Zobacz zdjęcia (5)
Zespół KNOCKOUT - na żywo, bez ściemy, z pasją!, Warszawa - zdjęcie 1
Zespół KNOCKOUT - na żywo, bez ściemy, z pasją!, Warszawa - zdjęcie 2 Zespół KNOCKOUT - na żywo, bez ściemy, z pasją!, Warszawa - zdjęcie 3 Zespół KNOCKOUT - na żywo, bez ściemy, z pasją!, Warszawa - zdjęcie 4 Zespół KNOCKOUT - na żywo, bez ściemy, z pasją!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół KNOCKOUT - na żywo, bez ściemy, z pasją! id:15603

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Zespół KNOCKOUT powstał ponad 10 lat temu i od tamtego czasu zyskał opinię coverbandu, który jest w stanie sprostać gustom każdego nastawionego na dobrą zabawę słuchacza. Jest to zespół pięcioosobowy, składający się z profesjonalnych i zgranych muzyków, dla których normą jest wykonywanie utworów wyłącznie na żywo. Profesjonalizm w najlepszym wydaniu oraz ich miłość do muzyki sprawiają, że nawet wybredny meloman żegna się z nimi z uśmiechem na twarzy i obietnicą powrotu na kolejne koncerty.

Działamy w Warszawie i okolicach, ale możemy dojechać w każde miejsce w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz profilu na facebooku.

Zespół KNOCKOUT

Opinie (4)

Zespół KNOCKOUT - na żywo, bez ściemy, z pasją! id:15603
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2016
Wołomin
Data dodania: 31-10-2016

Zdecydowanie 5.! Bardzo dobra organizacja, punktualność, precyzyjność i zdecydowanie pasja w tym co robią. Oczywiście wszystko jest do dogadania na spotkaniach przed weselem czy inna uroczystością gdzie tez duży plus za elastyczność grafiku.
Jeśli chcecie mieć naprawdę udane wesele z bezproblemowa kapelą to gorąco polecam :)

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Niedrzwica Duża
Data dodania: 29-10-2016

Bardzo mile wspominamy nasze wesele m.in. dzięki zespołowi Knockout, który uświetnił zabawę. :) Już sama współpraca przed uroczystością przebiegała sprawnie, co bardzo doceniamy. Świetnie się z nimi bawiliśmy! Mogliśmy liczyć na ich propozycje i doświadczenie. Cieszymy się również, że uszanowali nasze propozycje co do zabaw i muzyki. Polecamy z całego serca!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2016
Błonie k. Warszawy
Data dodania: 28-10-2016

Zespół Knockout to najlepsza ekipa na wesele - zapewniają bardzo profesjonalną, zabawną, pełną zaangażowania i serca oprawę na tą wyjątkową noc. Bawiliśmy się przy ich świetnym wykonaniu zarówno polskich jak i zagranicznych przebojów do białego rana. Zabawy oczepinowe, ale również całe "prowadzenie" wesela zostały z nami, państwem młodym, odpowiednio wcześnie omówione, a ich poprowadzenie rozbawiało gości i nas do łez. Utalentowani, radośni - nie tylko spełniają, ale wręcz przekraczają najśmielsze oczekiwania - dzięki Nim nasz Wielki Dzień był naprawdę wielki przez duże 'W'. Z całego serca polecamy!

M
Marta Alak
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-01-2016
Zdunowo
Data dodania: 27-10-2016

Byliśmy na dwóch weselach, gdzie grał zespół Knockout i przy planowaniu naszego było dla nas jasne kto będzie grał :) Bardzo profesjonalne przygotowanie do przyjęcia weselnego - omówienie planu wesela, wybór piosenek, toastów i ewentualnych zabaw oczepinowych. Wokalistka i 'żywe' instrumenty tworzą niesamowity nastrój i doskonały nastrój do zabawy. Prowadzenie przyjęcia po polsku i angielsku nie jest najmniejszym problemem. POLECAMY POLECAMY!

liczba odwiedzin: 2597

Popularne miasta w okolicy