Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Zespół Alpha - Oprawa Muzyczna Ślubów oraz imprez okolicznościowych id:34272

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Zespół Alpha - Oprawa Muzyczna Ślubów oraz imprez okolicznościowych

Ostatnio widziany wczoraj
516-848...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Żywiec, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 04-03-2018
Liczba odwiedzin: 193

Oferta

W niezwykle emocjonujących chwilach, tych najważniejszych w życiu zawsze pojawia się muzyka. I to ona odpowiada za wyjątkowy klimat każdej uroczystości. Ona towarzyszy nam od dziecka, dorasta z nami, kształtuje nas i jest z nami do ostatnich dni.

Zespół Alpha tworzy trzech młodych muzyków z Żywca. Dzięki wspólnej pasji chcemy sprawić, aby najważniejsze chwile w waszym życiu pozostały niezapomniane. Bazując na wrażliwości muzycznej oraz naszym doświadczeniu staramy się wykonywać utwory w taki sposób, aby jak najlepiej trafiały one do słuchacza.
Każdy z nas jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej i ma za sobą wiele występów. Wspólnie muzykujemy od najmłodszych lat, gdyż sprawia nam o po prostu radość i frajdę.

Proponujemy państwu profesjonalną oprawę muzyczną ślubów, ale także innych uroczystości okolicznościowych. W naszym repertuarze posiadamy wiele znanych utworów i cały czas poszerzamy go o kolejne pozycje. Jeśli chcieliby państwo posłuchać naszej twórczości serdecznie zapraszamy na nasz Facebook, do którego link znajduje się w opisie.

Zapraszamy :)

Instrumenty:

  • flet
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 3

Cennik

Oferta
300 / występ
PROMOCJA !!!
Jako że nas zespół stawia pierwsze kroki w tym składzie, dlatego mamy dla państwa ciekawe oferty. Pierwszy ślub w tym sezonie gramy całkowicie za darmo, natomiast drugi tylko za 50 %. Serdecznie zapraszamy do kontaktu :)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.