Zdjęcia | Oferta | Cennik

Zabytkowe auta do ślubu Rolls Royce, Jaguar Mk2... id:8890

Kontakt

793-660...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Pruszcz Gdański, pomorskie
Data dodania: 19-10-2012
Liczba odwiedzin: 2186

Oferta

Chcesz, żeby pani Twego serca autentycznie poczuła się niczym brytyjska królowa? Jeśli tak, to zafunduj jej romantyczną przejażdżkę Vanden Plasem. W swojej ofercie posiadam duży wybór przepięknych zabytkowych samochodów. Luksusowy samochód marki Rolls Royce z 1974 roku w przepięknym złotym kolorze. W ofercie posiadamy również Jaguara MK2 1966 roku Jaguar 340 rocznik 1968 jest trwającą legendą , która po dziś dzień wzbudza zachwyt i jest rarytasem wśród samochodów oraz Wolseley 4/44 z 1955 roku Wszystkie myśli o nieistotności znikają wraz z chwilą zajęcia miejsc w jego wnętrzu. Cała atmosfera w samochodzie natychmiast przenosi Cię z powrotem do ery optymizmu i jakości brytyjskiej produkcji. Samochód nasz był wielokrotnie nagradzany nagrodami na prestiżowych konkursach w Wielkiej Brytanii oraz zamieszczany w Brytyjskich magazynach motoryzacyjnych Austin Princess, Królowa Elżbieta tuż po premierze kupiła od Austina dwa egzemplarze tego modelu. Potem przyszedł czas na kolejne. W sumie w swojej flocie miała aż dziesięć "księżniczek". Te limuzyny służyły jej zarówno jako środek transportu podczas wielkich uroczystości państwowych, jak i jako samochód do prywatnych wyjazdów.
Rover z 1939 roku oraz wiele innych. Opis aut na naszej stronie internetowej. Cena wynajmu samochodu wraz z kierowca to 1000 pln do 4 godz .

Rodzaj:

  • Marka: Rolls-Royce
  • Kolor: złoty
  • zabytkowy

Cennik

Oferta nr 1
1000 / 4 godz.
Cena wynajęcia auta wraz z kierowcą na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) do 4 godzin to 1000 zł. Każdą inną trasę można ustalać indywidualnie.

Dane kontaktowe

Zabytkowe auta do ślubu Rolls Royce, Jaguar Mk2...
Imię:Mariusz
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Pruszcz Gdański
Kod:83-000

Nowe ogłoszenia