Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Wynajem namiotów weselnych Lundnamioty id:21769

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
517-950...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Legionowo, mazowieckie
Data dodania: 27-06-2016
Liczba odwiedzin: 1216

Oferta

Szanowni Państwo,
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskim rynku, duńskich namiotów eventowych - lundnamioty wykorzystywanych do wszelkiego rodzaju eventów plenerowych

Chcielibyśmy zaproponować Państwu ciekawą i bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu lub zakupu naszych namiotów. Nasze namioty poza najwyższą jakością wykonania, spełniają również najwyższe wartości estetyki i elegancji. Dzięki naszym przebieg imprezy staje się o wiele bardziej atrakcyjny.

Lund namioty produkowane są w 100% w Danii, białe plandeki, witrażowe, transparentne lub pełne okna, profile aluminiowe o grubości 3 mm, plandeki o gramaturze 700g/m2 - produkowane w systemie LOW-WICK. Posiadają wszystkie certyfikaty ogniowe i bezpieczeństwa zgodne z normami europejskimi. Są to namioty przystosowane do całorocznego użytkowania zarówno w halach jak i na zewnątrz.

W naszej ofercie proponujemy namioty o szerokościach 6m, 9m namioty typu pagoda/tureckie. Długość modułowa to 3 m co oznacza , że nasze namioty można konfigurować w dowolny sposób.

Chętnie dostosujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb .W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełne wyposażenie namiotów – podłoga modułowa 50cm x50cm z PCV o wysokiej jakości w kolorze grafitowym, stoły, krzesła, pełne nakrycia stołu.

Świadczymy pełne usługi takie jak sprzedaż, wynajem, transport oraz montaż namiotów. Do każdego zapytania podchodzimy profesjonalnie i postaramy się sprostać wszelkim wymogom i oczekiwaniom naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z Naszą firmą

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wynajem namiotów weselnych Lundnamioty
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Legionowo
Kod:05-120

Nowe ogłoszenia