Zobacz zdjęcia (1)
zespół  HOLLYWOOD, Leszno - zdjęcie 1
1 / 1

zespół HOLLYWOOD id:18948

Leszno, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja
  • trąbka

W składzie:

  • wokalista
  • Liczba osób: 5

Zespół HOLLYWOOD to: ŁUKASZ, SEBASTIAN, AREK, MATEUSZ, ALAN

Już ilość osób tworzących grupę HOLLYWOOD wskazuje na to, iż gramy muzykę na żywo. Dewizą, którą kierujemy się od samego początku brzmi: Jeżeli robić coś - to tylko dobrze i z pełnym zaangażowaniem umysłu i serca (serce ważniejsze). Każdy z nas wniósł do zespołu oprócz umiejętności muzycznych, wartości wypływające z jego wnętrza i to razem dało “coś”, co jest smaczne i estetycznie podane, czyli “coś”, czego można posłuchać i świetnie się przy tym bawić. Przez przyjaźń wspólnego muzykowania udało nam się stworzyć niespotykany klimat radosnej zabawy, która wciąga każdego bez względu na wiek i płeć, klimat, który sprawia, że but sam przytupuje a na twarzy pojawia się uśmiech. Wesela, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, bale studniówkowe, komersy, itd. z udziałem zespołu HOLLYWOOD to gwarancja kultury, świetnej zabawy, miłych wspomnień i chęć powrotu do tego, co było i co się wydarzyło z "HOLLYWOODEM” bez względu na miejsce, czas i okoliczności.

Duży wpływ na jakość i poziom muzyki, którą serwujemy ma także sprzęt (instrumenty i nagłośnienie). Jest w zespole HOLLYWOOD taki, że na pewno sprosta Państwa wymaganiom (pełen profesjonalizm - naprawdę!). Na miarę czasów, w których żyjemy jest także strona wizualna i estetyczna kapeli.

Jeżeli planują Państwo organizację imprezy z potrzebą oprawy muzyczno - słownej na poziomie gwarantującym zadowolenie zaproszonych na nią gości (miejsce bez znaczenia, gdyż gościliśmy już w wielu zakątkach Polski) to wybór zespołu HOLLYWOOD jest jak najbardziej trafny, a Ja niżej podpisany obiecuję Państwu:

- dobrą muzykę,
- wspaniały nastrój,
- miłą, rodzinną atmosferę,
- szampańską zabawę,
- niezapomniane wrażenia,
- miłe wspomnienia.

liczba odwiedzin: 2862

Popularne miasta w okolicy