5 miejsc idealnych na podróż poślubną

5 miejsc idealnych na podróż poślubną

Planujecie podróż poślubną i nie wiecie, dokąd się wybrać? Przygotowaliśmy przegląd miejsc idealnych na miesiąc miodowy! Poznajcie najlepsze miejsca na podróż poślubną!

najlepsze miejsca na podróż poślubną

Najlepsze miejsca na podróż poślubną

Paryż, Francja

Tego miasta nie mogło zabraknąć w tak romantycznym zestawieniu. Paryż to idealne miejsce na spędzenie miesiąca miodowego, Walentynek czy weekendu we dwoje. W mieście miłości warto udać się na spacer wąskimi, brukowanymi uliczkami lub podziwiać je z Wieży Eiffla, najlepiej wieczorem, gdy panorama rozświetlonego miasta, wygląda zdecydowanie najbardziej romantycznie.

Bieszczady, Polska

To propozycja dla par, które chcą choć na kilka dni rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady! Taka ucieczka od zgiełku pozwoli na całkowity reset w pięknych okolicznościach przyrody. Góry to doskonały pomysł także na podróż poślubną zimą.

Kreta, Grecja

Wyjazd na najpopularniejszą grecką wyspę to doskonały plan na miesiąc miodowy. Warto udać się nad piękną Zatokę Mirabello, istny raj na Ziemi. Czas umilać będzie także kuchnia grecka, którą można delektować się w promieniach słońca. Kreta do doskonałe miejsce na odprężający wyjazd we dwoje.

Florencja, Włochy

Doskonały pomysł dla par, które lubią zwiedzanie. Florencja pełna jest ciekawych zabytków, związanych z zagadkowymi historiami. Poza zwiedzaniem, to doskonałe miejsce na relaks i skosztowanie doskonałej kuchni włoskiej – raj dla miłośników pizzy i makaronu.

Conrad Maldives, Malediwy

Kolejne miejsce, które można nazwać rajem na Ziemi. Najpiękniejsze plaże, nienaruszona rafa koralowa – taka sceneria zauroczy każdego. Dodatkową atrakcją, z której warto skorzystać, jest podwodna restauracja. Malediwy to doskonałe miejsce na podróż poślubną.

Jakie, według Was, są najlepsze miejsca na podróż poślubną?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

KOMENTARZE: 4

 1. Jak nie teraz to kiedy? Myślę że podróż poślubna powinna być wyjątkowym miejscem o którym się marzy. Później za pewne nie będzie możliwości i pieniędzy na cudowne podróże. Ja z narzeczonym chcemy gdzieś w stronę Ameryki: Meksyk, Dominikana, Brazylia.
  Pozdrawiam serdecznie :)

 2. Na miesiąc miodowy fajnie jest pojechać w miejsce, o którym się marzyło od dłuższego czasu. Z mężem myśleliśmy początkowo o Grecji ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Tajlandię z wypoczynkiem i Kambodżę z biura podróży CT Poland. Doskonale wiedzieliśmy, że w taką podróż później ciężko byłoby nam się wybrać, więc to był idealny moment. Powiem tyle – było cudnie!

 3. W zasadzie to nawet ciężko sugerować konkretny kierunek, bo tych jest po prostu ogrom, w różne strony. Moje marzenia to np. Mauritius i Madagaskar, Kenia i Tanzania, Chiny, USA. Niesamowita jest pewnie również wycieczka do Australii, ale to póki co poza naszymi realiami. Jeśli faktycznie chcecie mieć wyjątkową podróż poślubną, to uderzajcie w egzotykę. Powinno być niesamowicie.

 4. Bardzo ciekawe propozycje. Natomiast najlepsze miejsce na miesiąc miodowy to prawdę mówiąc tuż obok naszej drugiej połówki. Gdzie by to nie było mając obok siebie swoja miłość, nie istotne gdzie się jest. :)
  Pozdrawiam – Anna Kara

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).