Zobacz zdjęcia (5)
Zawodowi Wodzireje + DJ'e, Warszawa - zdjęcie 1
Zawodowi Wodzireje + DJ'e, Warszawa - zdjęcie 2 Zawodowi Wodzireje + DJ'e, Warszawa - zdjęcie 3 Zawodowi Wodzireje + DJ'e, Warszawa - zdjęcie 4 Zawodowi Wodzireje + DJ'e, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Zawodowi Wodzireje + DJ'e id:13740

Warszawa, mazowieckie
(20)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Wesela z klasą i stylem. Inaczej.
Specjalizujemy się w rozwiązaniach nowoczesnych i nieoczywistych. Glamour, rustykalny, loft lub boho styl? Jesteśmy w tym.
Wesela międzynarodowe, bezalkoholowe, w plenerze? Bez problemu. Posiadamy cztery niezależne składy DJ'sko/Wodzirejskie.

Wesele jest złożone z bardzo wielu czynników, ale kilka z nich ma decydujący wpływ na udaną zabawę. Są to dobrze dobrane piosenki i odpowiednie prowadzenie. Zapraszacie osoby najbliższe, aby dzielić z nimi te momenty, zaś Wodzirej jest kreatorem imprezy, który namaluje uśmiech na twarzach Gości. Dlatego warto, aby właśnie ten element był zawodowy i najwyższej jakości. Z radością prezentujemy Państwu ofertę Zawodowych.

Najważniejsza na weselu jest Młoda Para. Misją Wodzireja jest wesoła konferansjerka oraz nienachalna koordynacja wszystkich Gości przez całą imprezę. Tańce animacyjne to szczególna atrakcja i dodatek, a nie główny element zabawy. Mamy doświadczenie zbudowane na niezliczonych weselach, eventach, balach i imprezach, które prowadziliśmy dla wyjątkowo wymagających klientów. Braliśmy udział w profesjonalnych warsztatach wodzirejskich organizowanych w Warszawie, Katowicach i Zakopanem. Praca każdego dnia jako muzyk, DJ, konferansjer, realizator dźwięku, czy technik sceniczny połączona z poczuciem artystycznej estetyki i wyrafinowanego smaku, nauczyła nas ile szczegółów składa się na idealne wesele. Powierzając nam jego koordynację i prowadzenie możecie liczyć na pomoc w podjęciu najlepszych decyzji organizacyjnych i opanowanie tego, czego nie da się zaplanować lub przewidzieć. Setki szczegółów tworzą wesele. Każdy z nich jest dla nas istotny. Zadbamy o te, których inni nawet by nie zauważyli.

Tańce animacyjne są jedną z największych atrakcji wesel z Zawodowymi Wodzirejami. Kilka pokoleń łączy się we wspólnej zabawie, która integruje każdego z Gości - Tych co swobodnie czują się na parkiecie jak i tych, którzy mówią, że w ogóle nie potrafią tańczyć. Większość wesel rozpoczynamy polonezem, a do oryginalnych zabaw używamy charakterystycznych nakryć głowy i strojów pasujących do odpowiedniego nastroju. Na balu z Zawodowymi Wodzirejami uśmiech od ucha do ucha jest bardziej istotny od znajomości tanecznych ruchów. Nasze animacje zawsze integrują, a radość wspólnego tańca jest ważniejsza od kroków.
Gośćmi na własnym weselu mogą być Państwo Młodzi. Nie powinni martwić się o przebieg imprezy. Każda chwila powinna być spędzona na zabawie. Zawodowi Wodzireje doradzą, skoordynują i napiszą scenariusz całego wesela, aby Młodzi i ich Rodzice nie musieli się tym kłopotać. Dobre tradycje weselne celebrujemy (powitanie chlebem i solą, podziękowanie Rodzicom, romantyczne oczepiny, wiwaty czy toasty) a stronimy od tych, które są erotyczne, niesmaczne, namawiają do picia alkoholu lub w jakikolwiek sposób mogą skompromitować lub ośmieszyć Gości. Zawodowi Wodzireje to ponad 300 poprowadzonych wydarzeń z dobrą zabawą. Wesele jest po to, aby się wspaniale bawić. My zajmiemy się całą resztą.

Profesjonalny DJ zawsze wie jak dobierać muzykę, aby zbudować odpowiednią energię na parkiecie. Wie jak mieszać różne style muzyczne, żeby najlepiej zaspokoić gusta trzech, a czasami nawet czterech pokoleń. Jest sztukmistrzem konsolety i zna wszystkie trendy obecnie panujące. Zawodowy DJ jest muzykiem. Właściwa muzyka na weselu to taka, kiedy idealny utwór brzmi w idealnej chwili. DJ jest w stanie puścić wszystko - każdą piosenkę. Każde wesele jest inne, nie korzystamy z playlist lub gotowych szablonów. Od pierwszego utworu do ostatniego na żywo kreujemy atmosferę słowem, światłem i muzyką. Młodzi mogą poprosić o ramy stylistyczne, zaproponować piosenki bądź gatunki muzyczne niepożądane i ulubione. To my jednak weźmiemy odpowiedzialność za całość muzyczną imprezy i zadowolenie możliwie największej grupy Gości, dlatego nie akceptujemy narzucania pełnej listy muzycznej. Preferujemy popularną muzykę taneczną, dobrą ale różnorodną, nie prowadzimy tradycyjnych biesiad. Realizujemy dedykacje muzyczne, spełniamy życzenia muzyczne Gości, jeśli mieszczą się w ramach zaakceptowanych przez Młodą Parę. Całość ubarwiamy fanfarami, jinglami i efektami muzycznymi, budującymi wyjątkową i oryginalną atmosferę. Z muzyki posiadamy wszystko od czasów narodzin Elvisa Presley’a do tego co miało wczoraj premierę w radiu.

Opisując skrótowo w naszej ofercie zawiera się pełen pakiet:
- Nagłośnienie wesela / ślubu w plenerze itp.
- Oświetlenie parkietu
- Dekoracja sali światłem
- Eleganckie i schludne miejsce pracy (DJ’ka – bez widocznych kabli, wszystko symetrycznie ułożone)
- Praca licencjonowanego wodzireja
- Praca DJ’a z szeroką muzyczną bazą
- Animacje taneczne, zabawy weselne i konkursy oczepinowe
- Nagrody w konkursach
- Dojazd do 100km gratis

W momencie gdy będą Państwo zainteresowani zaprosimy na kawę w restauracji gdzie zaprezentujemy się. Muzyka, zabawy, sprzęt i umowa - poznamy się!
Gramy w składzie dwuosobowym - Wodzirej + Dj.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Gramy imprezy podwyższonego standardu od 2006 roku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wesela najczęściej trwają około 10 godzin, ale jest to do ustalenia indywidualnego.

Skład, w którym występujemy.

Pary Młode mogą liczyć na jeden z naszych duetów: Wodzirej + DJ.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, zawsze prowadzimy wesela we dwie osoby. Nie wysyłamy nikogo przypadkowego.

Jaki repertuar proponujemy?

Wszystkie ,,evergreeny", lata 80, 90, Rock'N,Roll, muzyka polska i nowości radiowe.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, nasi wodzireje są prowadzącymi przez cały czas trwania wesela.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Między innymi: Pioneer, Shure, Sennheiser + wiele gadżetów naszej produkcji.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Prowadzimy regularnie wesela w języku angielskim i niemieckim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Każdego roku poza polskimi weselami prowadzimy ponad dziesięć wesel międzynarodowych.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, oświetlamy parkiet taneczny w odpowiedni dla klimatu sposób.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak. Wyrazić na to zgodę musi Para Młoda, zawsze pytamy o to wcześniej.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2016

Opinie (20)

Zawodowi Wodzireje + DJ'e id:13740
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 20 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Siemiatycze
Data dodania: 24-09-2021

Rewelacyjna obsługa na najwyższym poziomie! Po pierwszym spotkaniu z Konradem rok przed ślubem byliśmy pewni, że to najlepszy wybór. I nie zawiedliśmy się. Było wspaniale! Dziękujemy za ogromne zaangażowanie, otwartość, wysoką kulturę i oczarowanie naszych gości. Jesteście najlepsi!

Justyna
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2021
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 27-08-2021

Świetnie poprowadzone wesele, bez discopolo, bez namawiania do picia i wyciągania na siłę do tańca czy zabaw. Zabawy też kulturalne bez jakiś podtekstów. A wygląd - fraki - klasa! Gorąco polecam wszystkim :)

A
Aleksander
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2021
Grębów
Data dodania: 12-08-2021

Zdecydowanie 5/5 . Dziękuję bardzo za poprowadzenie zabawy na prymicjach. Wspaniała ekipa!! 😄😄Bardzo profesjonalnie prowadzone zabawy, szczególnie animacyjne.🥳🥳 Tańce dostosowane do każdego wieku. Łukasz łowicki najlepszy wodzirej. Profesjonalnie poprowadził całą zabawę. 🕺🕺Bardzo dziękuję za naprawdę super zabawę i niezapomniane prymicje 💪

M
Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2018
Warszawa
Data dodania: 25-09-2019

Z czystym sumieniem polecam ten skład. Jest profesjonalny, zabawny i inteligentny! Podczas wesela nie musieliśmy się o nic martwić – nad wszystkim czuwali. Goście przy stołach siedzieli tylko podczas posiłków. Jednogłośnie według nas jak i wszystkich gości była to najlepsza oprawa muzyczna, a wesel w naszej rodzinie było bardzo dużo. Dzięki Zawowodym było to nasze wesele marzeń. Życzę każdemu, aby zaufali poniższym opinią, tak jak my i wzięli Zawodowych Wodzirejów na swoje wesele. Nie pożałujecie ! 🙂 Jeszcze raz wielkie dzięki! Jesteście niesamowici

Zawodowi Wodzireje + DJ'e
22-01-2021

Bardzo dziękujemy za recenzje i miłe słowo!

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2019
Wola Ducka
Data dodania: 24-09-2019

Z całego serca polecam Zawodowych Dj-ów! Dzięki nim nasze wesele było fantastyczne, a goście bawili się do białego rana. 100% zaangażowanie i skoncentrowanie na tym, czego oczekuje klient. Panowie to prawdziwi profesjonaliści :)

Zawodowi Wodzireje + DJ'e
22-01-2021

Było ekstra, dziękujemy!

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2019
Żyrardów
Data dodania: 19-09-2019

Zdecydowanie ocena 5/5! Jedna z lepszych imprez w życiu (o ile nie najlepsza). Od samego początku imprezy było widać ,że nazwa
"Zawodowi Wodzireje+DJ'e" to nie przypadek, bo miałem do czynienia z niezwykłym profesjonalizmem i podejściem do pracy, którą
chłopaki wykonywali. Przez całą imprezę odpowiednie podejście do gości i co dla mnie najważniejsze , nikt nie wymuszał zabawy, po
prostu wesele było tak prowadzone, że ludzie sami się chcieli bawić. Momentami było widać więcej ludzi na parkiecie niż przy
stołach , co jest ogromnym plusem. Cudownym momentem z tego wesela była zabawa , gdzie tańczyliśmy nie tylko w parach, lecz
wszyscy wspólnie jakiś konkretny taniec, który powtarzaliśmy za wodzirejem. Nikt nie był do tego zmuszany, a tańczyła prawie cała
sala i było czuć w tym ogromną integrację oraz wspólną zabawę :) Do tego muzyka była świetnie wybrana pod każdą kategorię wiekową i nie zdarzyła się sytuacja, że na parkiecie tańczyły tylko osoby młode lub tylko osoby w podeszłym wieku. Nie wręcz przeciwnie, wszyscy bawili się razem ,a więc ten profesjonalizm było widać również w wyborze utworów. Najwspanialsze w tym wszystkim jest to, że od razu następnego dnia chciało się tam wrócić. Do tej pory wracają wspomnienia z tak mega udanej imprezy! Polecam w 100% i Pozdrawiam!

Zawodowi Wodzireje + DJ'e
22-01-2021

Obszerny i niesamowity feedback, dziękujemy!

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-05-2019
Trębki Nowe
Data dodania: 18-09-2019

Oceniłabym wszystkie pozycje na 10, szkoda że tak się nie da :). Cały kontakt z Marcinem, od pierwszego emaila, telefonu, poprzez spotkanie, skończywszy na weselu, to była pewność, że ma się do czynienia z zawodowcem i człowiekiem na poziomie. Muszę przyznać, że jestem osobą bardzo wymagającą, ale Marcin przez całą imprezę wywiązywał się ze wszystkich ustaleń, a trochę ich było, niektóre totalnie zwariowane i można powiedzieć wysoce oryginalne, ale tak to właśnie chcieliśmy mieć w tym naszym jedynym dniu. Muzycznie również było cudownie - z naszej listy było wszystko co chcieliśmy, a poza tym dało się zauważyć genialne wyczucie ludzi, nie tylko tych młodszych, ale i starszych - dla każdego coś miłego, muzyka z wszystkich lat dobrana po prostu MISTRZOWSKO! Do tego kolejną rewelacją były wspólne tańce na parkiecie, wplecione w trakcie zabawy, a Marcin tak naturalnie potrafił do nich zachęcić, że ludzie po prostu automatycznie kierowali kroki na parkiet. A widok babci tańczącej Makarenę to pamiątka dla całej rodziny na zawsze :). Oczepiny również co do joty przeprowadzone tak jak ustalaliśmy. Co mogę jeszcze dodać - przed weselem nie zliczę nieprzespanych nocy z myślami, żeby nasze wesele się udało. W tym przypadku zdecydowanie stwierdzamy, że nasze wesele to była najlepsza impreza taneczna, na jakiej byliśmy. Marcin, do zobaczenia - jak się już okazuje na kolejnym u koleżanki, a zapewne jeszcze niejednym. My polecamy w 1000% i będziemy polecać przez długie, długie, długie lata.

Zawodowi Wodzireje + DJ'e
22-01-2021

Wow, super! Dziękujemy!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-08-2019
Piaseczno
Data dodania: 17-09-2019

Już od pierwszego spotkania z Marcinem wiedzieliśmy że wszystko na naszym weselu wyjdzie perfekcyjnie. Pełen profesjonalizm od początku. Muzyka, zabawy całość była taka jaką sobie wymarzyliśmy, Marcin wspierał nas na każdym kroku od pierwszego toastu do ostatniego gościa. Parkiet cały czas pełny goście uśmiechnięci. Życzę każdemu takiego wesela. Zawodowo dzìękujemy za najpiękniejszy dzień naszego życia!!!

Zawodowi Wodzireje + DJ'e
22-01-2021

🥳

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 8425

Popularne miasta w okolicy