Zespół muzyczny DEADLY PLANTS - wesele, impreza id:17519

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 05-12-2015
Liczba odwiedzin: 970

Oferta

Ekskluzywna oprawa muzyczno-wizualna całkowicie na żywo. Odtworzona w każdym detalu na przełom lat 50tych i 60tych.

Oferujemy ekskluzywne show będące połączeniem wokalno-instrumentalnej muzyki na żywo tj. rock'n'roll, rhythm & blues, exotica, surf, jungle z przełomu lat 50tych oraz 60tych z elementami choreografii scenicznej. Dzięki nam możesz przenieść się do czasów gdy na scenie błyszczały takie gwiazdy jak Elvis Presley, The Beatles, Chuck Berry i wielu innych.

Występujemy na imprezach prywatnych, bankietach firmowych, galach, weselach, poprawinach i wszędzie tam gdzie widz spragniony jest nieszablonowych, tanecznych rytmów prosto z najlepszych lat ery Rock&Rolla;.

Zespół muzyczny to nie wszystko. Dodatkowo w ofercie znaleźć można pełną oprawę muzyczno-wizualną imprez oraz wieczorków tanecznych - występy show przeplatane są udziałem DJa prezentującego muzykę na nośnikach mechanicznych, oscylującą w klimatach rock&roll;, rhythm&blues; i pokrewnych z lat 50tych, 60tych, 70tych.

Jesteśmy bardzo mobilni i nie ograniczamy się do lokalnego rynku. Bez problemu możemy dotrzeć w wybranie przez Ciebie miejsce, na terenie całego kraju, a nawet za granicą.

Możemy również na Twoje życzenie przygotować wybrany przez Ciebie materiał i utwory które chciałabyś/chciałbyś usłyszeć na swojej uroczystości lub imprezie. Na stałe w składzie posiadamy wokalistę, jednak jeśli życzysz sobie, aby część utworów było wykonanych przy asyście żeńskiego wokalu, jak najbardziej jesteśmy w stanie spełnić również i takie zapotrzebowanie.

Jeśli nie jesteś jeszcze do końca przekonana/przekonany jaki zespół wybrać - nie bój się z nami skontaktować - postaramy się w jak najlepszy sposób spełnić Twoje oczekiwania co do wymarzonej imprezy/uroczystości.

Instrumenty:

  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja
  • saksofon

W składzie:

  • wokalista
  • Ilość osób: 5

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny DEADLY PLANTS - wesele, impreza
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia