Zobacz zdjęcia (4)
Zespół Muzyczny DejaVu - 5 osobowy skład - 100% na żywo!, Golub-Dobrzyń - zdjęcie 1
Zespół Muzyczny DejaVu - 5 osobowy skład - 100% na żywo!, Golub-Dobrzyń - zdjęcie 2 Zespół Muzyczny DejaVu - 5 osobowy skład - 100% na żywo!, Golub-Dobrzyń - zdjęcie 3 Zespół Muzyczny DejaVu - 5 osobowy skład - 100% na żywo!, Golub-Dobrzyń - zdjęcie 4
1 / 4

Zespół Muzyczny DejaVu - 5 osobowy skład - 100% na żywo! id:44134

Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Ponad 13 lat doświadczenia! Na żywo!

Zespół Muzyczny DejaVu to 5 zwariowanych facetów, którzy zawsze są profesjonalni w tym co robią!

Receptą na udane wesele jest nasz młody wiek łączący się z ponad 10 letnim doświadczeniem weselnym.

Przemierzyliśmy tysiące kilometrów po Polsce grając wesela. Choć siedzibę zespołu mamy w Golubiu-Dobrzyniu (woj. Kujawsko-Pomorskie) to nie boimy się kilometrów drogi. Graliśmy w okolicach Szczecina, Gorzowa Wlkp., Zielonej Góry, Poznania, Olsztyna, Płońska, Piły i wiele więcej.

Nasz repertuar? A co chcecie żeby Wam zagrać ? Wujek Wiesiek lubi Disco-Polo ? To zagramy dla Wujka Wieśka - Zenka Martyniuka.

Kuzyn Paweł woli Rocka? Czy IRA będzie dobra? A może jednak woli blues? Dżem też gramy :)

Cioci Zosi to się lata 80te przypomniały? Modern Talking, Queen, a może Włoskie Sempre sempre? Nie ma problemu!

Jak kuzynce Agacie o 5 rano na koniec wesela zachce się troszkę Techno to też sobie poradzimy grając Cypisa, albo Danza Kuduro!

Ale nie można zapomnieć o Dziadku i Babci! Walczyka też wypada zagrać, albo może Siadła Pszczółka na Jabłoni lub Krakowiankę (Faj duli Faj).

Oczywiście, że nie znamy każdej piosenki na świecie :D Ale znamy się na swojej pracy i wiemy jak zabawić gości starszych, młodszych i rozruszać każdego!

Czy prowadzimy Wesele bez Disco-Polo? Tak! Ale po co :D

Zapraszamy na próbę, wtedy najłatwiej ocenić poziom naszej muzyki!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy Zespołem Muzycznym, który gra 100% na żywo! Potrafimy zabawić każde towarzystwo, bez względu na wiek! Nasz bogaty repertuar od utworów biesiadnych, disco-polo, poprzez polski rock i zagraniczny pop zapewnią wspaniałą Zabawę każdemu Wujkowi i każdej Cioci! Wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy to dodatek, który uzupełni Twoje wesele o wspaniałe wizualizacje.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Gramy, śpiewamy i prowadzimy tylko i wyłącznie na żywo. Nie korzystamy z żadnych podkładów, playbacków itp. Zespół DejaVu to nie praca lecz pasja członków zespołu. Gramy zawsze pełni energii i szczęśliwi z wykonywania pracy. Prowadzimy biesiady przy stołach. Wykonujemy tradycyjne marsze w domu Panny Młodej. A gdy podczas wesela zabraknie prądu? To nasz zespół poprowadzi imprezę akustycznie z wykorzystaniem Akordeonu, Gitar Akustycznych i Bębnów marszowych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Choć jesteśmy Młodymi Osobami to w branży ślubnej pracujemy już 12 lat! Graliśmy Wesela w różnych zakątkach Polski od Torunia, poprzez Mazury, Pomorze, Szczecin, Zieloną Górę , Leszno, Piłę, Sierpc. Nasze usługi obejmują całą Północną Polskę. Zawsze jesteśmy na czas!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Umowę Weselną podpisujemy zawsze do 5 rano, lecz nie mamy limitu godzin. Nie ważne o której godzinie wesele się zaczyna. Jeśli Para Młoda tego od nas oczekuje to gramy do końca! Nie kończymy imprezy gdy goście chcą się bawić, ale wybiła już konkretna godzina. To Wasz dzień i to Wy decydujecie kiedy mamy skończyć grać. A bywało tak, że Wesele prowadziliśmy do 8-9 rano :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Profesjonalną obsługę Muzyczną. Bogaty repertuar. Oświetlenie sceniczne najwyższej jakości. Nagłośnienie uznanych marek. Biesiada przy stołach z gośćmi. Marsze w domu Panny Młodej. Poprawiny po imprezie weselnej.

Skład, w którym występujemy.

Perkusja - głównie prowadzimy imprezy z wykorzystaniem perkusji elektronicznej, ale jeśli klient tego oczekuje nasz perkusista przyjedzie z perkusją akustyczną.
Gitara Rytmiczna - gitarzysta wykorzystuje różne instrumenty gitarowe zależne od stylu piosenek, od tradycyjnej gitary elektrycznej, po gitary akustyczne, Banjo, Ukulele.
Gitara Basowa - nasz basista to osoba która trzyma tempo, oraz dba o to, aby rytm był zawsze wyczuwalny.
Instrumenty Klawiszowe - klawiszowiec dba o to, aby jego instrumenty klawiszowe były zawsze z najwyższej półki. Dwa keyboardy wysokiej klasy a w razie potrzeby Akordeon zadba o odpowiednią melodię podczas wesela.
Wokalista i Wodzirej - osoba która prowadzi wesele. To jego męski zabawia gości. Potrafi wyciągnąć do tańca nawet najbardziej zatwardziałych miłośników "siedzenia przy kotlecie" . Wysoka skala głosu sprawia, że piosenki są zaśpiewane perfekcyjnie.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Zespół Muzyczny DejaVu to 5 osobowy Boys Band, który zawsze podróżuje w niezmiennym składzie. Dzięki temu zgranie, prowadzenie imprezy jest na najwyższym poziomie.

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar jest tworzony od 12 lat i odpowiada najnowszym trendom. Gramy piosenki od tradycyjnej biesiady, poprzez polki, walczyki. Disco-Polo wszechobecne na Polskich Weselach to repertuar, w którym czujemy się najlepiej. Wesołe i rytmiczne piosenki sprawiają, że parkiet jest zawsze pełny. Utwory Pop Lat 80 wykonawców takich jak Modern Talking czy Shakin Stevens nie są dla nas problemem. Dla bardziej wymagających słuchaczy gramy również Polskiego Rocka od Lady Pank, poprzez Perfect a kończąc na Farben Lehre. Nasz repertuar to Wielka Księga która jest na bieżąco uzupełniana i dogodzi każdemu.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Michał - Wokalista i wodzirej Zespołu to osoba która prowadzi wesele w sposób kulturalny lecz wesoły. Potrafi Zabawić gości, poprowadzić wężyki, pociąg . Michał zawsze dba o to aby goście wyszli z wesela zadowoleni!

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wokalistą jest Michał, który współtworzył zespół muzyczny DejaVu i jest w nim od samego początku. Mężczyzna o wysokiej skali głosu poradzi sobie z każdym repertuarem. Śpiewanie w języku włoskim i angielskim to nie jest żaden problem .

Wokal wspomagający dołączają Piotr i Mateusz którzy są instrumentalistami w zespole, lecz ich doświadczenie w śpiewaniu na głosy uzupełnia każdą piosenkę.

Na jakich instrumentach gramy?

Instrumenty na których gramy to Perkusja, Gitara Elektryczna, Gitara Basowa, Keyboardy, Akordeon, Banjo, Ukulele.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Korzystamy z sprzętu uznanych marek takich jak: PolAudio, Allen&Heath;, Light4Me, Fender, Marshall, Yamaha, Roland.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewamy głównie w języku Polskim. Lecz w naszym repertuarze znajdują się również piosenki które wokalista wykonuje po Włosku, Angielsku, Rosyjsku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Przywitanie gości weselnych w domu Panny Młodej tzw. Marsze w domu Panny Młodej.

Biesiada przy stołach z instrumentami akustycznymi takimi jak Akordeon, Banjo, Gitara Akustyczna, Bęben marszowy.

Konkursy oczepinowe, które są dobierane według uznania Pary Młodej.

"Porwanie Panny Młodej" gdy goście porwą Pannę Młodą, idziemy grając na instrumentach akustycznych z Panem Młodym w poszukiwaniu Panny Młodej i wykupieniu Jej z rąk "złodziejów" .

Dekoracja sali światłem - dodatkowa usługa którą wprowadziliśmy w 2019 roku, uzupełnia usługi muzyczne.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Najwyższej jakości oświetlenie estradowe, oraz dekoracja sali światłem jako dodatkowa usługa sprawią, że sala będzie wyglądała jak z Filmu Romantycznego.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

W naszej ofercie posiadamy utwory zarówno własne jak i covery. Para Młoda ma możliwość modernizacji naszej listy utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Goście Weselni to najważniejsze osoby na Weselu zaraz po Parze Młodej. Goście mogą zamawiać piosenki i dedykacje które są darmowe.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Gitarzysta i Perkusista ukończyli 3 lata szkoły muzycznej pierwszego stopnia, a wokalista i basista w szkole muzycznej pierwszego stopnia pobierali naukę przez 2 lata.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Nasza przygoda z muzyką zaczęła się gdy byliśmy dziećmi. Rodzice kupili nam instrumenty, które później stały się naszą pasją i sensem życia Każdy z naszych muzyków dąży do doskonałości i ubogaca swoje umiejętności trenując kilka razy w tygodniu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubimy radość gości weselnych tańczących przy naszej muzyce.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne gwarantuje bezproblemowe prowadzenie imprezy, bez obaw że coś będzie "trzaskać, piszczeć" . Bezawaryjny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy najwyższej klasy sprawia że słuchanie i zabawa przy zespole muzycznym nie jest męcząca lecz sprawia przyjemność.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Prowadzimy zabawy integracyjne na weselu, jak również wiele konkursów oczepinowych itp. Mamy bogaty repertuar zabaw, który ciągle jest uzupełniany o nowe. Zabawy integracyjne sprawiają, że goście weselni są rozluźnieni i zapoznają się w bardzo szybki i miły sposób. Zabawy weselne tworzą z obcych sobie osób jedną wielką rodzinę.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Gatunek muzyczny jakiego nie zagralibyśmy na weselu to Hip-Hop, Rap.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Każdy sezon muzyczny ma swoje hity. Hity pokazują się zazwyczaj w sylwestra lub wczesną wiosną. W tym sezonie na topie są gwiazdy Disco-Polo takie jak Akcent i Zenek Martyniuk, Sławomir, Ronnie Ferrari, Daj to głośniej oraz wiele innych.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Utwory Disco-Polo to klimat w którym czujemy się najlepiej. Pochodzimy z regionu, w którym Disco-Polo jest bardzo popularne i nasz zespół ukształtował się na tej muzyce. Uznajemy utwory disco-polo jako solidną podstawę udanego wesela.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Dostosowanie repertuaru pod gości weselnych. Sprawdzamy w jakim repertuarze (disco-polo, pop, rock) goście bawią się najbardziej i taki im serwujemy. Zaczynamy od hitów muzycznych oraz toastów "Za zdrowie Pary Młodej" w celu rozluźnienia atmosfery. Dodatkowe zabawy integracyjne w stylu pociągu lub krasnoludka szybko "wyciągają gości zza stołu".

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Disco-Polo, Polski Rock, Dance, utwory rytmiczne i tzw. "pod nóżkę" .

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Najbardziej nietypowym miejscem w którym graliśmy była to komnata kaplicy na Zamku Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele jest wtedy gdy goście pokazują nam, że chcą zejść na przerwę bo zabawa pełna energii trwa tak długo, że muszą odpocząć. Gdy Panna Młoda mówi nam, że od tańczenia nogi ją bolą, a Pan Młody zdarł obcasy przy nowiutkich Pantoflach.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zespół Prowadzi imprezę weselną, ale bez uśmiechu, radości i obecności Pary Młodej na sali z gośćmi Wesele się nie uda. Para Młoda musi być uśmiechnięta, radosna i towarzyszyć gościom podczas całej imprezy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Instrumenty Muzyczne i Nasze Partnerki Życiowe. Bo bez nich nasz świat nie miałby sensu.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Polskie filmy komediowe tzw. "Klasyki" : Kiler, Poranek Kojota, Chłopacy nie płaczą itd.

liczba odwiedzin: 1687

Popularne miasta w okolicy