Zobacz zdjęcia (1)
Zespół wokalny Canticum Gloriae, oprawa muzyczna ślubu, zespół na ślub, Kraków - zdjęcie 1
1 / 1

Zespół wokalny Canticum Gloriae, oprawa muzyczna ślubu, zespół na ślub id:31406

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
796-331...

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • organy
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 6
  • śpiew damski

Dzień Waszego ślubu, to dzień, który na zawsze pozostanie w Waszej pamięci, dlatego warto zadbać o profesjonalną oprawę muzyczną Mszy Świętej.

Canticum Gloriae to żeński zespół wokalny, który ma na swoim koncie spore doświadczenie w tej dziedzinie. Naszym atutem jest wielogłosowy śpiew przy akompaniamencie organów. Istnieje również możliwość akompaniamentu pianina czy gitary, w zależności od upodobań Pary Młodej. Oferujemy Państwu również oprawę ślubną z udziałem skrzypiec. Posiadamy bogaty repertuar, który dostosowywany jest indywidualnie do Państwa Młodych. Zapewniamy całkowitą oprawę włącznie z psalmem, alleluja i częściami stałymi.

Gwarantujemy, że nasza muzyka wprowadzi Państwa w niesamowity klimat, a Wasz Ślub nabierze niezwykle wzruszającego charakteru.
Zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się z repertuarem oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Opinie (1)

Zespół wokalny Canticum Gloriae, oprawa muzyczna ślubu, zespół na ślub id:31406
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Kraków
Data dodania: 17-08-2018

Rzadko wystawiam referencję, jednak takich ludzi powinno się wspierać. Jestem zachwycona oprawą muzyczną ślubu, kontaktem z zespołem, dbałością o szczegóły. Piękny śpiew, piękna gra na skrzypcach - wszystko w tak wzniosłej chwili ujmuje serca zarówno pary młodej i gości weselnych. Naprawdę polecam!

Kontakt

Adres: Kraków, woj. małopolskie
796-331...
liczba odwiedzin: 2422
Zadzwoń
796-331...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie