgodnie z gustami i upodobaniami smakowymi nowożeńców, dopasowany wizualnie do stylizacji przyjęcia. Do realizacji zamówienia zawsze podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejszy szczegół, gdyż dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Zamówienia realizujemy na terenie całego Śląska.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego będzie można degustować nasze słodkości oraz ustalić szczegóły zamówienia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą.

Opinie KLAPEC (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt KLAPEC

Nazwa firmy: KLAPEC
Imię i nazwisko: Sylwia Nikodon
Adres: M. Gliwice, ul. Strzelców Bytomskich 4, 44-109, woj. śląskie
510-253...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2956
Zadzwoń
510-253...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie