5 miejsc idealnych na podróż poślubną

5 miejsc idealnych na podróż poślubną

Planujecie podróż poślubną i nie wiecie, dokąd się wybrać? Przygotowaliśmy przegląd miejsc idealnych na miesiąc miodowy! Poznajcie najlepsze miejsca na podróż poślubną!

najlepsze miejsca na podróż poślubną

Najlepsze miejsca na podróż poślubną

Paryż, Francja

Tego miasta nie mogło zabraknąć w tak romantycznym zestawieniu. Paryż to idealne miejsce na spędzenie miesiąca miodowego, Walentynek czy weekendu we dwoje. W mieście miłości warto udać się na spacer wąskimi, brukowanymi uliczkami lub podziwiać je z Wieży Eiffla, najlepiej wieczorem, gdy panorama rozświetlonego miasta, wygląda zdecydowanie najbardziej romantycznie.

Bieszczady, Polska

To propozycja dla par, które chcą choć na kilka dni rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady! Taka ucieczka od zgiełku pozwoli na całkowity reset w pięknych okolicznościach przyrody. Góry to doskonały pomysł także na podróż poślubną zimą.

Kreta, Grecja

Wyjazd na najpopularniejszą grecką wyspę to doskonały plan na miesiąc miodowy. Warto udać się nad piękną Zatokę Mirabello, istny raj na Ziemi. Czas umilać będzie także kuchnia grecka, którą można delektować się w promieniach słońca. Kreta do doskonałe miejsce na odprężający wyjazd we dwoje.

Florencja, Włochy

Doskonały pomysł dla par, które lubią zwiedzanie. Florencja pełna jest ciekawych zabytków, związanych z zagadkowymi historiami. Poza zwiedzaniem, to doskonałe miejsce na relaks i skosztowanie doskonałej kuchni włoskiej – raj dla miłośników pizzy i makaronu.

Conrad Maldives, Malediwy

Kolejne miejsce, które można nazwać rajem na Ziemi. Najpiękniejsze plaże, nienaruszona rafa koralowa – taka sceneria zauroczy każdego. Dodatkową atrakcją, z której warto skorzystać, jest podwodna restauracja. Malediwy to doskonałe miejsce na podróż poślubną.

Jakie, według Was, są najlepsze miejsca na podróż poślubną?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

KOMENTARZE: 1

  1. Bardzo ciekawe propozycje. Natomiast najlepsze miejsce na miesiąc miodowy to prawdę mówiąc tuż obok naszej drugiej połówki. Gdzie by to nie było mając obok siebie swoja miłość, nie istotne gdzie się jest. :)
    Pozdrawiam – Anna Kara

Dodaj komentarz