Zobacz zdjęcia (4)
Wynajem namiotów weselnych Lundnamioty - Ślub w Plenerze, Rzeczyca - zdjęcie 1
Wynajem namiotów weselnych Lundnamioty - Ślub w Plenerze, Rzeczyca - zdjęcie 2 Wynajem namiotów weselnych Lundnamioty - Ślub w Plenerze, Rzeczyca - zdjęcie 3 Wynajem namiotów weselnych Lundnamioty - Ślub w Plenerze, Rzeczyca - zdjęcie 4
1 / 4

Wynajem namiotów weselnych Lundnamioty - Ślub w Plenerze id:21769

Rzeczyca, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
517-950...
512-480...

O nas

Szanowni Państwo,
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskim rynku, duńskich namiotów eventowych - lundnamioty wykorzystywanych do wszelkiego rodzaju eventów plenerowych

Chcielibyśmy zaproponować Państwu ciekawą i bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu lub zakupu naszych namiotów. Nasze namioty poza najwyższą jakością wykonania, spełniają również najwyższe wartości estetyki i elegancji. Dzięki naszym przebieg imprezy staje się o wiele bardziej atrakcyjny.

Lund namioty produkowane są w 100% w Danii, białe plandeki, witrażowe, transparentne lub pełne okna, profile aluminiowe o grubości 3 mm, plandeki o gramaturze 700g/m2 - produkowane w systemie LOW-WICK. Posiadają wszystkie certyfikaty ogniowe i bezpieczeństwa zgodne z normami europejskimi. Są to namioty przystosowane do całorocznego użytkowania zarówno w halach jak i na zewnątrz.

W naszej ofercie proponujemy namioty o szerokościach 6m, 9m ,12, namioty typu pagoda/tureckie. Długość modułowa to 3 m co oznacza , że nasze namioty można konfigurować w dowolny sposób.

Chętnie dostosujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb .W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełne wyposażenie namiotów – podłoga modułowa 50cm x50cm z PCV o wysokiej jakości w kolorze grafitowym, stoły, krzesła, pełne nakrycia stołu.

Świadczymy pełne usługi takie jak sprzedaż, wynajem, transport oraz montaż namiotów. Do każdego zapytania podchodzimy profesjonalnie i postaramy się sprostać wszelkim wymogom i oczekiwaniom naszych klientów.
Zapraszam do obejrzenia naszych realizacji na stronie internetowej oraz facebooku.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z Naszą firmą

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rzeczyca, , 97220, woj. łódzkie
517-950...
512-480...
liczba odwiedzin: 4965
Zadzwoń
517-950...
512-480...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie