Yolandi id:31935

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 07-11-2017
Liczba odwiedzin: 437

Oferta Salon sukien ślubnych Wrocław

Witam, jestem właścicielem firmy Yolandi.

Od 15 lat tworzę suknie wieczorowe, wizytowe, ekskluzywne suknie ślubne a także dodatki, powstające w limitowanych egzemplarzach, niepowtarzalnych wzorach i różnorodnych kolorach.

Z zamiłowania i wykształcenia jestem projektantką mody, absolwentką Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, na kierunku Projektowanie Ubioru.

Doświadczenie zdobywałam w znanych wrocławskich pracowniach designerskich i salonach sukien ślubnych, oraz na stanowisku projektanta w jednej z polskich marek odzieży damskiej.

Przez parę lat pracowałam jako modelka w Japonii oraz w Paryżu, gdzie miałam okazję podpatrywać światowe trendy w modzie i współpracować ze znanymi osobistościami ze świata designu.

Od zawsze stawiam na indywidualność i jakość w „ Wysokim Krawiectwie”. Jestem w tym konsekwentna przez cały okres mojej działalności artystycznej, co przyciąga coraz większą rzeszę zadowolonych klientek z kraju i z zagranicy.

Moje projekty kieruję do szerokiej rzeszy osób, niezależnie od możliwości finansowych. Każda z nas powinna mieć szansę założyć na siebie piękną suknię, nawet nie mając pieniędzy.

Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny, pomagam w doborze sukni w zależności od wydarzenia, któremu ma towarzyszyć.

Analizuję wspólnie z klientką, co chce osiągnąć, biorąc pod uwagę atuty jej sylwetki, aby wydobyć z każdej kobiety to, co ma najpiękniejszego.

Podczas pierwszego spotkania z Klientem omawiany jest fason i charakter zamówienia, oraz dobierane są tkaniny, kolory i akcenty. Podczas kolejnych spotkań i przymiarek kreacja zostaje idealnie dopasowana do sylwetki.

Z reguły szycie sukni zaczynamy około 3 miesiące przed datą ślubu, tak aby Panna Młoda odebrała suknię najpóźniej tydzień do dwóch tygodni przez ślubem.

Wyjątek stanowią suknie ciążowe. Szycie sukni dla Panny Młodej z brzuszkiem zaczynamy 2-3 tygodnie przez ślubem. Odbiór przypada wtedy na kilka dni przed dniem ślubu.

Możliwa jest również ekspresowa realizacja zlecenia na specjalnych warunkach.

Obsługuję klientów w języku angielskim.

Oferuję również możliwość dojazdu do klienta w obrębie Wrocławia, w celu podpisania umowy, bądź przymiarek.

Zapraszam do kontaktu!

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.