Zaproszenia ślubne, papeteria ślubna id:53085

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Co znalazło się w naszej propozycji? Przede wszystkim bogaty wybór różnorodnych eleganckich zaproszeń ślubnych dostępnych w naszej stałej ofercie - wśród nich znalazły się między innymi zaproszenia ślubne Boho, proste kartki ślubne ze zdjęciem oraz zaproszenia wycinane laserem. Każda propozycja jest spersonalizowana na potrzeby Państwa Młodych - można również uzupełnić kartkę o własny wierszyk lub inny, dowolny tekst, jak również o swoje imiona zdobiące wierzch bądź wnętrze kartki.
Zaproszenia ślubne wycinane laserowo

Charakteryzują się przede wszystkim starannym wykonaniem oraz najwyższą jakością zastosowanych materiałów.

Nowoczesne i oryginalne wzornictwo zaproszeń ślubnych wycinanych laserem trafia w najbardziej wymagające gusta. Misterny wzór wycinany laserowo na pewno oczaruje zapraszanych gości.

Zaproszenia można dopasować do stylu i tematu przewodniego ślubu. Posiadamy wiele wzorów żeby sprostać wymaganiom Pary Młodej.

Wykorzystany do wykonania papier perłowy nadaje zaproszeniom niepowtarzalny wygląd. Zaproszenia prezentują się bardzo elegancko. Jest to gruby, piękny papier metalizowany z dwustronną powłoką perłową najwyższej jakości.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7921924748
Adres: Kraków, , 31-232, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 116

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie