Zobacz zdjęcia (5)
Zespół muzyczny ZałogaG, Tarnów - zdjęcie 1
Zespół muzyczny ZałogaG, Tarnów - zdjęcie 2 Zespół muzyczny ZałogaG, Tarnów - zdjęcie 3 Zespół muzyczny ZałogaG, Tarnów - zdjęcie 4 Zespół muzyczny ZałogaG, Tarnów - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół muzyczny ZałogaG id:21215

Tarnów, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
601-180...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • saksofon

Oferta:

  • prowadzimy zabawy
  • efekty świetlne
  • granie na błogosławieństwie
  • płyta DEMO audio

W składzie:

  • wokalista
  • Liczba osób: 3

Gramy utwory głównie polskie, bo jesteśmy polskim zespołem i uważamy, że wśród rodzimych utworów jest masa - co tu dużo kryć - przebojów. Polskie piosenki świetnie się śpiewa wraz z zespołem podczas imprezy, a wymowne i zrozumiałe dla wszystkich teksty można z powodzeniem zadedykować partnerowi na Balu, lub podczas tańca szeptać partnerce do ucha.
Nie znaczy to, że nie posiadamy w repertuarze utworów zagranicznych. Wśród całej listy nazwijmy je rodzynkami.
Dzięki posiadanemu sprzętowi mogliśmy opracować wiele ciekawych aranżacji znanych utworów. Czasem bardzo zaskakujących, ale zawsze z myślą o wyśmienitej zabawie. Przekrojowy repertuar zaciągnięty z lat '60 '70 '80 i '90 ubiegłego wieku (w końcu mamy już XXI wiek) oraz najnowsze przeboje, jak również utwory własnej kompozycji, gwarantują wyśmienitą zabawę dla każdego niezależnie od wieku i chwilowego nastroju.

Gramy, bo lubimy i jest to dla nas wielka przyjemność. Od samego początku działalności zespołu założyliśmy, że grać będziemy dopóki będzie nam to sprawiało frajdę (i ani chwili dłużej).

Jeśli zdecydujecie się Państwo zaprosić nas na swoją zabawę (wesele, festyn itp...), możecie być pewni wyśmienitej zabawy oraz tego, że gościom naprawdę rzadko uda się znaleźć chwile w których będą chcieli dłużej odpocząć.

Czas, który przeznaczamy na granie jest tylko z rzadka przerywany krótkimi "przerwami technicznymi na dostrojenie instrumentów" i wybranie utworów do następnego wejścia.

Zgodnie z życzeniem gospodarzy prowadzimy zabawy (każdą, którą znamy oraz wszystkie, których w przerwach nauczą nas goście). Staramy się być maksymalnie elastyczni i reagować na tzw potrzeby chwili.

Każdego traktujemy bardzo indywidualnie. Staramy się poznać wymagania, potrzeby, życzenia, aby przygotować i poprowadzić najlepszą zabawę, która zapadnie na długo w pamięci Gospodarzy, Gości, no i oczywiście naszej.

Dysponujemy Demonstracyjną Płytą Audio, jak również fragmentami video z prowadzonych przez nas zabaw.
Zapraszamy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Tarnów, , 33-100, woj. małopolskie
601-180...
liczba odwiedzin: 1489
Zadzwoń
601-180...
Napisz

Popularne miasta w okolicy