Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Weselny MOHITO, Puławy - zdjęcie 1
Zespół Weselny MOHITO, Puławy - zdjęcie 2 Zespół Weselny MOHITO, Puławy - zdjęcie 3 Zespół Weselny MOHITO, Puławy - zdjęcie 4 Zespół Weselny MOHITO, Puławy - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Weselny MOHITO id:21284

Puławy, lubelskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • keyboard/organy
 • perkusja

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Szukasz zespołu, który pozwoli Tobie i Twoim bliskim na niezapomnianą zabawę ?

Świetnie trafiłeś! Niemal 5 lat na rynku jako Mohito, ale każdy z członków naszego zespołu posiada kilkunastoletnie doświadczenie - zagraliśmy łącznie na tysiącach wesel, co pozwoliło nam nabyć umiejętności zadowolenia najbardziej wymagających klientów ;) Gramy muzykę, która porwie do tańca i poruszy każdego - sprawdzone hity z kilkudziesięciu lat.
Repertuar jest szeroki i stale aktualizowany. A dla lubiących bardziej poszaleć - robimy tańce i zabawy wodzirejskie! Nie będziemy się rozpisywać jacy jesteśmy, lepiej nas posłuchaj i obejrzyj. Zadzwoń, zapytaj o szczegóły. Jesteśmy do Twoich usług na wesela, studniówki, wszelkie bale, imprezy, dancingi.

Jesteśmy z Puław ale dojedziemy tam gdzie nas potrzebujesz!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kilkunastoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiednio zareagować na niespodziewane sytuacje, które się zdarzają :) Poza tym staramy się o dobrą atmosferę i wymianę pozytywnej energii między zespołem a gośćmi, aby każdy czuł się komfortowo :) Sami jako zespół też jesteśmy zgraną paczką i kochamy to, co robimy. Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie, bardzo poważnie traktując jej prośby i sugestie. Wkładamy całe serce w to, co robimy i staramy się zadowolić każdą grupę wiekową, biorąc pod uwagę to, czego goście oczekują, a naszym zdaniem to jest istotne na przyjęciu weselnym.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W scenariuszu wesela, w każdym secie (dla niewtajemniczonych: to ten odcinek pomiędzy przerwami, kiedy gramy) uwzględniamy zorganizowanie jakiejś zabawy wodzirejskiej, tak, aby był on niepowtarzalny i aby "wycisnąć" z gości chęć do dalszej zabawy :) Na początku zwracamy uwagę na najmłodszych, później angażujemy całą resztę gości, włączając Parę Młodą i Starszych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Michał i Piotrek to prawdziwi weterani - grają już od ponad 20 lat, Asia - kilkanaście, Arek od lat kilku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zaczynamy jak tylko Państwo Młodzi pojawią się na sali weselnej (oferujemy też granie marsza pod domem), a umowę podpisujemy standardowo do 4.00.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

1. Gramy i śpiewamy do tańca.
2. Gramy i bawimy za stołami.
3. Robimy zabawy dla dzieci...a w przerwach skręcamy balony.
4. Robimy zabawy i tańce wodzirejskie w trakcie imprezy.
5. Gramy pod domem na wyprowadzeniu Pary Młodej. 6. Organizujemy oczepiny według uznania Pary Młodej.
7. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ;)

Skład, w którym występujemy.

Asia - wokal, gitarra akustyczna, tamburyn
Michał - wokal, klawisze, akordeon
Arek - perkusja
Piotrek - gitara basowa

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Od kilku lat mamy wreszcie ten wymarzony skład i sami nie wyobrażamy sobie grać w innym.

Jaki repertuar proponujemy?

Szeroko rozumiana muzyka taneczna, przepleciona jakimiś perełkami z innych gatunków. Staramy się być na bieżąco i grać też to, co aktualnie jest na topie :)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jak najbardziej. Asia jest po kursie wodzirejskim i czasem ją nawet za bardzo ponosi :D

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Kolumny FBT, mikser Presonus, oświetlenie Showtec - to podstawowe nasze sprzęty. Nie licząc instrumentów oczywiście :)

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Oprócz piosenek w języku polskim mamy tez w repertuarze angielskie, rosyjskie, hiszpańskie i włoskie.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

W tym składzie nie mieliśmy jeszcze takiej przyjemności.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

To właśnie te zabawy wodzirejskie. I baloniki dla dzieci skręcane w przerwach.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. Nie wyobrażamy sobie imprezy bez odpowiedniego oświetlenia, a już zwłaszcza "Ona by tak chciała" bez strobo ;)

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Cały repertuar jest na naszej stronie internetowej. Przed weselem zawsze ustalamy z Młodymi na czym im szczególnie zależy...albo czego nie grać ;)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej. I jeśli tylko mamy to w repertuarze, to chętnie zagramy.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Obowiązek opłacania Zaiksu spoczywa na organizatorach wesela.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2016

Opinie (21)

Zespół Weselny MOHITO id:21284
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2021
Zamość
Data dodania: 07-11-2021

