Zobacz zdjęcia (5)
TANIE FAJERWERKI SZTUCZNE OGNIE NA TWOIM WESELU JUŻ OD 649 ZŁ DSO !!!, Szczecin - zdjęcie 1
TANIE FAJERWERKI SZTUCZNE OGNIE NA TWOIM WESELU JUŻ OD 649 ZŁ DSO !!!, Szczecin - zdjęcie 2 TANIE FAJERWERKI SZTUCZNE OGNIE NA TWOIM WESELU JUŻ OD 649 ZŁ DSO !!!, Szczecin - zdjęcie 3 TANIE FAJERWERKI SZTUCZNE OGNIE NA TWOIM WESELU JUŻ OD 649 ZŁ DSO !!!, Szczecin - zdjęcie 4 TANIE FAJERWERKI SZTUCZNE OGNIE NA TWOIM WESELU JUŻ OD 649 ZŁ DSO !!!, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

TANIE FAJERWERKI SZTUCZNE OGNIE NA TWOIM WESELU JUŻ OD 649 ZŁ DSO !!! id:42606

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Oferta

 • dowóz do klienta
 • sprzedaż detaliczna
 • sprzedaż hurtowa
 • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

 • fontanny
 • konfetti
 • ognie bengalskie
 • ognie rzymskie
 • rakiety
 • serpentyny
 • wyrzutnie
 • zestawy

JUŻ OD 649 ZŁ MOŻESZ MIEĆ WSPANIAŁY POKAZ FAJERWERKÓW NA SWOIM WESELU! GOTOWY POKAZ FAJERWERKÓW W SKRZYNI CZYLI ZESTAW DO SAMODZIELNEGO ODPALANIA JEST DOSKONAŁĄ, TAŃSZĄ ALTERNATYWĄ DLA WYSOKOBUDŻETOWYCH POKAZÓW SZTUCZNYCH OGNI. ZESTAW JEST BEZPIECZNY ORAZ BANALNY W OBSŁUDZE A JEDYNĄ FORMALNOŚCIĄ DO ZAŁATWIENIA JEST ZGODA WŁAŚCICIELA TERENU NA JEGO ODPALENIA! NIE TRZEBA MIEĆ DODATKOWYCH ZEZWOLEŃ! WBREW PANUJĄCEMU PRZEKONANIU NIE MA ZAKAZU "STRZELANIA" NA TERENACH PRYWATNYCH!

NIE TRZEBA WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI TERMINU! DOSTAWA ZESTAWU NA TERENIE CAŁEGO KRAJU W 48 godzin (dni robocze, nie licząc weekendów).

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZESTAWÓW ORAZ GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI! ZESTAW NIE ZADZIAŁA? ZWRACAMY PIENIĄDZE!

Bardzo ważną częścią oferty naszej hurtowni fajerwerków jest sprzedaż zestawów do samodzielnego odpalania „DSO”. Wieloletnia działalność na rynku i zdobywanie kolejnych doświadczeń w branży pirotechnicznej pozwoliły nam stworzyć zestawy fajerwerków najwyższej jakości, wyróżniające się na tle konkurencji. Są one sprawdzoną i tańszą alternatywą dla pokazów sztucznych ogni obsługiwanych przez specjalistów. W zestawach „DSO” materiały pirotechniczne są tak dobrane i połączone, że podpalenie lontu lub naciśniecie guzika w pilocie radiowym uruchamia pokaz sztucznych ogni na wysokim poziomie. Wszystko odbywa się samoistnie. Z obsługą takiego zestawu fajerwerków bez problemu poradzi sobie każda pełnoletnia osoba. W celu zapewniania możliwe najwyższego poziomu bezpieczeństwa dostarczamy instrukcję obsługi zarówno w formie papierowej, jak i w postaci filmiku instruktażowego. Dodatkowo zapewniamy pełne przeszkolenie dla osoby odpowiedzialnej za opalenie zestawu „DSO”.

Nasze zestawy zbudowane są w taki sposób, aby gwarantowały bezpieczeństwo, niezawodność oraz nie stwarzały problemów w transporcie. Wszystkie rozwiązania zastosowane w naszych zestawach były przez nas wielokrotnie testowane i sprawdzane. Zestawy są odporne na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg). System odpalania został zdublowany, aby do maksimum ograniczyć jego niezawodność. Jesteśmy o tym przekonani, dlatego dajemy na nasze zestawy gwarancję (zestaw nie zadziała? zwrócimy Ci pieniądze!). Zestawy umieściliśmy w solidnych drewnianych skrzyniach, co znacznie ułatwia ich transport, oraz organiczna możliwość uszkodzenia.

Wszystkie używane przez nas ładunki pirotechniczne posiadają maksymalne parametry jakie polskie prawo dopuszcza do używania bez dodatkowych pozwoleń. Nawet w najmniejszych naszych zestawach nie znajdziecie Państwo materiałów o niższych parametrach. Mając na uwadze, że jest to dokładnie wyselekcjonowany towar od liczących się importerów, który w dużej mierze ściągany jest na nasze życzenie możecie być Państwo pewni, że efekty naszych zestawów zachwycą wszystkich uczestników uroczystości na których zostaną one odpalone. Nie wykorzystujemy tanich materiałów, ponieważ nie gwarantują one dobrych efektów, ani tym bardziej bezpieczeństwa, które w tym przypadku jest niezwykle istotne.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Szczecin, , 72-010, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 2608

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie