zespół In Blue z nutką dobrego smaku id:14091

Oferta
Dodaj do plannera

Jesteśmy profesjonalnym, pięcioosobowym zespołem grającym wyłącznie na żywo. Nasi muzycy to ludzie, działający od lat w wielu projektach muzycznych, aktywni na scenach w kraju i poza jego granicami.
Połączyła nas pasja do muzyki oraz nieodparta chęć wprowadzenia rewolucji w ogólnie przyjętych i panujących latami weselnych trendach. Odpowiednie przygotowanie muzyczne, najwyższej klasy sprzęt oraz dwoje wokalistów z sukcesem pozwala nam sięgać po najnowsze utwory z repertuarów współczesnych artystów, jak np. John Legend, Grzegorz Hyży, Avicci, Bruno Mars, Cee Lo Green, Amy Winehouse, Bajm, U2, jak również ponadczasowe klimaty Arethy Franklin, Grażyny Łobaszewskiej, Czerwonych Gitar, Marka Grechuty, Czesława Niemena, Elli Fitzgerald, zespołu ABBA, The Beatles, Creedence Clearwater Revival, Lady Pank, Brathanki, Pectus, Skaldowie, Diana Krall, Louisa Armstronga, Stinga, Krystyny Prońko. W naszym repertuarze nie zabrakło również miejsca dla standardów jazzowych, odrobiny muzyki klasycznej w aranżacjach rozrywkowych, muzyki filmowej w aranżacjach swingowo-jazzowych, a na specjalne życzenie, spełniając czyjeś marzenie grywaliśmy również i Black Sabbath:-)
Jeśli szukacie zespołu, który nie tylko odtwarza muzykę ale potrafi zaskoczyć ciekawymi aranżacjami, zapewnić niezapomniane wrażenia muzyką zagraną na żywo na najwyższym poziomie w iście koncertowym wydaniu - bez cienia wątpliwości jesteśmy Waszym szczęśliwym trafem!
Do tego co robimy nic nas nie zmusza, to nasz świadomy wybór, który narodził się z pasji, uwielbienia dla muzyki, odrobiny talentu i dziecięcych marzeń. Tym pragniemy się dzielić, niosąc dobre, czyste brzmienie instrumentów i wokali, taneczny beat z doskonale zgraną sekcją rytmiczną i całą górę pozytywnej energii.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube, znajdziesz nas wpisując "Louis Armstrong - What a wonderful world (In Blue cover)"

In Blue

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

Skład:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 5

Cennik

Orientacyjna cena: 4500 PLN / dzień

Cena ustalana jest indywidualnie. Cena obejmuje grany na żywo koncert zespołu In Blue, według ustalonego wcześniej harmonogramu.
Zespół zapewnia konferansjerkę, konkursy i zabawy, karaoke, odpowiednie tło muzyczne dla chwil takich, jak uroczyste krojenie tortu, podziękowania dla rodziców, oczepiny, pierwszy taniec (dowolnie wybrany utwór – profesjonalna aranżacja). Jeśli jakikolwiek utwór ma szczególne znaczenie dla któregoś z Waszych gości i pragniecie zrobić mu niespodziankę na Waszym przyjęciu z radością go przygotujemy i zagramy ze specjalną dedykacją.
Na jednym z niedawno granych przez nas przyjęć, działając uprzednio w konspiracji z Panną Młodą, która znając gust przyszłego męża i jego ogromną niechęć do weselnych klimatów, postanowiła zrobić mu niespodziankę. W ramach tejże niespodzianki, przygotowaliśmy specjalną dedykację dla Pana Młodego (wielkiego fana zespołu Black Sabbath) i zagraliśmy „Paranoid”
I od pierwszych dźwięków gitary… kiedy Pan młody okrzykiem „chłopaki ale jazdaaa”, zwołał na parkiet swoich najbliższych przyjaciół (po błyskawicznej reakcji wnosimy, również niewątpliwych fanów wspomnianego zespołu) zaczęliśmy się nieco obawiać… szczęśliwie odegraliśmy cały numer oglądając wyszukany, rytualny taniec z powiewającymi nad głowami marynarkami… doping gości i radość na ich twarzach – bezcenny i niezapomniany widok! :-) :-)

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania, zorganizujemy prywatne spotkanie z zespołem i koncert na żywo, a potem … zrealizujemy i Wasze marzenia!

Z nami nie ma przykrych niespodzianek, nie mamy nałogów, nasze przerwy trwają nie dłużej niż piętnaście minut, u nas dedykacje nic nie kosztują, nie schodzimy ze sceny po odliczonych trzydziestu minutach, kiedy parkiet pełen jest roztańczonych gości.


pozdrawiamy
In Blue

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

zespół In Blue z nutką dobrego smaku
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Data dodania: 10-02-2015
Liczba odwiedzin: 1088

Nowe ogłoszenia