Serdecznie polecamy zespół Mohito na wesele. Przepiękny głos Asi oraz pozostałych członków zespołu, duże umiejętności muzyczne i szeroki repertuar piosenek sprawiły, że goście bawili się doskonale. Kontakt w celu organizacji oprawy muzycznej i zabaw na przyjęciu był bardzo dobry i oparty o przejrzysty formularz ustaleń. Dodatkowo zespół wykazał się pasją i zaangażowaniem reagując na postawę gości i proponując w trakcie wesela dodatkowe aktywności (np. gra na akordeonie i śpiew w trakcie obiadu). W trakcie przyjęcia Asia konsultowała z nami oraz fotografem aktywności na najbliższe chwile, wykazując się sporym doświadczeniem. Po weselu goście nie szczędzili pochwał, z uznaniem podziwiając wokal Asi oraz idealny dobór piosenek. Zabawa trwała do samego rana.
Na dodatkową pochwałę zasługuje organizacja biesiady przy stołach - byliśmy pod wrażeniem jak zaangażowana jest cała sala.
Jeszcze raz dziękujemy za udane wesele! Między innymi to Wy sprawiliście, że nasze wesele było najlepszym, na jakim się bawiliśmy i że ten dzień zapamiętamy do końca życia.
Ola i Mateusz

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Lublin
Data dodania: 26-04-2021

Zespół znaleźliśmy przypadkowo na tym portalu. Współpraca od początku układała się świetnie, bardzo dobry kontakt. Zespół wsłuchał się w nasze wszystkie prośby zarówno co do repertuaru jak i przebiegu samego wesela. Mimo małego wesela parkiet cały czas był pełen, a goście nie chcieli z niego schodzić i kończyć imprezy :) Wykonania piosenek na najwyższym poziomie! Największa furorę zrobiło biesiadowanie przy stołach i zabawy przy nich. Serdecznie polecamy ten zespół!
Monika i Mateusz

B
Bernard
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Radom
Data dodania: 29-12-2020

Z powodu pandemii zmuszeni byliśmy przełożyć nasz ślub i znaleźć nową oprawę muzyczną na nasze wesele. Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy zespołu Mohito. Wybór "w ciemno" okazał się strzałem w dziesiątkę! Asia - wspaniała dziewczyna, która podniosła z krzeseł nawet wiekowe osoby. Wspaniały głos, świetne prowadzenie imprezy, wspaniałe oczepiny, świetne przyśpiewki. Do dzisiaj w rodzinie i na imprezach wspominamy zabawę za stołami podczas wesele i poprawin. Tak udanego wesele za sprawą zespołu muzycznego nie widziałem. A goście zachwyceni. Cały czas słyszeliśmy: "Skąd wy wzięliście tą orkiestrę? Świetna jest!".
Asiu szczególnie Tobie jeszcze raz dziękujemy za to, że tak wspaniale mogliśmy się bawić na naszym weselu. I przekazuję pozdrowienia od ekipy z Radomia! :):)
Bernard i Kasia

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Firlej
Data dodania: 16-10-2020

Jeśli szukacie zespołu przy którym goście będą się bawić do białego rana to nie mogliście trafić lepiej.Nasz wybór padł na MOHITO trochę przez przypadek po tym jak wystawił nas inny zespół.Mieliśmy 8 miesięcy na znalezienie zespołu a właściwie ja bo żona zostawiła to na mojej głowie.Kto szuka to wie ile trzeba poświęcić na to czasu.Czas uciekał a wszyscy już mieli zarezerwowany nasz termin.Czytając opinie zdecydowałem się na zespół MOHITO mimo iż nie byłem do końca do niego przekonany.Dziś nie żałujemy tej decyzji ani nikt z gości gdyż wszyscy sobie chwalili zespół.Asia po prostu wymiatała a i dzieci też miały trochę zabawy dla siebie.Za stołami też była super zabawa.Wszystko było tak jak ustalaliśmy z Asią,żadnych problemów aż chciało by się powtórzyć to wesele ;) Przyszłym Młodym Parom z całego serca polecamy zespół MOHITO. Dziękujemy za super wesele ;)
Pozdrawiamy
Ania z Rafałem

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2020
Podgóra
Data dodania: 14-08-2020

Super zespół, wszyscy spisali się na 6+. Wokalistka o pięknym głosie, śpiewa i prowadzi zabawy z wielką pasją i energią, aż nogi same niosły do tańca. Zabawy oczepinowe bardzo oryginalne, pomysłowe, wszyscy goście się chętnie bawili i byli bardzo zadowoleni. Świetna zabawa do białego rana, zespół robił bardzo krótkie przerwy, w przerwach muzyka w tle. Zespół fantastycznie grał i zabawiał wszystkich gości, na sali nie było osoby, która by się nie bawiła, repertuar zarówno dla starszych, jak i młodszych gości. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Świetny, profesjonalny zespół, polecamy w 100%.

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2019
Gołąb
Data dodania: 25-10-2019

Polecam z całego serca! Goście bawili się do białego rana. Wszyscy byli zachwyceni. Zabawy i biesiada - pierwsza klasa. Zespół grał długo, przerwy były rzadko i były bardzo krótkie. Asia wymiata 😀

E
Elwira
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Parczew
Data dodania: 24-10-2019

Polecamy zespół z całego serca. Wokalistka o pięknym głosie zachwyciła wszystkich gości. Wesele świetnie poprowadzone, zabawy z dziećmi również były super pomysłem. Zespół godny polecenia!!

A
Anka P.
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2019
Chełm
Data dodania: 24-10-2019

Chcecie mieć spokojną głowę i nie martwić się, czy zespół weselny podoła wyzwaniu zabawienia gości? Wybierzcie Zespół Mohito! :) :) :)
Najlepszy Zespół na świecie! Wszystko zgodnie z ustaleniami, bezproblemowy kontakt, piosenki dla każdego pokolenia. Pełna kultura, uczciwość i pasja w swoim fachu. Najsympatyczniejsi ludzie z jakimi mieliśmy z Mężem przyjemność współpracować. :) Zespół Mohito = PROFESJONALIZM. Dziękujemy i serdecznie Wszystkim Młodym Parom polecamy :) :*

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 14534

Popularne miasta w okolicy