Zobacz zdjęcia (5)
Z Nami Wasze Wesele będzie Wymarzone, Koszalin - zdjęcie 1
Z Nami Wasze Wesele będzie Wymarzone, Koszalin - zdjęcie 2 Z Nami Wasze Wesele będzie Wymarzone, Koszalin - zdjęcie 3 Z Nami Wasze Wesele będzie Wymarzone, Koszalin - zdjęcie 4 Z Nami Wasze Wesele będzie Wymarzone, Koszalin - zdjęcie 5
1 / 5

Z Nami Wasze Wesele będzie Wymarzone id:26098

Koszalin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Agencja ślubna WYMARZONE WESELE to profesjonalna firma zajmująca się kompleksową organizacją ślubów, wesel oraz imprez okolicznościowych. Dzięki ogromnej kreatywności każde zorganizowane przez Nas wydarzenie będzie wymarzone i wyjątkowe. Potrafimy słuchać i realizować Wasze potrzeby. Organizujemy imprezy nie tylko w przeznaczonych do tego celu miejscach, ale również pełne uroku przyjęcia plenerowe. Jesteśmy otwarci nawet na najbardziej awangardowe projekty. Uwielbiamy wyzwania i nowe doświadczenia. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i godnymi zaufania podwykonawcami. Agencja ślubna WYMARZONE WESELE została stworzona z myślą o osobach które chcą zaoszczędzić swój czas. Zawsze staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom, zadbamy o każdy detal uroczystości. Nie pozostało Wam nic innego jak skorzystać z naszych usług i po prostu cieszyć się tym dniem.
Nasi Konsultanci działają w miastach: Koszalin, Słupsk, Białogard, Miastko, Polanów, Kołobrzeg, Mielno i inne miejscowości nadmorskie.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Koszalin, , 75-667, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 1128

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie