• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

#OrganizujOnline, czyli jak zorganizować wesele w czasie epidemii bez wychodzenia z domu

#OrganizujOnline, czyli jak zorganizować wesele w czasie epidemii bez wychodzenia z domu

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała wam plany związane z planowaniem ślubu i wesela? Nie wiecie jak działać w tej trudnej sytuacji i szukać usługodawców, którzy mogliby pojawić się na waszej uroczystości? Wszystkie pary młode zastanawiające się, jak kontynuować lub rozpocząć weselne przygotowania w dobie koronawirusa, zachęcamy do organizacji online wraz z portalem Wesele z klasą! Jak to zrobić? Kilka przydatnych wskazówek znajdziecie w artykule!

Poszukaj inspiracji i dowiedz się więcej!

Rozpoczynacie ślubno-weselne przygotowania i nie wiecie od czego zacząć? Zależy wam, aby zaplanować niezapomniane i oryginalne wesele, ale nie do końca potraficie określić styl, w jakim chcecie zorganizować swój wielki dzień? Nie macie również sprecyzowanych pomysłów na motyw czy kolor przewodni uroczystości? Poszukajcie ich w naszych Inspiracjach! Tysiące wyjątkowych zdjęć, które tam znajdziecie, z pewnością pobudzą waszą wyobraźnię i kreatywność. Szukacie wymarzonej sukni i garnituru, pomysłu na niepowtarzalny plener zdjęciowy czy oryginalnych dodatków? Wystarczy, że wybierzecie określony tag i…gotowe.

Dużą dawkę wiedzy i przydatnych porad znajdziecie również na naszym blogu, gdzie zamieszczamy artykuły o tematyce ślubno-weselnej, a także urodowe i modowe wskazówki, które są tworzone specjalnie dla was przez redakcję naszego portalu i ślubnych ekspertów.

Inspiracje - wesele z klasą

Zobacz także: Hasło “Zainspiruj się” nabiera nowego znaczenia! Miliony pomysłów i setki nowych zdjęć!

Katalog firm weselnych

Jeśli znajdziecie już swoje inspiracje i zdecydujecie się na określony motyw lub styl uroczystości, przychodzi czas na poszukiwania weselnych usługodawców! W tym celu skorzystać możecie z katalogu firm weselnych, w którym znajdziecie setki interesujących ofert, począwszy od sal weselnych, przez fotografów, salony sukien ślubnych, skończywszy na oryginalnych i nietypowych atrakcjach, jak np. coffee bar czy teatr ognia, które uświetnią waszą uroczystość.

W każdym ogłoszeniu znajdziecie szczegółowy opis oferowanych usług, a także zdjęcia czy materiały video z wcześniejszych realizacji. Bez problemu będzie mogli także skontaktować się z wybranym usługodawcą. Ale o tym nieco więcej w kolejnym punkcie.

Planer Ślubny i aplikacja mobilna – idealne narzędzia do organizacji online

Zastanawiacie się, jak idealnie zorganizować swoje wesele bez wychodzenia z domu, tak aby nic nie umknęło waszej uwadze? Z pomocą przychodzi Planer ślubny – darmowe narzędzie, dzięki któremu zaplanowanie ślubu i wesela będzie prawdziwą przyjemnością. Założenie konta trwa dosłownie chwilę i od razu po zalogowaniu możecie rozpocząć przygotowania. Dużą zaletą planera online jest to, że szybko i bez żadnych problemów możecie wprowadzić poprawki lub nanieść dowolne zmiany, czego wykonanie byłoby niemożliwe w tradycyjnym notatniku czy kalendarzu.

Planowanie bez wychodzenia z domu, czyli co właściwie oferuje Planer ślubny:

  • Dokładna lista zadań, podzielona na szczegółowe etapy, pozwala krok po kroku przejść przez wszystkie punkty organizacji tego wyjątkowego dnia. Przy realizacji poszczególnych zadań istnieje możliwość zapoznania się z wybranymi kategoriami usług weselnych, które znajdziecie w wspomnianym powyżej katalogu. Przy wielu punktach natraficie również na listę pytań, z których możecie skorzystać kontaktując się w sprawie interesującej was oferty.
  • Planer ślubny to także doskonała platforma do korespondencji z wybranymi usługodawcami, w której przechowywane są wszystkie wasze wiadomości. Firmy, których oferta szczególnie was zainteresuje, możecie dodać do zakładki Ulubione firmy, a te z którymi podpiszecie umowę, określone zostaną jako Moje firmy.
  • Elastyczna lista gości, która pozwala na wprowadzanie dowolnych modyfikacji, poprzez dopisywanie nowych osób lub tworzenie spersonalizowanych grup. Umożliwia również określenie potrzeb zaproszonych gości, a więc Czy będą potrzebowali noclegu?, Czy posiadają specjalną dietę? lub Czy konieczne jest zapewnienie im transportu? Plan stołów, który również dostępny jest w naszym planerze, daje z kolei możliwość przypisania weselników do konkretnego stołu. Gotową listę możecie pobrać także w formie PDFa i wysłać do waszej sali weselnej, co w końcowych etapach organizacji ułatwi m.in. rozsadzenie gości, rozłożenie winietek czy dopasowanie odpowiedniego menu.
  • Zaplanowanie budżetu weselnego. Kontrola wydatków i stworzenie odpowiednich wyliczeń jest niezbędne, aby sprawdzić, na jakie usługi możecie sobie pozwolić, a z jakich zrezygnować. W Planerze od razu widoczne będzie podsumowanie waszych wydatków i kosztów. Możecie także dopisać własne notatki, dotyczące na przykład terminu zapłaty za konkretną usługę. Podobnie jak listę gości, weselny budżet pobierzecie również w formie pliku.

Planer można mieć zawsze pod ręką, korzystając z naszej aplikacji mobilnej odliczającej dni do ślubu. Wystarczy pobrać aplikację na telefon (pobierz wersję na Androida, pobierz wersję na iOSa) i zarejestrować się lub zalogować do konta w Planerze!

aplikacja ślubna odliczająca dni do ślubu Wesela z klasą

Zobacz także: Organizacja wesela – od czego zacząć?

E-firma – umowa na odległość? Czemu nie!

W dobie koronawirusa, w której szczególnie zalecany jest dystans społeczny i unikanie kontaktów, niezwykle trudno porozmawiać i lepiej poznać usługodawców, których ofertą jesteście zainteresowani. Co zrobić w takiej sytuacji? W naszym portalu wprowadziliśmy nową funkcjonalność, jaką jest E-firma. Każdy usługodawca, który oferuje możliwość video-spotkania, a także podpisania umowy na odległość, może zostać przez was bez problemu wyszukany, dzięki zastosowanemu filtrowi.

Rozmowa za pośrednictwem komunikatora internetowego pozwoli wam nie tylko otrzymać odpowiedzi na nurtujące was pytania, ale także nawiązać interakcję z wybranym usługodawcą, a w rezultacie może doprowadzi również do podpisania umowy.

Wiele sal weselnych i restauracji udostępnia na swoich stronach internetowych wirtualny spacer, a niektóre salony sukien ślubnych organizują również przymiarki online. Takie działania są szczególnie cenne w sytuacji, w której nie możecie osobiście odwiedzić konkretnego miejsca lub sprawdzić interesującej usługi. Dlatego z pewnością warto, kontaktując się z usługodawcą, zapytać o takie udogodnienia.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu