Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Muzyczny Why Not, 100% zadowolenia!, Warszawa - zdjęcie 1
Zespół Muzyczny Why Not, 100% zadowolenia!, Warszawa - zdjęcie 2 Zespół Muzyczny Why Not, 100% zadowolenia!, Warszawa - zdjęcie 3 Zespół Muzyczny Why Not, 100% zadowolenia!, Warszawa - zdjęcie 4 Zespół Muzyczny Why Not, 100% zadowolenia!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Muzyczny Why Not, 100% zadowolenia! id:14012

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy

Oferta:

  • obsługa konferansjerska
  • granie na błogosławieństwie
  • płyta DEMO audio

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 2

Szanowni Państwo !

Jesteś niedowiarkiem, nudzisz się na imprezach, chcesz zorganizować własną i myślisz, że Twoi goście będą się również nudzić? Nic bardziej mylącego, goście bawią się tak jak im się zagra. Zaufaj naszej wieloletniej praktyce i pozwól poderwać Twoich gości do tańca.
Z nami wszystko jest możliwe. Postaw na nasze doświadczenie a jeszcze nam podziękujesz.Zespół Why Not ? , to doświadczeni muzycy , których łączy zamiłowanie do muzyki. W naszym repertuarze znajdą Państwo każdy rodzaj muzyczny, a więc coś dla starszego pokolenia , a także dla młodzieży. Członkowie naszego zespołu z powodzeniem brali udział w konkursach organizowanych przez takie stacje telewizyjne jak: TVN, TVP, Polo TV, gdzie otrzymywali bardzo dobre oceny Jury.
Skład zespołu tworzą; klawiszowiec - akordeonista - wokalista i wokalistka. Współpracujemy z innymi muzykami. Na Państwa życzenie możemy wystąpić z perkusistą, lub z saksofonistą, a nawet ze skrzypkiem grającym też na skrzypcach elektrycznych. Nasza specjalność to wesela , bankiety, eventy, rocznice, studniówki. Pracujemy na sprzęcie estradowym wysokiej klasy. Posiadamy bogate własne oświetlenie (rampa). Imprezy prowadzimy sami od A do Z. Nie muszą Państwo zatrudniać wodzireja.

Uwaga!

Nawiążemy współpracę z restauracjami, pubami , klubami , herbaciarniami, agencjami artystycznymi (festyny, pikniki)

Zapraszamy!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1567

Popularne miasta w okolicy