Zobacz zdjęcia (5)
Życie po kawie - kawa speciality, brew bar, kawowy catering, Rzeszów - zdjęcie 1
Życie po kawie - kawa speciality, brew bar, kawowy catering, Rzeszów - zdjęcie 2 Życie po kawie - kawa speciality, brew bar, kawowy catering, Rzeszów - zdjęcie 3 Życie po kawie - kawa speciality, brew bar, kawowy catering, Rzeszów - zdjęcie 4 Życie po kawie - kawa speciality, brew bar, kawowy catering, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Życie po kawie - kawa speciality, brew bar, kawowy catering id:53186

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
695-877...

O nas

Działamy w branży od roku 2015. Stacjonarnie możesz nas odwiedzić w Powoli cafe przy rzeszowskim rynku.

Jeśli chcesz pozbawić swoich gości wymówek "musimy już wracać do domu, bo zasypiamy", to oto jesteśmy! Najlepszej jakości kawa i otwarta na ludzi ekipa czekają na Ciebie :)


Jesteśmy mobilnym brew barem kawowym.

Serwujemy wyłącznie kawy speciality, które przeszły szereg testów jakości. Kawa, którą parzymy pochodzi od zaprzyjaźnionych palarni i jest zawsze świeżo palona.

Rodzaj ziaren jest dostosowywany do potrzeb wydarzenia. Nasi bariści dokładnie opiszą i doradzą, co może być najlepszym wyborem na Twoim wydarzeniu, biorąc pod uwagę jego specyfikę, wielkość oraz przede wszystkim Twoje preferencje.

Co oferujemy?

Oprócz klasycznych kaw z ekspresu kolbowego, takich jak:
-espresso,
-americano,
-flat white,
-cappuccino,
-latte,
oferujemy również kawy parzone w sposób alternatywny (kawa przelewowa - drip/V60).
Dodatkowo możemy wzbogacić ofertę o smakowe napoje kawowe lub mrożone kawy takie jak espresso tonic lub iced latte.

Kawa to nasza pasja. Działamy w branży już od roku 2015 i ciągle rozwijamy się eksperymentując z nowymi smakami.

Lubimy rozmowy przy kawie i o kawie, starając się wzbogacić Twoje wydarzenie nie tylko o kofeinowe rozbudzenie gości, ale i bar, przy którym można miło spędzić czas.


Dlaczego my?

• Profesjonalizm połączony z pasją. Dbamy o profesjonalne podejście do kawy, ale jednocześnie komunikatywność i radość z tego, co robimy, a klienci bardzo pozytywnie to odbierają.

• Jesteśmy elastyczni - nie serwujemy wyłącznie tego, co nam najbardziej smakuje, tylko pokazujemy, jakie są możliwości. Wiemy, że gusta są przeróżne i staramy się zaspokoić potrzeby różnych grup odbiorców.

• Wieloletnie doświadczenie. Pracujemy z kawą już wiele lat, prowadzimy szkolenia dla baristów, większość naszych gości to stali klienci, a opinie na mediach społecznościowych wciąż przyciągają nowe osoby.

• Zaufani dostawcy. Jakość kawy to podstawa, dlatego oferujemy ziarna tylko od sprawdzonych zaprzyjaźnionych palarni, z którymi współpracujemy od dawna. Ziarna są zawsze świeżo wypalone i poddane kilkudniowemu leżakowaniu, by dwutlenek węgla w odpowiednim stopniu odgazował się. Sprawia to, że kawa jest intensywna, ale również zbalansowana, słodka i pozbawiona nadmiernej, nieprzyjemnej kwasowości.

• Profesjonalny sprzęt. Używamy ekspresu ciśnieniowego, który jest kalibrowany pod ziarno, jakie wybierzesz. Młynek jest ustawiany w dzień wydarzenia, po to, aby mieć pewność, że nasza kawa będzie powtarzalna i tak samo dobra za każdym razem.

• Alternatywne metody parzenia oraz kawy smakowe. Oprócz klasycznych kaw, serwujemy również kawy przelewowe. Są one jaśniej palone, przez co można wydobyć więcej owocowych, kwiatowych lub czekoladowych smaków. kawa przelewowa jest delikatna w smaku, ale bardzo klarowna, a ich aromat jest złożony. Ponadto jest lekka dla żołądka oraz bogata w kofeinę bardziej niż kawy na bazie espresso. Dla fanów słodkich napojów, mamy kawy z naturalnymi syropami, które używamy na co dzień w kawiarni.

Opinie ŻYCIE PO KAWIE Adrian Szydełko (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt ŻYCIE PO KAWIE Adrian Szydełko

Nazwa firmy: ŻYCIE PO KAWIE Adrian Szydełko
NIP: 8133652958
Imię i nazwisko: Adrian Szydełko
Adres: Rzeszów, ul. Mickiewicza 4, 35-064, woj. podkarpackie
695-877...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 85
Zadzwoń
695-877...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie